fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 05:19:27 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238405 times)

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #720 on: June 08, 2010, 02:09:34 pm »

Ja mam takie pytanie czy skill barter pomaga przy handlowaniu np.jesli sprzedajemy to dostajemy wiecej kasy niż ktos bez skilla ?

pomoc jest taka ze okno barteru nie zniknie ci po 30 sec tylko o jakiś czas później od co - czyli lipa
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #721 on: June 08, 2010, 02:38:40 pm »

Mam 140% Bartera i jedyną różnicą wobec postaci z niską wartością tego skilla jest czas na handel w ilości 140 sekund. Różnicy w cenach nie zauważyłem.
Logged
Nie biegaj za stadem.

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #722 on: June 08, 2010, 04:22:14 pm »

Dodam tylko że obejście tego jest banalne. Wystarczy podczas szukania interesującego sprzętu, wrzucić raz na jakiś czas pojedynczego, capsa handlarzowi. Taaadaaah barter pointless.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: Pytania początkujących
« Reply #723 on: June 08, 2010, 06:48:35 pm »

Witam wszystkich
Moje pytanie: czy można mieć jednocześnie więcej niż jedną postać? Tzn. nie grać nimi na raz, ale powiedzmy zmieniać sobie i np. w sobote być crafterem a w niedziele biggunnerem? Mam jedną postać, i chciałbym spróbować czegoś innego, ale boję się utraty danych (trochę sobie doświadczenia nabiłem a na początku jest bardzo ciężko).
Pozdrawiam
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #724 on: June 08, 2010, 07:23:47 pm »

tak jest to możliwe i powszechnie stosowane nawet nie musisz na dni podzielać tylko po 3 minutach/10 minutach (niepotrzebne skreślić) możesz się przelogować
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #725 on: June 08, 2010, 08:36:40 pm »

Barter: u wszystkich sprzedawców działa kwestia czasu, u lecz tylko u niektórych zyskujesz lepsze ceny wraz z wyższym skillem.
Logged

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #726 on: June 08, 2010, 09:31:47 pm »

a nie jest to czasem tak ze jest kilka rodzajów merchantow w zależności co preferuje :
-wszystko
-bron, ammo
-pancerz
-medycyna

i w zależności co u którego handlujesz takie dostajesz przeliczniki ? bo to chyba tak jest
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum

C47

    • DeviantArt
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #727 on: June 08, 2010, 09:44:20 pm »

u sprzedawcy iguany na patyku w ncr widac to wyraznie ze barter wplywa na cene u niego
wiele kupuje drozej i sprzedaje taniej niz w innych miejscach, mozna troche zarobic ;]

to chyba powinno byc tez u innych sprzedawcow, np z wiekszym barter u doktora mozna drozej sprzedac bron, ktorej normalnie nie skupuje wiec jest tansza niz u sprzedawcy broni
Logged
Guerra, guerra nunca cambia

NTR

  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #728 on: June 09, 2010, 02:48:10 pm »

u sprzedawcy iguany na patyku w ncr widac to wyraznie ze barter wplywa na cene u niego
wiele kupuje drozej i sprzedaje taniej niz w innych miejscach, mozna troche zarobic ;]

to chyba powinno byc tez u innych sprzedawcow, np z wiekszym barter u doktora mozna drozej sprzedac bron, ktorej normalnie nie skupuje wiec jest tansza niz u sprzedawcy broni
Jest dokładnie tak jak piszesz
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #729 on: June 09, 2010, 03:08:17 pm »

Wie ktos cos na temat wczorajszego ataku caravany NCR na Voult City? nie wiem o ktorej to bylo ale jakos w nocy.... o co biega z tym ? wytlukli wszystkich straznikow :D
Logged
.: I Like It :.

Re: Pytania początkujących
« Reply #730 on: June 09, 2010, 03:38:34 pm »

Mam pytanie czy skill bojowy np. SG wpływa na to ile zadamy dmg? Czy po prostu wpływa na maxymalny zasięg broni np. pancor ma 18 hexow zasięgu i powiedzmy do tego mamy 150 SG to do tych 18 hexow bedziemy mieli 95%
Logged
الله أكبر

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #731 on: June 09, 2010, 04:04:46 pm »

Mam pytanie czy skill bojowy np. SG wpływa na to ile zadamy dmg? Czy po prostu wpływa na maxymalny zasięg broni np. pancor ma 18 hexow zasięgu i powiedzmy do tego mamy 150 SG to do tych 18 hexow bedziemy mieli 95%
Nie, ilość skilla wpływa tylko na celność. Od powiększania damage są niektóre perki, Bonus Ranged Damage albo Living Anatomy chociażby.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #732 on: June 09, 2010, 04:41:25 pm »

Wie ktos cos na temat wczorajszego ataku caravany NCR na Voult City? nie wiem o ktorej to bylo ale jakos w nocy.... o co biega z tym ? wytlukli wszystkich straznikow :D

I pk'owali w kopalni w gecko pozniej. Z tego co slyszalem, to byl tam Vaderas na ktoryms alcie.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #733 on: June 09, 2010, 05:38:10 pm »

I pk'owali w kopalni w gecko pozniej. Z tego co slyszalem, to byl tam Vaderas na ktoryms alcie.


Ale to nie byl nikt z player`ow poprostu byly to NPC Caravany NCR... nie mialy nicka zadnego i chodzily bez celu krecily sie po miescie jak by sie skrypty wysypaly ^_^
Logged
.: I Like It :.

Re: Pytania początkujących
« Reply #734 on: June 09, 2010, 06:08:39 pm »

Pytanie: do czego sluzy Holodysk ? :D mam takowy ale nie wiem po co jest ;p a na wiki nic na ten temat nie jest napisane
« Last Edit: June 09, 2010, 06:12:42 pm by Exodusek »
Logged
.: I Like It :.

Pages: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 132
 

Page created in 0.096 seconds with 18 queries.