fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 16, 2024, 05:04:06 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238292 times)

Re: Pytania początkujących
« Reply #1785 on: January 05, 2011, 07:56:26 pm »

to jeszcze jedno pytanie ode mnie, bo poszedłem sobie do V15 po electronic parts a tu szury atakują mnie w RT, wtf? dlaczego nie było walki na tury? mam defaultowo włączony tryb turn-based
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1786 on: January 05, 2011, 07:58:29 pm »

We wszystkich ogólnodostępnych lokacjach (miasta, kopalnie etc) jest tylko tryb RT.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #1787 on: January 05, 2011, 08:21:11 pm »

dzięki, to jeszcze jedno mam pytanie co mnie akurat naszło, otóż czy można walnąć krytyka cripplującego/blindującego/instant_killującego strzelając normalnie bez celowania?
Logged

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1788 on: January 05, 2011, 08:38:17 pm »

nie ma żadnych problemów jak się ma ze 3 konta na tym samym IP i się wymienia rzeczami między sobą?

@dikajos
właśnie spotkałem tą michelle i jakieś inne ścierwa w minesach obok Junktown, z wiadomym skutkiem

Woot Michelle? Ups :D jedna z postaci przeze mnie stworzonych i oddana w inne ręce ^^
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: Pytania początkujących
« Reply #1789 on: January 05, 2011, 08:58:04 pm »

nooo to stworzyłeś potwora Frankensteinie :]
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1790 on: January 05, 2011, 10:04:49 pm »

Woot Michelle? Ups :D jedna z postaci przeze mnie stworzonych i oddana w inne ręce ^^

My BOI! You speak non-sense!
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1791 on: January 05, 2011, 10:48:35 pm »

Panowie i panie mam pytanie!

Muszę wstąpić do BoS żeby zgarnąć 3lvl armorera jednak pojawia się mały problem. Dostałem od BoS w Den questa "investigate suspicious red device", rzecz jasna w Navarro. Poszedłem tam licząc, że już na stacji zaskoczy mnie wielka pikająca czerwona lampka na jakimś robocie albo pomalowany na czerwono wpół zautomatyzowany brahim. Karmę w enclavie mam taką, że nie wierze żeby quest wymagał wchodzenia do środka. Jedyną wskazówką była jedna opcja dialogowa z Chrisem na stacji w której chciał 500$. Jednak jako, że akurat nie miałem gotówki to za bardzo nie zwróciłem uwagi myśląc, że to zapewne opcja wstąpienia do frakcji enclavy. Później dostałem krytyka z plazmy od strażnika i tak się zakończyła moja przygoda na wybrzeżu.

Ktoś wie o co chodzi w tym zadaniu? Bezcelowe bieganie z VC do Enclavy nie jest najciekawsze w tej grze, więc błagam o jakieś wskazówki. Czy jest to zadanie na wzór tego z F2?
Logged
Walk softly, and carry a big gun.

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1792 on: January 05, 2011, 11:00:23 pm »

My BOI! You speak non-sense!
...szlag racja! Sorry ^^ Michelle była wipe temu. W tym wipie zamiast Michelle użyłem przecież electric eel ^^.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: Pytania początkujących
« Reply #1793 on: January 05, 2011, 11:12:19 pm »

Panowie i panie mam pytanie!

Muszę wstąpić do BoS żeby zgarnąć 3lvl armorera jednak pojawia się mały problem. Dostałem od BoS w Den questa "investigate suspicious red device", rzecz jasna w Navarro. Poszedłem tam licząc, że już na stacji zaskoczy mnie wielka pikająca czerwona lampka na jakimś robocie albo pomalowany na czerwono wpół zautomatyzowany brahim. Karmę w enclavie mam taką, że nie wierze żeby quest wymagał wchodzenia do środka. Jedyną wskazówką była jedna opcja dialogowa z Chrisem na stacji w której chciał 500$. Jednak jako, że akurat nie miałem gotówki to za bardzo nie zwróciłem uwagi myśląc, że to zapewne opcja wstąpienia do frakcji enclavy. Później dostałem krytyka z plazmy od strażnika i tak się zakończyła moja przygoda na wybrzeżu.

Ktoś wie o co chodzi w tym zadaniu? Bezcelowe bieganie z VC do Enclavy nie jest najciekawsze w tej grze, więc błagam o jakieś wskazówki. Czy jest to zadanie na wzór tego z F2?

Z tego co wiem, to wystarczy owe 500 caps zapłacić i cieszyć się dostępem do ogrodzonej części tuż obok, gdzie to należy dokonać identyfikacji niebezpiecznego obiektu.
BTW: Wykonanie questa o ile wiem nie jest konieczne do uzyskania 3 levelu profesji armorer.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1794 on: January 06, 2011, 12:05:47 am »

Dzięki bardzo zaraz sprawdzę jak to działa!
Logged
Walk softly, and carry a big gun.
Re: Pytania początkujących
« Reply #1795 on: January 07, 2011, 08:52:53 am »

pytanie: dlaczego NPC w broken hills strzelali do mnie i zabili gdy spokojnie bieglem sobie do kopalni z mlotkiem reku po high quality ore?

karma w broken hills to 0 (neutral) wiec za chiny nie mam pojecia czemu do mnei strzelali. jestem pewny ze nie zrobil tego zaden gracz...
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1796 on: January 07, 2011, 11:26:47 am »

To mogli być najemnicy albo milicja (w tym przypadku musiałby ktoś do Ciebie strzelić).

Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1797 on: January 07, 2011, 11:37:58 am »

To mogli być najemnicy albo milicja (w tym przypadku musiałby ktoś do Ciebie strzelić).



Prędzej najemnicy, milicja chyba nie ma aż takiego zasięgu..
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1798 on: January 07, 2011, 02:26:48 pm »

da się kłódkę założyć na auto z wyłamanym zamkiem?
Logged
Polskie forum Fonline http://forum.newfmc.pl/index.php
Re: Pytania początkujących
« Reply #1799 on: January 07, 2011, 05:48:29 pm »

Pytanie odnośnie skilla Repair - czy to w ogóle ma sens? Nie mam co prawda na razie jakiegoś wysokiego poziomu skilla, ale zauważyłem że nawet jeżeli naprawa mi się uda to w opisie jest odnotowane że broń była naprawiana, co jak mniemam zmniejsza szansę powodzenia kolejnych napraw. Czy wielokrotnie naprawiana broń / pancerz prędzej czy później i tak staje się niemożliwa do dalszej naprawy? Czy może na pewnym poziomie skilla repair jesteśmy w stanie naprawiać rzeczy w nieskończoność?
Logged
Pages: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 132
 

Page created in 0.289 seconds with 18 queries.