fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 05:11:26 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238404 times)

Re: Pytania początkujących
« Reply #1080 on: July 29, 2010, 07:05:03 pm »

A co za problem dla craftera, że będzie w raidersach skoro będzie siedział w bazie i robił spluwy ?
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1081 on: July 29, 2010, 08:01:18 pm »

Witam. Mam taki mały problem. Czy jeśli nie mogę wziąć perka (konkretnie bonus rate...) bo mam za mało inteligencji a na 15 lvl wezmę gain Intelligence to czy będę mógł wziąć tego perka na 18 lvl?
P.S Jakby ktoś nie pamiętał to BROF jest właśnie od 15 levela.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1082 on: July 29, 2010, 08:32:45 pm »

Witam. Mam taki mały problem. Czy jeśli nie mogę wziąć perka (konkretnie bonus rate...) bo mam za mało inteligencji a na 15 lvl wezmę gain Intelligence to czy będę mógł wziąć tego perka na 18 lvl?
P.S Jakby ktoś nie pamiętał to BROF jest właśnie od 15 levela.

Gain Int to jednak pewna desperacja, moze lepiej zrobic char od nowa? Ale generalnie jak weźmiesz to możesz, wymagania na perka będą spełnione... ale to kiepski pomysł.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1083 on: July 29, 2010, 09:28:00 pm »

Też nad tym myślałem. I chyba tak zrobię. W każdym razie dzięki za odpowiedź Jack.
Logged

Billy Carter

  • Nie strzelać do księdza !
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1084 on: July 29, 2010, 10:57:57 pm »

Przez chwilę myślałem o kliknięciu na 'report to moderator' za bluźnierstwo :) Trzeba pamiętać, że to tylko Beta i jeszcze wiele usprawnień i modyfikacji przed nami.

Także podbijam (bump) to pytanie.


Offtop. Już go kończę.

Tylko, że póki co, moderatorzy dostosowują masę rzeczy, jakby to miała być kiedyś otwarta dla tłumu Tibia, nie zaś prywatny serwer z własnymi regułami. Zobaczcie ile jest teraz rzeczy do blokowania pekerów, antyoverpowered i antyexploit. A kto nawet na pół prywatnym serwie będzie łamał te reguły :) I po co. Wiadomo, że zostają raczej gracze bardziej zainteresowani a tym samym mający więcej szacunku do gry.
« Last Edit: July 29, 2010, 11:00:03 pm by Billy Carter »
Logged
Zawsze są jacyś żołnierze i poeci.
Re: Pytania początkujących
« Reply #1085 on: July 29, 2010, 11:35:54 pm »

Co się stało z Sierra Army Depot? Nie mam już tej lokacji na mapie.
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1086 on: July 29, 2010, 11:38:36 pm »

Rozwalili tą lokację - dostała głowicą po budynku - tak na serio - musisz pogadac z herimtem (którego sie często spotyka nad New reno) który podpowie ci lokację tejże znakomitej Bazy (ale że zniknęła ci z mapy to niewiem)
Logged
h

kraskish

  • Chars: Perforator & Penetrator =D
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1087 on: July 30, 2010, 01:39:49 am »

co ma skill doctor wspolnego z leczeniem weakness?

Quote
Another example. Big fight, I FA myself, but fail my doctor because I am high level. I am hit by some critical hit and I have -13HP. Just after that we win the fight. Good! But... Nobody have stim left, and those who haven't use their doc fail on me too, because I am still high level and none of them have 210 doctor.
[/qoute]

Ponoc jest jakas zaleznosc miedzy poziomem chara a wymaganym skillem doktora? Ma ktos formułkę?
Logged
Chars: Perforator, Penetrator Leaderator
Re: Pytania początkujących
« Reply #1088 on: July 30, 2010, 09:09:07 am »

Czy mi się tylko wydawało, czy są jakieś komendy żeby w sklepie wyświetlały się tylko itemki jednego rodzaju, w stylu "show ammo only", "show armors only" itd? Jak jest coś takiego to podajcie proszę.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1089 on: July 30, 2010, 09:11:53 am »

Pod oknem handlu masz ikonki, po kliknięciu ich towar jest filtrowany.

