fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 16, 2024, 10:44:28 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28

Author Topic: Sad but true albo aktualny status FO2238  (Read 75913 times)

Swiatowid

  • Whens WIPE? ... Soon!
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #315 on: May 07, 2013, 10:30:53 pm »

hmmm
Jest troche tych serwerow ale to dobrze kazdy moze wybrac cos dla siebie.
Temu na jednymserwie jest 2 graczy a nadrugim 50.
Fakt realny niepdwazlmy i jedyny jest taki ze kazdy szuka serwera 4fun wedlug jego gustu.
A przepis jest prosty .....
.... se dopowiedz se czytaczu jaki.
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #316 on: May 07, 2013, 11:11:38 pm »

pewnie dlaczego miał by być jeden serwer połączony ze wszystkich innych na ktorym było by do 600 osób online? lepiej żeby były fonline australie fonline rena fonline cerberixy fonline mam zjebany gust... Na tych wszystkich pseudo serwerach jest od 0 do 30 graczy. Mówisz że ilość graczy nie jest wyznacznikiem ? to po co grasz w gry mmo? sciągnij sobie fallouta 1 single player i nakurwiaj dla "fanu" a prostacki to chyba masz na nazwisko januszu;]
Wybacz że użyje tęgich słów: chuj się znasz, serwera na 600 osób nie będzie bo DEVianci to takie istoty które nie pogodzą się na pewne ficzery i powstanie kupa a nie serwer.
Każdy ma swoje własne ambicje, bardziej lub mniej chujowe.
Logged
h

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #317 on: May 09, 2013, 01:08:32 am »

No, ale spójrz na to z innej strony. Dev to też człowiek i nie może każdemu dogodzić. Jeden marudzi, że to, że tamto... Z tymi serwerami to jednak jest racja, bo fakty są jakie są, że te "alternatywne" serwery mają znikomą ilość graczy. Zrobić serwer to jedno, ale zachęcić grania na nim i utrzymać jakąś stałą liczbę graczy to jest zupełnie inna sprawa, a nie oszukujmy się - FOnline nie poraża efektami audiowizualnymi, a skoro tak jest trzeba szukać innych aspektów, które mogą przekonać gracza właśnie do grania w FOnline. A dwadzieścia serwerów po 5 graczy każdy z pewnością tego nie zrobi. Liczba graczy jest bardzo ważna, bo jak wyobrażasz sobie granie w bądź co bądź grę multiplayer bez innych graczy?
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #318 on: May 09, 2013, 02:12:30 pm »

dla tomowolfa Isn2 i innych zapewne "fun" daje logowanie się do gry zabijanie po raz 9373457343483 tego samego moba wyciąganie po raz 947463 tego samego itanza i układanie kafelków w bazie tak do wipa reset i zabawa od nowa tylko pytanie po co w takim razie ten cały  serwer komjuniti i inny syf jest dokumentacja sdk niech każdy sobie odpali własny serwer i jechać single player jak to daje tyle "fanu". Niestety przez tego typu graczy ten serwer zdechł devsi wprowadzają chore zmiany i pomysły a ci jeszcze liżą im kakao mlaskając w miedzyczasie jaka ta gra super i jaki wyjebisty ficzer. Przykład: uber ficzer jovanki usuwający alieny z kopalni w redding nie potrzebne 99% graczy to wisi można by tam nawet postawić klony jovanki ale oczywiście słitaśne posty uhm oh cool thanks great update i jeszcze najlepiej donate zrobić 50$ żeby devsi dalej mogli pogrążać ten serwer
« Last Edit: May 09, 2013, 02:14:24 pm by Slr_Hubertus »
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #319 on: May 09, 2013, 02:20:28 pm »

