fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 02:33:04 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238394 times)

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1770 on: January 04, 2011, 06:45:54 pm »

1.poziom twojego barter nie wpływa na cene tylko na wskaźnik czasowy okienka
2. Ceny zależą od rodzaju handlarza:
-armorer
-weponer
-medic
-all
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum
Re: Pytania początkujących
« Reply #1771 on: January 04, 2011, 07:05:11 pm »

dzięki wielkie za wskazówki :). postaram sięrealizować :)
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1772 on: January 04, 2011, 08:02:56 pm »

Barter wpływa na cenę u pewnych handlarzy, a u pewnych nie.
U tych, co nie wpływa, skupują/sprzedają oni zawsze za 100% ceny, oczywiście jeśli sprzedajesz u nich ten typ przedmiotów, którymi oni się zajmują(drugi, bronie etc.)
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1773 on: January 04, 2011, 09:24:57 pm »

kurde wlasnie zabralem jako fellow jednego wastelandera i szlismy sobei spokojnie a tu nagle encounter. i mi ekran ladowania sie pojawil i nie zniknal... poczekalem 30 sekund i nacisnalem esc. zalogowalem sie znowu i patrze i ... leze trupem... moj kumpel tez. jemu sie nie zacielo i widziale jak nas zmasakrowano, ale mozecie jakos wyjasnic dlaczego ja tego nie widzialem? stracilem duzo swojego ekwipunku (dla mnei teraz naprawde cennego :( )
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1774 on: January 05, 2011, 06:03:49 pm »

oo kolejna dziwna scena. poszedlem z kumplem do kopalni pod Junktown, wchodzimy a tam gosc w armorze rekruta bractwa wali w nas seria mowiac po angielsku: jestescie na naszej liscie PK, my nie lubimy PK, to rujnuje gre   i jeszcze pare frazesow.

moze nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie to ze ja ani razu nie zaatakowalem gracza, a moj kumpel dopiero zalozyl postac.

czemu on mogl nas tam bezkarnie wymordowac i jeszcze pisac frazesy jak niemcy w 39 o tym ze to my ich zaatakowalismy i on bedzie mordowal zeby ktos inny nie mordowal?

ps. gosc nazywal sie Katala Kuoma. uwazajcie na niego.  i jeszcze "jakas" Michelle z nim byla
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1775 on: January 05, 2011, 06:26:58 pm »

"Armor rekruta bractwa" to zapewne BA, czyli zielone harcerskie ubranko, a krzyczenie bzdur o liście PK i tak dalej to popularny żart. Zapoczątkowali go jacyś Francuzi - kiedy jeszcze NameColorizing działało, robili listy wszystkich ludzików, których spotkali, po czym gdzie tylko mogli zabijali ich krzycząc "You are blacklisted!". Nie miało to żadnego związku z poczynaniami zabitego ludzika, więc nie należy tego traktować poważnie. Ot, folklor.

Cóż, miałeś pecha, gwałty strzeżonych kopalni stały się całkiem powszechnym sposobem walki z nudą. Jak masz już pincet kompletów top-tier sprzętu, kilkaset tysięcy kapsli na kilku kontach i pełną bazę samochodów, to coś trzeba robić. Nie żebym popierał napieprzanie do świeżaków mających tylko łopatę i pistolet (nawet moje dziewczęta starają się raczej pomóc niż spopielić napotkanym piżamkom), ale jak chcesz w to dłużej grać, lepiej przywyknij.
« Last Edit: January 05, 2011, 06:28:51 pm by Wichura »
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #1776 on: January 05, 2011, 06:29:31 pm »

spoko spoko. zapewne jakis dzieciak prowadzi sobie krucjate. o folklorze i swoistej tradycji nie wiedzialem. a moge wiedziec ile EXP dostal z zabicie bezbronnego wedrowca z lopata?
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1777 on: January 05, 2011, 06:32:09 pm »

Mniej niż zero, mniej niż zero.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1778 on: January 05, 2011, 06:38:43 pm »

to w sumie nie rozumiem ambicji kogoś takiego, nawet jeśli mu się nudzi :]. no jakby sie wzbogacil strasznie to ok, ale dostal po mnie radyjko i chyba 8 primitive toolsow
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1779 on: January 05, 2011, 07:00:44 pm »

Jest jeszcze "argument", który z angielskiego można określić jako "for teh lulz". Nie chodzi o twoje itanzy, których zapewne nawet nie pozbiera, ale o prymitywną radochę, że komuś popsuło się zabawę.

A w ogóle zapraszam do siebie, link w podpisie.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #1780 on: January 05, 2011, 07:31:51 pm »

nie ma żadnych problemów jak się ma ze 3 konta na tym samym IP i się wymienia rzeczami między sobą?

@dikajos
właśnie spotkałem tą michelle i jakieś inne ścierwa w minesach obok Junktown, z wiadomym skutkiem
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1781 on: January 05, 2011, 07:35:48 pm »

no ja wlasnie 2 raz tam bylem i caly czas sa. kurna. czy nie ma na nich sily? w sensie czy sa bezkarni?
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1782 on: January 05, 2011, 07:37:01 pm »

Witam. Również spotkało mnie to samo;/. Codziennie na kogoś trafiam kto twierdzi ,że jestem na liście PK.
Logged

RJ

  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1783 on: January 05, 2011, 07:43:53 pm »

Witam. Również spotkało mnie to samo;/. Codziennie na kogoś trafiam kto twierdzi ,że jestem na liście PK.

Moze to pomoze:

http://www.fo2238.fodev.net/wiki/TTTLA

Quote
Lawyers update an outlaw list, which contains all players who have breaked our rules. These players are killed on sight, without any justification. If you have any problem with that, you have the possibility to be untag by our services via our revision sheet.

Lista - http://orphans.forum-actif.net/lawyer-communication-department-f52/tttla-official-wanted-list-t786.htm
I bodajze mozliwosc odwolania sie ;) - http://orphans.forum-actif.net/notice-of-appeal-bureau-f41/read-me-before-submitting-your-notice-t743.htm

P.S.: Tak w gwoli scislosci - ja nic z TTTLA nie mam wspolnego :)
Logged
"Sanity... is for the weak!"
Re: Pytania początkujących
« Reply #1784 on: January 05, 2011, 07:54:47 pm »

Nie znalazłem siebie na tej liście ;D, ale za to są tam obecni gracze którzy zabijają koło kopalni niedaleko Junktown.
Logged
Pages: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 132
 

Page created in 0.089 seconds with 18 queries.