fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 15, 2024, 12:28:39 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238256 times)

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1335 on: September 18, 2010, 01:12:18 am »

TB od zawsze sprawiało problemy dlatego grając w tym trybie musisz się liczyć z takimi sytuacjami. Nic nie poradzisz pozostaje nauczyć szybciej klikać i zacząć grać w RT.

Daro

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1336 on: September 18, 2010, 09:10:07 am »

w junktown w scum pit(dobrze napisałem? :P) po 100 capsów
Skum Pit cały czas jest zamknięte czy można tam wejść bez lockpickera?

Kombajn

  • Ciśnij pompki, paziu.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1337 on: September 18, 2010, 09:29:37 am »

Skum Pit cały czas jest zamknięte czy można tam wejść bez lockpickera?


Niestety tak.
Logged
Currently retired.
Re: Pytania początkujących
« Reply #1338 on: September 28, 2010, 07:05:49 pm »

Jak irca uzywac
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1339 on: September 28, 2010, 07:16:50 pm »

Elo musisz pobrać irca najpierw xd
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1340 on: September 28, 2010, 08:37:44 pm »

Gówno musisz, i nie IRCa, bo to tak jakbyś napisał "pobrać Internet". IRC to sieć, mIRC to klient i jego możesz, ale nie musisz pobrać.

Możesz też używać Chatzilli, plugina do Firefoxa, albo czegoś tam do Opery.
Opis konfiguracji Opery.
Opis konfiguracji Chatzilli oraz IRC przez przeglądarkę.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #1341 on: September 28, 2010, 10:48:18 pm »

Witam, po ponad roku przerwy grania w Fonline stwierdziłem że strasznie mi tego tytułu brak, więc nie owijając w bawełnę stwierdziłem że czas najwyższy ponownie ściągnąć klienta i poexpić trochę na "kijaszkach" oraz "brahminich kupach" (o ile to nadal możliwe ;) ). Niestety przeszkodą na mej drodze ku pustkowi stanął ten o to komunikat.

Connecting to the update server...
Can't connect to the update server (94.23.237.127).

Problem o tyle dziwny ponieważ kolega który ściągnął klienta tego samego dnia, update zrobił bez problemu (więc to raczej nie jest wina serwera z poprawkami). Początkowo myślałem że to może wina anty wirusa/firewalla ale jak się okazało to nie ich sprawką.

Tak więc czy ktoś zna sposób na maunalny upgrade (paczka z brakującymi plikami zajmuje około 100mg, co dla mojego kumpla jest nie do uplołdniecia przy jego prędkości neta) ewentualnie jak się dobrać inaczej do updejtu?

p.s na forum jestem nowy i niestety nie zaznajomiłem się z nim na tyle aby samemu znaleźć ewentualny topic poruszający ten problem, zatem przepraszam ;p

Z góry dziękuję za odpowiedz oraz pozdrawiam! :)
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1343 on: September 28, 2010, 11:00:53 pm »

moze zle ip w uploaderze podajesz?

Używam tego automatycznego updejtera, nie ma w nim możliwości zmiany czegokolwiek (chyba że jestem ślepy). Próbowałem użyć jakiejś wcześniejszej wersji jednak pomimo wpisania (jak mi się wydaje) dobrych danych, problem jest ten sam.

Bo o ile dobrze kminie ip serwera skąd powinienem ściągnąć update to 94.23.237.127?
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1344 on: September 28, 2010, 11:02:15 pm »

moze zle ip w uploaderze podajesz?

Witam, po ponad roku przerwy grania w Fonline stwierdziłem że strasznie mi tego tytułu brak, więc nie owijając w bawełnę stwierdziłem że czas najwyższy ponownie ściągnąć klienta i poexpić trochę na "kijaszkach" oraz "brahminich kupach" (o ile to nadal możliwe ;) ). Niestety przeszkodą na mej drodze ku pustkowi stanął ten o to komunikat.

Connecting to the update server...
Can't connect to the update server (94.23.237.127).

Problem o tyle dziwny ponieważ kolega który ściągnął klienta tego samego dnia, update zrobił bez problemu (więc to raczej nie jest wina serwera z poprawkami). Początkowo myślałem że to może wina anty wirusa/firewalla ale jak się okazało to nie ich sprawką.

Tak więc czy ktoś zna sposób na maunalny upgrade (paczka z brakującymi plikami zajmuje około 100mg, co dla mojego kumpla jest nie do uplołdniecia przy jego prędkości neta) ewentualnie jak się dobrać inaczej do updejtu?

p.s na forum jestem nowy i niestety nie zaznajomiłem się z nim na tyle aby samemu znaleźć ewentualny topic poruszający ten problem, zatem przepraszam ;p

Z góry dziękuję za odpowiedz oraz pozdrawiam! :)

raczej nie..
http://jan0s1k.tk/fonline/current/client_current/
trzymaj ;) wszystkie twoje pliki jesli sa starsze to je zassaj i podmien

ps. pliczki cache się jeszcze uploadują ;p po 5 mb zajmują a też się zmieniały (tak to są defaultowe cache, nie jestem taki glupi)

EDIT: o0 fajny 5 megabitowy internet masz ;o ^^
EDIT2: cache się wrzuciły
« Last Edit: September 28, 2010, 11:19:05 pm by jan0s1k »
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1345 on: September 28, 2010, 11:19:32 pm »

Wielkie dzięki :) Po tych plikach już widać poprawę (nie ma spamu z prośba o update), jednak teraz piszę o problemach z połączeniem z serwerem (chyba że serwer obecnie ma dc). Poczekam jeszcze na te pliki do folderu data może to pomoże :) Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :)
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1346 on: September 28, 2010, 11:24:44 pm »

hmm serwer teraz chodzi...
może coś upc poblokowało? ;o (ściągnij ten default.cache to sie przekonamy ;) )
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1347 on: September 28, 2010, 11:37:11 pm »

No i na to mi właśnie wygląda, pliki od TheRiot'a pomogły ominąć problem z updatem, jednak chyba coś po prostu blokuje mój dostęp na to ip.

Ale co mam zrobić z upc? Nie mam pojęcia :P
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1348 on: September 28, 2010, 11:59:15 pm »

No i na to mi właśnie wygląda, pliki od TheRiot'a pomogły ominąć problem z updatem, jednak chyba coś po prostu blokuje mój dostęp na to ip.

Ale co mam zrobić z upc? Nie mam pojęcia :P
od TheRiota??? ;p
o ile masz taki dostęp to skorzystaj z komórki lub internetu sąsiada ;)
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1349 on: September 29, 2010, 12:07:00 am »

Aj wybacz w pośpiechu źle spojrzałem. No cóż jeszcze raz thx za pomoc, jutro tam do nich podzwonię, może coś się da z tym zrobić.

@Edit, i rzeczywiście szukałem przyczyn owych niedogodności w miejscach gdzie ich nie było  ;D Przepraszam za zawracanie głowy, ale najnormalniej w świecie wyleciało mi z głowy fakt że za czasów mojej kadencji w Fonline miałem innego operatora sieciowego, który mimo swojej niekompetencji nie miał w zwyczaju blokować żadnych portów etc. :)

Jeszcze raz wszystkim dziękuje za pomoc, do zobaczenia na pustkowiach  8)
« Last Edit: September 29, 2010, 08:30:50 am by Morbid »
Logged
Pages: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 132
 

Page created in 0.08 seconds with 22 queries.