fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 03:27:57 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238350 times)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1395 on: October 07, 2010, 06:36:15 pm »

Riot ty nubie, mówi się "kontrolował miasto", ewentualnie w wersji anglojęzycznej "we strong, we kill all with big magic, we 5, u 25, u n00bz".
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #1396 on: October 07, 2010, 06:58:22 pm »

Nie wiem Wichura o ch*uj chodzi w twojej wypowiedzi ale mniejsza o to, riot za frajer czy nie frajer taka ta gra jest i tym sie rozni od innych mmorpg, ze mozesz stracic stuff lub zyskac stuff(jak ktos sobie z tym nie radzi to powinien wykasowac FO. A hinkley jest totalnym zaprzeczeniem tej idei, no rozumiem jakby tam ludzie testowali ,ale oni ewidentnie chca sie tam napierdalac za darmola i tak robia( wystarczy poczytac posty z placzem jak sie dostaje wpierdel lub ze powinny byc jakies tam bronie a innych nie).
« Last Edit: October 07, 2010, 07:02:39 pm by MeganFox »
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1397 on: October 07, 2010, 07:18:20 pm »

Ja natomiast nie rozumiem, co ci w tym przeszkadza, że gdzieś jakieś nuby biją się sprzętem wyczarowanym z powietrza. Nie chcesz - nie zaglądaj.

Swoją drogą płacze Lordusa, żeby im nie zabierać itanzów, były bombowe. Nawet ja bym się tak nie poniżył :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Shanna

  • BBS
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1398 on: October 07, 2010, 07:50:31 pm »

Megan miasta i tak beda puste, czy bedzie arena czy nie... Ja ostatnimi czasy wole ta arene niz te smieszne pvp w miastach gdzie musze czekac na mapie godzine a jak juz sie walczy to jakis 3 team z dupy wbija na plecy. Nie ma juz tego co kiedys ze byly ekipy po 10 osob i nawet ta trzecia ekipe wbijajaca sie na plecy dalo sie ogarnac, teraz wbija swarm 20 ludzi. Czy wygrywamy czy przegrywamy nie bawi mnie to juz poprostu. Na arenie mozna za to pograc bez nie potrzebnej napinki z ludzmi z innych gangow, nie ma 10 wiadomosci w shout boxie "Rogues to gowno", "macie wpierdol" :) 
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1399 on: October 07, 2010, 10:48:05 pm »

fajnie by bylo jak np. Za wygrana walke dostawaloby sie 2 tokeny, remis 1 a przegrana 0. I za te tokeny byloby np. Rozowe ba czy inne gowno dla lansu ;).

Musze wyexpic bojowke zeby sobie tam postrzelac ;>
Re: Pytania początkujących
« Reply #1400 on: October 08, 2010, 08:34:46 am »

fajnie by bylo jak np. Za wygrana walke dostawaloby sie 2 tokeny, remis 1 a przegrana 0. I za te tokeny byloby np. Rozowe ba czy inne gowno dla lansu ;).

Musze wyexpic bojowke zeby sobie tam postrzelac ;>

O jezu przestań grać już w world of warcraft :P Poza tym wtedy te tokeny musialy byc przypisane do postaci, a mozliwosc handlu nimi zablokowana.
Logged
resetowanie postaci
« Reply #1401 on: October 08, 2010, 11:55:27 am »

mam problem,

zrobiłem sobie postać, żeby wypróbować grę, za bardzo nie zwracałem uwagi na skile jakie wybierałem i w ogóle... pograłem trochę (oczywiście zginąłem parę razy:)
no ale gra mi się spodobała. chciałem zacząć od początku ale okazuje się że... jest to niemożliwe! oto problemy jakie napotkałem :

