fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 08:42:53 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238433 times)

Re: Pytania początkujących
« Reply #1845 on: January 15, 2011, 10:50:37 am »

W słowniku języka polskiego jest napisane (...)

+Respect za "jest napisane" :D
Logged

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1846 on: January 15, 2011, 02:25:16 pm »

+Respect za "jest napisane" :D
I riposta którą kiedyś-gdzieś...

Właściwie to ekran u mnie odświeża się z częstotliwością 60Mhz więc jednak pisze. :>
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: Pytania początkujących
« Reply #1847 on: January 15, 2011, 04:07:52 pm »

hmm..
ktoś wie, od czego zależy to, czy strzelają do mnie strażnicy w banku w NCR?
miałem `183 karmy w NCR. wszystko ok, łaziłem jak chciałem po banku i było ogółem git.
góra godzinę później, mając TYLE SAMO karmy, TAKI SAM status (neutral) i ani razu nie strzeliłem do kogokolwiek z NCR (żadni rangersi, żadna karawana etc) dostałem w banku od strażników kulkę w łeb, i profesja którą chciałem kupić (a zarazem 1,5k które by mim zostało, i które właśnie chciałem wpłacić- wole mieć mniej przy sobie w trakcie podróży, a bank po coś jest) poszły się pierdzielić.
od czego to więc zależne, jak nie od karmy i statusu? już wuj z kasą i itemami, to tylko gra, ale chce wiedzieć, co mam roić zeby nie dostawać kulki w łeb za ładne oczy :/
Logged


fun to kill somebody equal, huh?
Re: Pytania początkujących
« Reply #1848 on: January 15, 2011, 04:13:47 pm »

Mysle ze miales poprostu wyciagnieta bron - a to w tamtej czesci NCR jest zabronione.

Oj, nie gralo sie w F2, oj niedobrze ; >
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1849 on: January 15, 2011, 04:15:59 pm »

pilnowałem się z bronią, bo raz juz mi za to wladowali kulke. w łapie miałem kapsy, zeby mi nikt ich nie wyssał z inv. jestem na 100% pewien.
BTW, grałem, i w 1 i w 2 ^^
« Last Edit: January 15, 2011, 04:20:00 pm by palesiak23 »
Logged


fun to kill somebody equal, huh?
Re: Pytania początkujących
« Reply #1850 on: January 15, 2011, 07:15:35 pm »

Elo znacie jakieź serwy ? Ej i  co to jest te fonline sdk bo slyszalem  ze to mozna wlasnego priva miec ? Pomuzcie mi  oki?
Logged
PEJA KRÓL HIP HOPU!
Re: Pytania początkujących
« Reply #1851 on: January 15, 2011, 07:35:42 pm »

Jestem sobie w Mariposa Base na 4 poziomie, i obok tej machiny do robienia MFC jest licznik Geigera, ale jakoś tak umieszczony, że wygląda jakby się dało tam do neigo dojść, ale się nie da. I moje pytanie brzmi: czy istnieje jednak jakaś możliwość żeby go wziąć (coś popstrykać tam? jakiś quest?)? Prosiłbym tylko o zaprzeczenie lub potwierdzenie, bez tłumaczenia jak to zrobić.
Logged

LSD

  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1852 on: January 15, 2011, 07:43:16 pm »

Elo znacie jakieź serwy ? Ej i  co to jest te fonline sdk bo slyszalem  ze to mozna wlasnego priva miec ? Pomuzcie mi  oki?

opcja szukaj.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1853 on: January 16, 2011, 12:39:44 pm »

Wyczuwam... flame... w... otoczeniu. Hmmmmm czy to flame...?
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1854 on: January 16, 2011, 01:36:39 pm »

Jakbyś czytał ze zrozumieniem równie dobrze, jak ciskał się o pierdoły, zauważyłbyś do kogo kierowałem receptę na Relanium.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #1855 on: January 16, 2011, 03:50:51 pm »

A teraz coś z zupełnie innej beczki... Kupiłem sobie samochodzik, w związku z tym 2 pytania:

1) Ile kosztuje dorobienie kluczyków u T-Raya? Mówi że mam za mało, ale ile by chciał to już nie łaska powiedzieć :).

2) Jak to jest z zostawianiem samochodu na pustkowiu? Czy działa to tak jak w F2, że tworzy się na mapie zaznaczona lokacja z samochodem? Czy może opuszczenie samochodu w random encounter = bezpowrotna strata bryki? Trochę za dużo jak na moją kieszeń taka zabawka kosztuje żebym miał odwagę samemu to przetestować ;)
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1856 on: January 16, 2011, 04:10:25 pm »

A teraz coś z zupełnie innej beczki... Kupiłem sobie samochodzik, w związku z tym 2 pytania:

1) Ile kosztuje dorobienie kluczyków u T-Raya? Mówi że mam za mało, ale ile by chciał to już nie łaska powiedzieć :).

2) Jak to jest z zostawianiem samochodu na pustkowiu? Czy działa to tak jak w F2, że tworzy się na mapie zaznaczona lokacja z samochodem? Czy może opuszczenie samochodu w random encounter = bezpowrotna strata bryki? Trochę za dużo jak na moją kieszeń taka zabawka kosztuje żebym miał odwagę samemu to przetestować ;)

1) Ostatnio około 1 k kapsli.

2) Tworzy sie taka lokacja (widzisz ją, gdy ją opuścisz), ale po 1 tygodniu nie ruszania go stamtąd (samochodu) znika z mapy świata. Taką lokacje moźe napotkac losowy gracz o ile tamtędy przechodzi i ma odrobinę szczęścia, jeżeli posiada wysoki poziom umiejętności lockpick to może go otworzyć i nim odjechać. Podobnie może sie wydarzyć, gdy zostawisz klucz do samochodu w tym samym encounterze.
« Last Edit: January 16, 2011, 04:14:05 pm by Aquare »
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1857 on: January 16, 2011, 05:12:46 pm »

2) Tworzy sie taka lokacja (widzisz ją, gdy ją opuścisz), ale po 1 tygodniu nie ruszania go stamtąd (samochodu) znika z mapy świata. Taką lokacje moźe napotkac losowy gracz o ile tamtędy przechodzi i ma odrobinę szczęścia, jeżeli posiada wysoki poziom umiejętności lockpick to może go otworzyć i nim odjechać. Podobnie może sie wydarzyć, gdy zostawisz klucz do samochodu w tym samym encounterze.

ja z kolei słyszałem że kupa prawda, a enco "Highwayman" to bandyci (w sumie to by sie potwierdzalo, w tym enco z reguly sa bandyci a wozka nie widac). wiec jak to z tym jest? =V
Logged


fun to kill somebody equal, huh?

Schwartz

  • Killed by death.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1858 on: January 16, 2011, 05:14:21 pm »

Highwayman to bandyci, auta nie zobaczysz w nazwie enca.
Logged


Stop always comparing Lemmy to God.
I mean...he's cool & stuff, but he's just not Lemmy.
Re: Pytania początkujących
« Reply #1859 on: January 16, 2011, 05:15:25 pm »

Slyszałeś czy sprawdzałeś, bo jednak dostrzegam lekką różnicę. [do palesiak23 :)]
« Last Edit: January 16, 2011, 07:06:21 pm by Aquare »
Logged
Pages: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 132
 

Page created in 0.125 seconds with 21 queries.