fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 10:02:18 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238443 times)

Re: Pytania początkujących
« Reply #975 on: July 09, 2010, 10:32:47 am »

Zauwazylem ze niektorzy maja po prawej u gory liste nickow, to jest lista znajomych czy ludzi w poblizu ?! to jest jakis mod czy mozna to normalnie uruchomic ?
Logged
.: I Like It :.

Re: Pytania początkujących
« Reply #976 on: July 09, 2010, 10:36:44 am »

To jest mumble, program do komunikacji głosowej.
Logged

Marszalek

  • Param Pam Pam ...
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #977 on: July 09, 2010, 11:28:33 am »

hmmm jeżeli ktoś coś ode mnie ukradnie, a potem ma faila jeszcze to wtedy automatycznie jest niechroniony ?
Facet chciał mi ukraść ammo miał faila zrobiłem pach i leżę bo zaczeli do mnie walić wszyscy strażnicy :/
Logged
-:-:- Nie rozumiem jak można czegoś nie rozumieć -:-:-
Re: Pytania początkujących
« Reply #978 on: July 09, 2010, 12:12:09 pm »

Strażnicy nie zauważyli, że kradł. Jeśli zauważą, to czy był fail czy nie, złodziej staje się niechroniony. W drugą stronę jest tak samo.
Logged

Marszalek

  • Param Pam Pam ...
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #979 on: July 09, 2010, 12:16:12 pm »

Tyle że ten facet też już krzyczał "hey lablabla  wygląda na to że xxx jest zainteresowany twoimi rzeczami" czy coś takiego :/ pomyślałem, że mogę faceta spokojnie rozstrzelać, a tu lipa :(
Logged
-:-:- Nie rozumiem jak można czegoś nie rozumieć -:-:-
Re: Pytania początkujących
« Reply #980 on: July 10, 2010, 12:17:46 pm »

Właśnie dzisiaj  logując się dostałem cool down na wszystkie skile około po 3 godziny, czy to zniknie ??
Logged

Schwartz

  • Killed by death.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #981 on: July 10, 2010, 12:18:59 pm »

Powinno, jak nie to wołaj gma (+requesthelp tekst)
Logged


Stop always comparing Lemmy to God.
I mean...he's cool & stuff, but he's just not Lemmy.
Re: Pytania początkujących
« Reply #982 on: July 10, 2010, 01:27:33 pm »

Właśnie dzisiaj  logując się dostałem cool down na wszystkie skile około po 3 godziny, czy to zniknie ??

Zniknie po 3 godzinach. ;) A winą tego zdarzenia jest nasz kochany roll back. Nie wiecie może czy będą próbowali go ogarnąć, czy po prostu mamy grać jak jest?
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #983 on: July 10, 2010, 10:16:36 pm »

Witam,

Wróciłem po dłuższej przerwie w graniu (i skasowaniu chara [Terrorizer] niestety), gram sobie niejako od nowa i widzę jakoś mało ludzi na serwie.

Coś się zmieniło przez te 2-3 miesiące jak mnie nie było, że tak mało jest ludzi? Z moich obserwacji, np. teraz - sobota 22.14 - ledwo powyżej 200...

Wipe się zbliża? Wakacje? Ludzie poobrażali się na Devs? FOnline już nie jest fajny?

Please explain, chyba że mi się tylko wydaje... ;)
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #984 on: July 10, 2010, 10:19:44 pm »

Hmmm powiem tak - naprawienie buga z dual logowaniem / banowanie za to ludzi i za zwykle fast relogi , wip zbliżający się - też, ludzie siępoobrażali na Devsów bo był rollback dzisiaj/wczoraj, FOnline jest już nuuudny :).
Logged
h
Re: Pytania początkujących
« Reply #985 on: July 10, 2010, 10:25:27 pm »

Aha ;)

A kiedy wipe, bo ja mam ledwo 3 lev i może się troszkę wstrzymam? :P
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #986 on: July 10, 2010, 10:27:50 pm »

Graj spokojnie - jeszcze troche modelów 3d im zostało do zrobienia (tak na oko 1 - 1.5
 miesiac grania spox)
Logged
h
Re: Pytania początkujących
« Reply #987 on: July 10, 2010, 10:52:18 pm »

Hmmm powiem tak - naprawienie buga z dual logowaniem / banowanie za to ludzi i za zwykle fast relogi , wip zbliżający się - też, ludzie siępoobrażali na Devsów bo był rollback dzisiaj/wczoraj, FOnline jest już nuuudny :).

Hmmmm...

Fast relogi? "Za szybkie" przelogowywanie się z chara na chara? Myślałem, że jest timeout i nie ma z tym problemu... chyba, że można to jakoś sprytnie ominąć i dostać potem bana :P

Tak sobie pytam, żeby uściślić, bo nigdy nie miałem problemów z tutejszą "administracją" ale kto wie... ;)

Co do rollbacków to jak poprzednio grałem zdarzało się, że cofnęło mnie o 1-2 max godziny grania, ale to nie był jakiś mega problem, i serwer wydawał się - im dłużej grałem - stabilniejszy... Ale coś mi na forum mignęło, że był jakiś rollback (sic!) 2 TYGODNIE, czy jak?? :P

Co do frekwencji to może po wipe się znów zaludni? No i poza tym NIC tak nie nakręca ludzi jak dobre RPG, a z tego co wiem, to większość graczy idzie w PvP a nie w klimat - chociaż PvP i klimat da się spokojnie połączyć, a co do Devs to nie wiem za bardzo czy interesuje ich rozbudowa RPG-owej warstwy FOnline <- jest to w sumie temat na osobny wątek.  

« Last Edit: July 10, 2010, 11:21:04 pm by Jack Torrance »
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #988 on: July 12, 2010, 06:27:08 pm »

Mam pytanie dotyczące stworzenia Frakcji  ???
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #989 on: July 12, 2010, 06:30:24 pm »

Witam ponownie

by mogl mi ktos szybko odpisac 1 rzecz:

ja z 2 kumplami chcemy kupic depot, mamy 30k , ale wyskakuje ze nigdy o nas nie slyszal , czytalem troche i pisalo ze musze zrobic frakcje ale tu sie pojawia inne pytanie jak zrobic ta frakcje i czy bedzie to jakos kolidowac z tym ze ja jestem obywatelem valut city (chce by tak zostalo)

prosze pomocy :P
Logged
Pages: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 132
 

Page created in 0.05 seconds with 18 queries.