fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 05:29:59 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238405 times)

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #300 on: April 08, 2010, 11:06:17 am »

Ma ktoś aktualny crafting table to small guns prof 3?

Bo chyba snajperka nie wymaga już dwóch metal partsów i junka jak kiedyś..

Sniper Rifle wymaga:
-3 High Quality Alloys
-4 Good Metal Parts
-3 Metal Parts
-1 Alloy
-1 Junk
-1 Wood

:D
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Pytania początkujących
« Reply #301 on: April 08, 2010, 01:34:36 pm »

Fach złodziejski działa? Czy nadal można mieć 300% a nawet nie ukradnie się kapsla z kieszeni?

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #302 on: April 08, 2010, 01:58:49 pm »

Ukradnie się i straci się reputacje w mieście nawet jeśli będzie sukces w kradnięciu i ofiara się nie zorientuje. Chyba za suckes masz -100rep a za fail -200 albo -500, tak jakoś dostawałem jak próbowałem
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Re: Pytania początkujących
« Reply #303 on: April 08, 2010, 04:21:50 pm »

Sniper Rifle wymaga:
Dziękuję.

Dobra, tyle to i ja wiem, że trzeba wykopać. Jak nie potrafisz lepiej wytłumaczyć to nie pisz  :-X
Kopalnia w Gecko jest dużo mniej zaludniona, ale żeby się dowiedzieć gdzie są dobre miejsca do kopania musisz kogoś spytać żeby pokazał.
Logged
<Izual> Let's crash server
Re: Pytania początkujących
« Reply #304 on: April 08, 2010, 07:03:36 pm »

Ukradnie się i straci się reputacje w mieście nawet jeśli będzie sukces w kradnięciu i ofiara się nie zorientuje. Chyba za suckes masz -100rep a za fail -200 albo -500, tak jakoś dostawałem jak próbowałem

prościej:

steal działa ale się nie opłaca. w NCR jak kogoś okradniesz to dostajesz -700 do rep. więc pomyśl.
Re: Pytania początkujących
« Reply #305 on: April 08, 2010, 10:02:20 pm »

To ja się tak jeszcze tu spytam bo na angielskim pytanie poszło już dwie strony dalej.

Czy jak założę z kimś namiot wspólny, to ten kto klikał na skóry musi odwiedzać go raz na cztery tygodnie, czy może być którykolwiek z nas?
Logged
<Izual> Let's crash server
Re: Pytania początkujących
« Reply #306 on: April 09, 2010, 02:32:22 am »

Witam,

Proste pytanie: czy i ewentualnie JAK działa radio? Znalazłem, wrzuciłem w slot ITEM 2, zmieniam kanały i nie widzę żeby ktoś gdzieś na jakimś gadał... Ja mogę gadać ale nikt się nie odzywa z drugiej strony, więc nie wiem o co kaman...

Pozdrawiam,
Jack

Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #307 on: April 09, 2010, 08:36:05 am »

Proste pytanie: czy i ewentualnie JAK działa radio? Znalazłem, wrzuciłem w slot ITEM 2
Radia działają, chyba że coś się przed chwilą zepsuło. Trzymasz w łapce, ustawiasz kanał i rozmawiasz shift+enter. Jeżeli ktoś jest i chce odpowiedzieć to to zrobi, ale często jest cisza jeżeli nie umówiłeś się z kimś albo jest ósma rano :p
Logged
<Izual> Let's crash server

dodge

  • Cześć!
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #308 on: April 09, 2010, 11:42:57 am »

ja mam pytanko czy jest mozliwosc, zeby miec czyjs (nie swoj) namiot na mapie zaznaczony?
czy nie da sie w ogole, czy trzeba byc obencym przy jego konstrukcji?
bo kumpel zrobil namiot, potem mnie do niego zaprowadzil no i bylem w nim, ale nie mam go na mapie zaznaczonego, a namiot jest troche daleko od miasta i zanim dojdziemy tam razem to przez turowa walke w encounterze nas rozdziela przewaznie :[
« Last Edit: April 09, 2010, 11:44:36 am by dodge »
Logged
(+[      ]+)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #309 on: April 09, 2010, 12:10:51 pm »

Żeby widzieć czyjś namiot, musisz go otagować jako lidera grupy zanim go utworzy.

Radio działa na całej mapie świata, ale kwestia wybrania kanału - kiedyś 44 to był polski ogólny, jak 19 na CB, ale nie używałem radia od stu tysięcy lat, więc nie powiem jak jest teraz.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #310 on: April 09, 2010, 01:18:58 pm »

Wiadomo kiedy będzie można zakupić BG3?
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #311 on: April 09, 2010, 02:21:59 pm »

zanim dojdziemy tam razem to przez turowa walke w encounterze nas rozdziela przewaznie :[

Bierzcie ze sobą radia. Jak rozdzieli to obaj ustawcie sobie na supertajny kanał żeby nikt inny nie znał i wpisze jeden /h w encounterze to nadany zostanie Distress Call do wszystkich z radiem ustawionym na ten kanał i widać z mapy czerwoną kropkę :)
Logged
<Izual> Let's crash server
Re: Pytania początkujących
« Reply #312 on: April 10, 2010, 10:03:39 am »

To ja miałem pytanie w związku do tych kropek.. kiedy one się pojawiają, tzn. żółte itd?
Logged
http://OstryMeksykanin.odpowie.pl
Więc nie opier****j się... tylko jedź do iraku!

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #313 on: April 10, 2010, 10:12:33 am »

Jak widzisz żółte kółko na mapie to znaczy, że tam stoi pojazd, może to być samochód, karawana lub śmigłowiec (taki spotkałem przed wipem, teraz ponoć już takich nie spotkasz). Czerwone kółko to już wyżej pisali co to. Zielone to kopalnia lub namiot do którego masz dostęp. Baza chyba na niebiesko, chociaż jeszcze nie miałem więc nie jestem pewny :)
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Kharaam

  • Spartan Pigrat
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #314 on: April 10, 2010, 10:22:10 am »

baza też na zielono. Z zasady nie wchodź do kółek których nie znasz- zapewne czekają tam PK
Logged

Blubber we miss You!!!
Pages: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 132
 

Page created in 0.054 seconds with 18 queries.