fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 06:09:42 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238409 times)

Re: Pytania początkujących
« Reply #1050 on: July 25, 2010, 03:00:35 am »

Pytanko o reputację w miastach. Chwilowo uczyniłem z Den moje ulubione miejsce PvP i po zabiciu paru graczy zauważyłem, że reputacja zaczęła mi dość regularnie spadać. W tej chwili mam -350 (Antipathy) i wygląda na to, że może spadać dalej po każdym "fragu". Dojdzie do tego, że przy -1500 zacznie do mnie strzelać cała okolica :/

Pytanie brzmi - co z tym zrobić, czy da się to jakoś obejść aby dalej tam mordować (wyłącznie graczy) i nie stać się za tydzień wrogiem publicznym nr. 1? Ewentualnie, jak podnieść reputację w Den, aby to wyrównać, nie stając się automatycznie wrogiem w praworządnych lokacjach jak Hub/NCR gdzie też muszę czasami bywać.

EDIT: zauważyłem, że po paru godzinach przerwy od grania zrobiło się z -350 na -325, czyżby jakaś "regeneracja" w drugą stronę? ;) 
« Last Edit: July 25, 2010, 08:53:51 am by Jack Torrance »
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1051 on: July 25, 2010, 09:44:33 am »

Z tego co czytałem to reputacja zawsze wraca u wszystkich do "-200" po jakimś czasie. Jakiś mniej więcej tydzień temu wypisałem się z Enclawy i z "-2000" nienawiść spadła do "-1500".  Jak przypomne sobie gdzie to czytałem to podam jeszcze dokładne czasy albo linka.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1052 on: July 25, 2010, 01:14:39 pm »

Siema jestem nowy i mam taki mały problem z instalacją Fallouta Online. Ściągnąłem podany plik, zainstalowałem i już pojawia się 1 błąd. W program files wogle nie pojawia sie folder Fallout Online. Po zainstalowaniu Launcher nie dziala nie ma zadnej sciezki. Dalej gdy wlaczam instalator mam przycisk play, ale on nie dziala gdy naciskam szary instal to pyta czy ma przeinstalowac po przeinstalowaniu dalej nie ma folderu fallouta. Gdy naciskam uninstal nic sie nie dzieje i w kliencie dalej mam play. Co mam robic? ;) Posiadam Viste.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1053 on: July 25, 2010, 01:45:12 pm »

wkleiłeś master.dat i ten drugi? bez nich FO nie ruszy.

Najlepiej jakbyś miał org. Fallouta
Re: Pytania początkujących
« Reply #1054 on: July 25, 2010, 01:50:54 pm »

Mam orginalnego i wyciągnałem je z płyty.

P.S Znalazłem rozwiazanie uruchom jako administrator :P.
« Last Edit: July 25, 2010, 02:01:16 pm by Wolfik »
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1055 on: July 25, 2010, 02:19:10 pm »

a widzisz jaki mądrala z ciebie? Jak wszystko działa to powodzenia w grze! ;)
Re: Pytania początkujących
« Reply #1056 on: July 25, 2010, 09:05:49 pm »

Pograłem sobie moim "ruskiem", pomijając sugestie typu "zmień sobie nick na normalny" (a co kurde, razi cię po oczach?) jakie usłyszałem od paru tru polaków mniej więcej doszedłem do 172% w sg i 9 lvl, czy w tym momencie opłaca się przejść na inną broń, bo wykombinowałem sobie karabin myśliwski z lunetą i tłuc mocniejszych przeciwników?
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1058 on: July 26, 2010, 10:01:22 am »

Pytanko o reputację w miastach. Chwilowo uczyniłem z Den moje ulubione miejsce PvP i po zabiciu paru graczy zauważyłem, że reputacja zaczęła mi dość regularnie spadać. W tej chwili mam -350 (Antipathy) i wygląda na to, że może spadać dalej po każdym "fragu". Dojdzie do tego, że przy -1500 zacznie do mnie strzelać cała okolica :/

Pytanie brzmi - co z tym zrobić, czy da się to jakoś obejść aby dalej tam mordować (wyłącznie graczy) i nie stać się za tydzień wrogiem publicznym nr. 1? Ewentualnie, jak podnieść reputację w Den, aby to wyrównać, nie stając się automatycznie wrogiem w praworządnych lokacjach jak Hub/NCR gdzie też muszę czasami bywać.

EDIT: zauważyłem, że po paru godzinach przerwy od grania zrobiło się z -350 na -325, czyżby jakaś "regeneracja" w drugą stronę? ;) 
moze to moje gdybanie ale jak ktos jest w slaversach a do niego strzelasz to w den spada karma LUB jesli zabijesz dana osobe ktora jest w danej chwili kontrolerem miasta
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1059 on: July 26, 2010, 10:08:59 am »

moze to moje gdybanie ale jak ktos jest w slaversach a do niego strzelasz to w den spada karma LUB jesli zabijesz dana osobe ktora jest w danej chwili kontrolerem miasta

Coś w tym jest chyba. Zarąbałem dziś zwykłego bluesuita w Broken Hills, i nagle pojawiła mi się w KARMIE pozycja "Citizens of Vault City: -425 (Antipathy)", gość musiał być oficjalnym obywatelem VC ;) A osobiście nie byłem w VC od tygodnia lub dwóch, więc trudno mówić o jakimś zbiegu okoliczności ;)
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1060 on: July 26, 2010, 10:21:10 am »

VC to inna bajka, tam robisz wszyscy doktorkowie mają plecy, i każdego którego zabijesz odpłaca Ci się karmą
Re: Pytania początkujących
« Reply #1061 on: July 26, 2010, 11:44:18 am »

UWAGA: Pytanie początkującego jakiego tu jeszcze chyba nie było :P

KTÓRY z Polaków (jeśli to Polak oczywiście, ale na 99% raczej tak) ma postać o nicku: Laska ??? :D

Przyznać się proszę :P :P :P

Ewentualnie proszę o donos jeśli ktoś wie :D

Ta "Laska" to taka mała dziewczynka z dużym maszynowym gnatem w łapie, z zupełnie niezrozumiałych dla mnie powodów wrzeszcząca czasami "yhaaa!" nad moimi zakrwawionymi zwłokami...

:D :D :D
« Last Edit: July 26, 2010, 11:49:46 am by Jack Torrance »
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1062 on: July 26, 2010, 11:47:42 am »

to czech z VSB albo TheHawks ^^ (nie powiem dokładnie bo colorizingu nie mam przed soba)
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1063 on: July 26, 2010, 11:51:10 am »

to czech z VSB albo TheHawks ^^ (nie powiem dokładnie bo colorizingu nie mam przed soba)

Czech powiadasz... no dooobra, niech będzie Czech :P
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1064 on: July 26, 2010, 02:32:45 pm »

Quote
"yhaaa!"
Zarąbała mój tekst -.-
I mi się wydaje, że to Rosjanka.
Big gunner sneaker :D
Logged
Pages: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 132
 

Page created in 0.062 seconds with 19 queries.