dla tomowolfa Isn2 i innych zapewne "fun" daje logowanie się do gry zabijanie po raz 9373457343483 tego samego moba wyciąganie po raz 947463 tego samego itanza i układanie kafelków w bazie tak do wipa reset i zabawa od nowa tylko pytanie po co w takim razie ten cały  serwer komjuniti i inny syf jest dokumentacja sdk niech każdy sobie odpali własny serwer i jechać single player jak to daje tyle "fanu". Niestety przez tego typu graczy ten serwer zdechł devsi wprowadzają chore zmiany i pomysły a ci jeszcze liżą im kakao mlaskając w miedzyczasie jaka ta gra super i jaki wyjebisty ficzer. Przykład: uber ficzer jovanki usuwający alieny z kopalni w redding nie potrzebne 99% graczy to wisi można by tam nawet postawić klony jovanki ale oczywiście słitaśne posty uhm oh cool thanks great update i jeszcze najlepiej donate zrobić 50$ żeby devsi dalej mogli pogrążać ten serwer
Szczerze? Nie.
Wole napierdalać bluesuity po miastach i ewentualnie kogoś uzbrojonego jak pojawi się w mieście.
Ale to rzadkość, TC zdarza się raz na 2 dni w ekipach 5v5 itp.
Żal mam tylko Do DEV teamu że zjebali sobie renome i nikt tu nie chce grać, tym bardziej prowadzić się głównym celem MMORPG jakim jest PVP.
Logged
h
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #320 on: May 09, 2013, 03:52:35 pm »

Znowu odstawiles leki Hubercik, nie kapuje skad bierzesz te informacje o mnie, nie logowalem sie na 2238 prawie rok, nigdy nie pochwalilem zadnego apdejta/ficzera na 2238 w ciaglu ostatnich 2 lat, przestan pieprzyc :-X
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #321 on: May 09, 2013, 04:03:18 pm »

Nie rozumiem o czym ten gosciu pisze, najpierw placze, ze jest za duzo serwerow zamiast jednego, a teraz namawia do grania w tla na wlasnym sprzecie :D Chyba pomyliles tematy i podforum. Nie zauwazylem tutaj nikogo kto cieszylby sie z nowych aktualizacji i fiuczerow, nawet nie wiem czy kto kolwiek gra w 2238 z polski oprocz uzytkownika Tomowolf.
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #322 on: May 09, 2013, 04:06:17 pm »

@Slr_Hubertus czyli co Ty robiłeś w 2238?

Quote from: Tomowolf
Wole napierdalać bluesuity po miastach i ewentualnie kogoś uzbrojonego jak pojawi się w mieście.
Jeszcze Ci się nie znudziło? Psujesz gospodarkę Tomo. Przez takich jak Ty, Joanka robi kolejny update, bo przecież "ktoś gra".
ps. hinkley już naprawili?

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #323 on: May 09, 2013, 04:21:40 pm »

@Slr_Hubertus czyli co Ty robiłeś w 2238?
Jeszcze Ci się nie znudziło? Psujesz gospodarkę Tomo. Przez takich jak Ty, Joanka robi kolejny update, bo przecież "ktoś gra".
ps. hinkley już naprawili?
Henieklej dalej jest dla altów powyżej 3 inta.
W sumie wychodze z chujowej refleksji, gram tu już 3 lata, lub , nie wiem jak to liczyć, zaraportowalem dużą ilość bugów w sekcji forum oraz na trackerze, w zamian dostałem 3 ciastka i wyzwany od noobów przez DEV team, dziękuje za taką współpracę, czekam tylko na wipe i jakiś update i zjebie specjalnie exploitem gospodarke dzień po wipie, szybciej niż Rosjanie z SoTu ;-).
Logged
h
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #324 on: May 09, 2013, 05:27:44 pm »

czekam tylko na wipe i jakiś update i zjebie specjalnie exploitem gospodarke dzień po wipie
raczej tydzien po, bo dzien to jednak za malo przy obecnym stanie rozgrywki :D
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #325 on: May 09, 2013, 05:35:31 pm »

Quote
zaraportowalem dużą ilość bugów w sekcji forum oraz na trackerze, w zamian dostałem 3 ciastka i wyzwany od noobów przez DEV team

Miałem to samo w 2009, dlatego zamiast raportować o bugach, lepiej je wykorzystać.
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #326 on: May 09, 2013, 09:44:29 pm »