1. nie mogę jeszcze raz wybrać "registration" i zrobić postaci z tym samym imieniem od nowa ("name you typed is already taken" czy jakoś tak...)
2. stworzyłem postać z nowym imieniem, nie mogę się zalogować na nią : "you cannot login with another account now. try in 10 minutes" - oczywiście czekam już ponad godzinę i ciągle ten sam błąd.
3. jakby tego było mało, nie mogę też wrócić na poprzednią postać - nie można przy oknie logowania zmienić imienia , jedyne co można wybrać to play (a tu błąd jak z punktu 2), a po wybraniu "registration" oczywiście albo błąd jak w punkcie 1, gdy wybieram imię które miałem przy pierwszej rejestracji, albo mogę ewentualnie stworzyć jeszcze jedną postać, ale wobec powyższego to chyba nie ma sensu...

podsumowując : teraz już nie mogę w ogóle zagrać! grrrr

jakieś sugestie? może coś źle robię?

z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam
bartek
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: resetowanie postaci
« Reply #1402 on: October 08, 2010, 12:02:06 pm »

Imię można zmienić, wybierz myszką pole tak, by czcionka podświetliła się na jasnozielono, zmień, potem przejdź najlepiej klawiszem Tab do okna z hasłem, wpisz, Enter i naprzód.

Jeśli mimo odczekania kilku minut nie możesz się zalogować z powodu "try in 10 minutes", wyłącz i włącz klienta gry.

Żeby skasować postać, musisz się na nią zalogować, użyć komendy ~deleteself hasło, wylogować, poczekać trzy minuty i gotowe. "Name already taken" oznacza po prostu, że ludzik o danej ksywce już się pęta po Pustkowiu.

I dlaczego nie w "pytaniach dla początkujących", kawalerze?
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #1403 on: October 08, 2010, 04:09:10 pm »

O jezu przestań grać już w world of warcraft :P

smd bijacz, praktycznie w każdym MMO są jakieś eventy czy minigry że się jakieś gówna zdobywa. Idź marylki posłuchaj : DDDDDDDDDDDDDDDD
Re: Pytania początkujących
« Reply #1404 on: October 08, 2010, 11:25:28 pm »

Mam pytanie, jest szansa, że jakiś miły Polak przejdzie się do tego statku z questa od trapera w Klamath i mnie uwolni? :D Utknąłem w pomieszczeniu z drabiną i schodami, drabina prowadzi do pomieszczenia pełnego floaterów z którymi nie dam sobie rady a schody wolę nie sprawdzać. Kumpel który miał klucz musiał znikać a nie spodziewałem się, że drzwi same się zamkną i zatrzasną :/ Jakieś sugestie?
Logged

RJ

  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1405 on: October 08, 2010, 11:29:45 pm »

Nikt nie widzi twojej mapy z tankowcem poza osobami, które brały zlecenie (dla każdego jest generowana inna lokacja). Tylko twój towarzysz może ci pomóc :)
Logged
"Sanity... is for the weak!"
Re: Pytania początkujących
« Reply #1406 on: October 08, 2010, 11:37:08 pm »

Cudownie... :P A jak on leży martwy rozszarpany przez floatery bo nie zdążyłem go ostrzec? :D Czy klucz się "zrespi" tam gdzie był standardowo?
Logged

RJ

  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1407 on: October 08, 2010, 11:40:06 pm »

Wtedy będziesz musiał dzielnie sam stawić czoła floaterom, aby odebrać im klucz. Jeśli polegniesz (nadal będziesz widział statek, ale po jakimś czasie lokacja może zniknąć) poszukaj jakiegoś miłego człeka z wysokim lockpickiem, który otworzy drzwi.
Logged
"Sanity... is for the weak!"
Re: Pytania początkujących
« Reply #1408 on: October 09, 2010, 01:43:38 am »

Problem rozwiązany, wparowalem tam, jedynego floatera na dodatek rannego rozwaliłem serią z shotguna natomiast reszta kampiła pod drzwiami które zamknąłem :P
Logged

GDH

  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1409 on: October 10, 2010, 10:42:33 am »

Mam pytanko, czy jest możliwość zgłoszenia gry ze wspólnego IP, bo mam znajomych z jednym IP którzy chcieli by zacząć grać a nie chcą się narażać na bana, z góry dziękują za odpowiedź.
Logged
Pages: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 132
 

Page created in 0.103 seconds with 24 queries.