fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 03:05:22 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238396 times)

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #480 on: April 29, 2010, 10:12:07 pm »

ale czy to ci się opłaca? wydasz 5k i i tak ci się ona zużyje :/

masz tam chyba 500 skałek ;/

w sensie ze co kopalnie prywatne to qpa ??
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum
Re: Pytania początkujących
« Reply #481 on: April 29, 2010, 10:13:41 pm »

tak, raczej. Jeżeli nie masz zysku z nich większego niż 150k to qpa

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #482 on: April 29, 2010, 10:47:38 pm »

Kupa jak na razie - 75k za kilkaset zwykłych kamyków, w dodatku nie można jej udostępnić innym graczom inaczej niż przyprowadzając bezpośrednio. I podobno jest limit ilości kamyków, czyli jak się wyczerpie, to kicha.

Jedna z moich dziewcząt nabyła coś takiego, rysunki:
- widok z mapy świata

- wejście

- w środku
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #483 on: April 30, 2010, 05:50:11 pm »

Mam pytanie dosyć istotne dla mojej obecnej postaci (small guns snajper "Terrorizer") odnośnie skilla Outdoorsman.

Chodzi o to, że pierwszą postacią (Head) miałem tego skilla 142 i często wyświetlały mi się pytania czy chce wejść w encounter w którym jednym z uczestników oprócz NPC-w był gracz (wastelander). Następną postacią miałem skill powyżej 100 (ale niestety nie pamiętam ILE DOKŁADNIE a o to tu chodzi) i Perka Awareness i tutaj nie tylko wykrywałem encountery z graczami ale też dostawałem na czerwono NICKA gracza zamiast komunikatu "wastelander".

A teraz Terrorizerem mam skill Outdorsman dokładnie 102, Perka Awareness i niestety żadnych spotkań z graczami. Pytanie: od jakiej wartości Outdoors (np. 110, 120) zaczyna się wykrywanie innych graczy na mapie?

EDIT: (z ostatniej chwili :P) dodatkowo proszę o polecenie jakiejś naprawdę dobrej snajperki (small guns) bo mam problem z wyborem sprzętu a przecież na ruskich trzeba jakoś polować... :D

Z góry dzięki za odpowiedzi,
Jack

 
« Last Edit: April 30, 2010, 06:37:41 pm by Jack Torrance »
Logged

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #484 on: April 30, 2010, 06:54:51 pm »

Mam pytanie dosyć istotne dla mojej obecnej postaci (small guns snajper "Terrorizer") odnośnie skilla Outdoorsman.

Chodzi o to, że pierwszą postacią (Head) miałem tego skilla 142 i często wyświetlały mi się pytania czy chce wejść w encounter w którym jednym z uczestników oprócz NPC-w był gracz (wastelander). Następną postacią miałem skill powyżej 100 (ale niestety nie pamiętam ILE DOKŁADNIE a o to tu chodzi) i Perka Awareness i tutaj nie tylko wykrywałem encountery z graczami ale też dostawałem na czerwono NICKA gracza zamiast komunikatu "wastelander".

A teraz Terrorizerem mam skill Outdorsman dokładnie 102, Perka Awareness i niestety żadnych spotkań z graczami. Pytanie: od jakiej wartości Outdoors (np. 110, 120) zaczyna się wykrywanie innych graczy na mapie?

EDIT: (z ostatniej chwili :P) dodatkowo proszę o polecenie jakiejś naprawdę dobrej snajperki (small guns) bo mam problem z wyborem sprzętu a przecież na ruskich trzeba jakoś polować... :D

Z góry dzięki za odpowiedzi,
Jack

TO czy spotkasz jakiegoś gracza zależy od (przynajmniej według moich obserwacji) :
- twojego Out'a
- jego Out'a

Spotykam wielu nisko lvl'owych graczy , mam 100 Out , rzadko się mi udaje (na szczęście) spotkać kogoś z wysokim lvl (no jeżeli się nie zatrzymają na zabicie kogoś/czegoś) chyba przez to ze maja sporego Out'a - to jak zabawa w kotka i myszkę - kto ma lepszy out ten widzi więcej 
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum

TuX

  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #485 on: April 30, 2010, 07:31:50 pm »