Znowu odstawiles leki Hubercik, nie kapuje skad bierzesz te informacje o mnie, nie logowalem sie na 2238 prawie rok, nigdy nie pochwalilem zadnego apdejta/ficzera na 2238 w ciaglu ostatnich 2 lat, przestan pieprzyc :-X

właśnie zażywam supradyn lekarz zalecił również ciśnięcie pizdom życiowym na forach tego typu przepraszam że od razu o tobie pomyślałem... Tomowolf nie wiem co zabijasz ale na pewno nie graczy bo jest ich 30 więc znalezienie jakiegokolwiek w tej grze graniczy z 6 w totka
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #327 on: May 09, 2013, 11:13:38 pm »

lekarz zalecił również ciśnięcie pizdom życiowym na forach tego typu
To jakaś forma autoterapii, wymagająca drugiego konta, nie doczytałeś ulotki do końca ani nie skonsultowałeś się z lekarzem lub farmaceutą.
Logged
Nie biegaj za stadem.

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #328 on: May 10, 2013, 01:14:22 am »

nawet nie wiem czy kto kolwiek gra w 2238 z polski oprocz uzytkownika Tomowolf.
Masz - 1000 od Gramatycznych Nazistów za "kto kolwiek". ;)

Swoją drogą przecież nie tędy droga. Bo na każdym z tych nowych/alternatywnych serwerów jest pewnie coś, co jest fajne i może uatrakcyjnić rozgrywkę, i tu nie jakiegoś większego znaczenia, czy strzelasz do graczy podczas Town Control, czy bierzesz dwóch świeżaków i idziesz strzelać ghule w turach. Jak jest z kim, to ludzie grają. Zobacz np. te wszystkie projekty "RP" w Redding i Den swego czasu. Świeżaki przychodzili bo jest super i ktoś pomaga i coś się ciekawego dzieje. I byli też ludzie, którzy w tym szukają jakiegoś grubszego PVP, i to było ok. Są bandyci napadający miasto i jest jego populacja, która się broni. I dużo z tych rzeczy była po prostu lepsza tj. cieszyła się większym zainteresowaniem niż to, co czasami proponuje DEV team, który zdaje się (nie wiem, może się mylę) patrzeć raczej na to, kto coś napisał, a nie co napisał na zasadzie "O, bo to małpa PVP, on tylko chce biegać z minigunem i strzelać do początkujących, bezbronnych graczy", albo "O, ten to tylko naparza mrówki w turach z jakimś śmieciowym shotgunem i co on może wiedzieć".  Po przeżyciu takich pomysłów jak system reputacji w miastach, czy inwazji AC-Trolli czy wcześniejszych wymysłów z poprzednich sesji stwierdzam, że community w wielu (co nie oznacza, że w każdym) przypadkach bardziej pomysłowe i wykorzystując obecną mechanikę gry mogę zrobić coś, co zachęci graczy do grania. Choć i głupi może przykład wojny The North Bandits vs The Peacekeepers w zeszłej sesji. Już pomijając powód i całą otoczkę, ale to było coś, co zachęciło graczy do aktywności na serwerze. Popołudniu role-play, zdobywanie sprzętu etc, a wieczorami potyczki z udziałem naprawdę pokaźnej jak na wielkość tego community skalę. Do czego zmierzam w tym moim poście z bolączką pośladków? Otóż gdyby dev team zmienił nieco swoje patrzenie na community i zaczął z nimi rozmawiać, otwierać się nawet na współpracę (i nie mam tu na myśli jakiegoś wielkiego devowania i poważnych biznesmenów) z twórcami alternatywnych serwerów to może udałoby się znów skolonizować ( ;) ) ten serwer... To, że postępują pracę nad trójwymiarowymi modelami postaci i jakimiś nowymi usprawnieniami to ok, super, ale duża cześć community może po prostu tego nie doczekać, więc może warto coś zrobić...
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #329 on: May 10, 2013, 07:37:42 am »

Prawda, moj blad przyznaje sie bez bicia. To co napisales jest okej, ale skoro oni nie chca nic zrobic aby podtrzymac czy zachecic graczy, to co chcesz robic? Alternatywne serwery tez sa super, nawet wiecej oferuja zabawy, wiec gracze graja tam gdzie sie oplaca. 2238 to nie jest jedyny fonline, prosze to pamietac.
Logged
Pages: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28
 

Page created in 0.231 seconds with 19 queries.