edit1: Wiem, że jakieś gui robione przez graczy miały problemy, żeby to wyswietlać
« Last Edit: July 30, 2010, 09:13:35 am by Rejfyl »
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1090 on: July 30, 2010, 09:23:02 am »

U mnie działa idealnie. Many Thanks.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1091 on: July 30, 2010, 10:11:34 am »

Zobaczcie ile jest teraz rzeczy do blokowania pekerów, antyoverpowered i antyexploit. A kto nawet na pół prywatnym serwie będzie łamał te reguły :) I po co. Wiadomo, że zostają raczej gracze bardziej zainteresowani a tym samym mający więcej szacunku do gry.

Nie wiem czy wiesz, ale w tej grze są gangi.Każda kasa jest ważna.Bug = bycie bardziej przygotowanym do walki, więc nie dziw się że są ludzie którzy znjąc buga najpierw nafarmią sobie 999 milionów, a później może coś o tym pomyślą.

Billy Carter

  • Nie strzelać do księdza !
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1092 on: July 30, 2010, 11:22:30 am »

Nie wiem czy wiesz, ale w tej grze są gangi.Każda kasa jest ważna.Bug = bycie bardziej przygotowanym do walki, więc nie dziw się że są ludzie którzy znjąc buga najpierw nafarmią sobie 999 milionów, a później może coś o tym pomyślą.



No skoro już muszą, to niech nafarmią. Ale to wszystko i tak przez to, że wszyscy wkoło chcą wszystkich zabić. Otwarty serwer oznacza, że wbija tam wszystko i robi się eee... no tak jak się robi. Nawalana. I już nikt nie może tego zatrzymać. Bo może i my byśmy i chcieli jakichś reguł, bo i po co toto czy tamto zabijać za jakiś pixelowy badyl,, ale nie na otwartym, bo tamci naprawdę się mordują nawet za kawałek szpadla. Ja wiem że to też czasem odzwierciedla klimat, ale oni tak naprawdę nie zabijają dla szpadla, oni zabijają dla pixela, który wygląda jak szpadel, gdyby można było zabić np. kawałek ściany, prawdopodobnie też by taką zatłukł. Krótko mówiąc komuś się tam nieźle pod garnkiem zagotowało ;) i to widać. Może ja mam inny punkt widzenia, na zamkniętych testach mieliśmy wszyscy wyłączone pvp (można je było wyłączyć, jeśli się chciało, ale gdy widziałem kilku gości i to co mieli pod garnkiem, a dostali się nawet na zamknięte testy, nikt raczej nie wyłączał :P, tylko, by potestować walkę (okno dialogowe enterkiem jeśli ktoś nie wierzy i wklepać ~no pvp, teraz niestety jest tylko Access dined). No ale ogólnie istnieje coś takiego jak granie w grę. Współczuję, naprawdę współczuję devsom, bo to samo, czego oni teraz pilnują i poprawiają, pilnują i poprawiają devowie w WoW, Gild Wars, Conan itp. (krótko mówiąc pilnują zwykłej sieki), ale ci ostatni dostają za to chociaż kasę i prawdopodobni mają to wszystko w poważnej i głębokiej dupie.
« Last Edit: July 30, 2010, 11:26:17 am by Billy Carter »
Logged
Zawsze są jacyś żołnierze i poeci.

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1093 on: July 30, 2010, 01:16:23 pm »

EEeeee - takie pytanko - jak załączyć to coś - co pokazuje - ile hp straciliśmy - (taki napis nad głową) np - 100 albo cuś?
Logged
h
Re: Pytania początkujących
« Reply #1094 on: July 30, 2010, 01:27:28 pm »

EEeeee - takie pytanko - jak załączyć to coś - co pokazuje - ile hp straciliśmy - (taki napis nad głową) np - 100 albo cuś?

W konfiguracji na launcherze-zakładka combat, "damage indication on head"
Logged
"- Jeśli kiedykolwiek znów będziesz potrzebował pomocy, rozumiesz, jeśli będziesz tkwił po uszy w kłopotach i niezbędna będzie ci pomocna dłoń...
- Tak?
- ...to giń bez wahania."
Pages: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 132
 

Page created in 0.07 seconds with 19 queries.