No jeżeli jesteś typowym snajperem to zwykły hunting rifle z lunetą powinien ci wystarczyć. Ostatnio udało mi się tym zrobić instakilla na Endless Walkerze. Zawsze możesz się pokusić o Sniper Rifle, ale wtedy licz się z większym kosztem strzału. No i jest to broń dość droga. Najlepiej jakbyś złapał Gauss Guna, ale to możliwe tylko na jakiś eventach.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #486 on: April 30, 2010, 08:50:19 pm »

@up
zaraz gauss rifle i PA -.-
@topic
na 21 lvl sniper z huntingiem(od gustu zależy czy ze scopem, znam gości co wolą bez)  i combat leatherem potrafi nieźle narozrabiać :>
Re: Pytania początkujących
« Reply #487 on: April 30, 2010, 09:02:51 pm »

@topic
na 21 lvl sniper z huntingiem(od gustu zależy czy ze scopem, znam gości co wolą bez)  i combat leatherem potrafi nieźle narozrabiać :>

To czuje się pocieszony :D Poza tym hunting rifle kosztuje tyle co nic, można je zresztą zdobyć choćby na Mobsterach, więc z ammo też nie ma problemu, combat leather też taniutki... Reasumując: ryzyko żadne bo na akcję wychodzę praktycznie z niczym a jak się uda to zyski mogą być konkretne :D No i granie snajperem coraz bardziej mi się podoba...
Logged

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #488 on: April 30, 2010, 09:06:04 pm »

Ja tam jednak polecałbym energy snajpera. Niby trudniej zdobyć ammo, ale nie trzeba się pieprzyć ze skillem repair i niepotrzebnie w niego ładować to 120 skill pointsów. Poza tym, laser rifle ma większy dmg niż snajperka, a tylko o 5 mniejszy zasięg.
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Re: Pytania początkujących
« Reply #489 on: April 30, 2010, 09:16:28 pm »

U snajpera licza sie krytyki i to jak często "łamie" konczyny. Energy maja duzo wieksze obrazenia w przypadku krytykow i fatalne strzaly pojedyncze. Z kolei small guns maja ta zalete ze sa latwo dostepne i tanie w eksploatacji, ale obrazenia krytyczne sa duzo nizsze. Zdolnosc do "łamania" oraz knockoutow jest ta sama.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #490 on: April 30, 2010, 09:19:00 pm »

Poza tym hunting rifle kosztuje tyle co nic
no dokładnie :p
za 1 nową snajperke masz z 20 huntingów :>


Ja tam jednak polecałbym energy snajpera. Niby trudniej zdobyć ammo, ale nie trzeba się pieprzyć ze skillem repair i niepotrzebnie w niego ładować to 120 skill pointsów. Poza tym, laser rifle ma większy dmg niż snajperka, a tylko o 5 mniejszy zasięg.


ale ogólnie energy ma najdroższą amunicje więc każdy wypad jest droższy.

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #491 on: April 30, 2010, 09:21:47 pm »

Jak się gra w odpowiednich porach to MFC jest banalnie zrobić. Jedynym problemem jest to, że trzeba się nałazić.
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Daro

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #492 on: May 01, 2010, 08:46:01 am »

Dużym utrapieniem energy weapon jest bardzo wyraźnie widoczny pocisk. Jak już wystrzelisz to przeciwnik będzie wiedział skąd strzelałeś. Przy sg snajperze przeciwnik może nawet nie wiedzieć skąd strzelałeś.

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #493 on: May 01, 2010, 08:48:23 am »

Nie zauważyłby Cię tylko skretyniały burster, który ma mniej niż 5 percepcji, a takiego to zapewne zdejmiesz na 2 strzały, poza tym, z daleka on nie groźny ;)
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Re: Pytania początkujących
« Reply #494 on: May 01, 2010, 11:26:29 am »

no nie, jeżeli jest sytuacja w modoc, gdzie strzelać mogą do ciebie z 3 stron ( chodzi mi o główny spawn, ten przy general ) wtedy rozglądasz się na leeeewooo JEB! patrzysz, nic nie ma! prrraaaaawooooooo JEB nic nie ma! Góóóóóóóraaaaaa JEB knock out i po jajach.

a laser?

Patrzysz leeewooo, JEBUT! widzisz promień lasera z góry, od razu wiesz gdzie może być.
Pages: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 132
 

Page created in 0.083 seconds with 21 queries.