fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 11, 2024, 08:24:12 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 28

Author Topic: Sad but true albo aktualny status FO2238  (Read 75694 times)

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #255 on: April 23, 2013, 08:35:36 pm »

White,
http://pollmill.com/f/fallout-online-player-voice-nk68r7k/answers.html
Wyniki ankiety nie wskazują na to, że większość graczy źle ocenia serwer. Płaczków którzy spamują o tym samym polskie forum jest ok. 10 i można ich wymienić. Po prostu piszą bardzo dużo takich samych postów i argumentów w każdym topicu. Daje wam to mylne wyobrażenie, że wszyscy uważają, tak jak wy - że serwer jest do bani i trzeba go wyłączyć.
« Last Edit: April 23, 2013, 08:42:52 pm by Dozer »
Logged

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #256 on: April 23, 2013, 09:02:27 pm »

Tylko po kiego to gadasz, wszyscy to już wiemy, nie chce rzucać tutaj argumentem pewnym, ale muszem:
- robią to za darmo
...i? Naprawdę jest tu jakiś biedak któremu robi to jakąkolwiek różnicę? A nawet jeśli, to chyba przegapiłeś ostatnie 10 lat rozwoju branży - teraz darmowa gra na nikim nie robi już wrażenia.

- bez jakiejkolwiek wizji, albo inaczej mówić, bez pewnego porozumienia z graczami
Wizja jest, tylko że kiepska.

- jest to ich projekt
Tzn. jak zatrudnię się w restauracji jako kelner, wezmę od kucharza (i zarazem właściciela) zupę, doniosę do klienta i połowę wyleję mu na koszulę zamiast postawić na stole to wszystko jest ok bo ta zupa to mój projekt? Powiedzmy że w połowie drogi kucharz miał zawał, ewentualnie widząc jaki ze mnie typ przestraszył się i uciekł do Wenezueli.

- od początku nie było powiedziane że będzie super zajebiste, i nie musi być
Wydaje ci się, poza tym nawet jeśli to nie mogli tego powiedzieć nasi anonimowi milusińscy bo ich po prostu nie było.

- nie podoba się, nie grasz.
Zajebiście, naprawdę. Ale to nie znaczy że nie mogę skomentować.

Nie ukrywam, że można mieć swoją własną opinię, ale wyzwiska i sranie na ludzi którzy to robią, nie jest wyrażaniem opinii.
Znaczy co robią i gdzie tu widzisz wyzwiska? Ostatnio Jovanka i Samira częściej bluzgają graczy niż gracze devsów.


Serio Tomowolf, piszesz ostatnio takie pierdoły że mi piwo w lodówce kwaśnieje, skończ please bo będę musiał wylewać.
« Last Edit: April 23, 2013, 09:05:45 pm by Nice_Boat »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #257 on: April 23, 2013, 09:29:32 pm »

Wyniki ankiety nie wskazują na to, że większość graczy źle ocenia serwer. Płaczków którzy spamują o tym samym polskie forum jest ok. 10 i można ich wymienić. Po prostu piszą bardzo dużo takich samych postów i argumentów w każdym topicu. Daje wam to mylne wyobrażenie, że wszyscy uważają, tak jak wy - że serwer jest do bani i trzeba go wyłączyć.
Yup, te 40% to tak naprawdę byłem ja i Nice Boat na multilogach.
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #258 on: April 23, 2013, 09:44:56 pm »

Trudno ocenić, kto odszedł, mogę przypuszczać, że członkowie największych gangów. Randomowe nowe gangi przejmują miasta. Mi to się podoba.

edit: Heh teraz już widzę, że tla wystartował w marcu, ludzie poszli po prostu sprawdzić coś nowego, a że podoba im się to grają. Gdyby na 2238 spadła liczba on-line, a na tla nic by nie przybyło to wtedy można by było powiedzieć, że ludzie odchodzą z 2238, bo gra nie sprawia już frajdy.
« Last Edit: April 23, 2013, 09:50:33 pm by Dozer »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #259 on: April 23, 2013, 09:56:32 pm »

Pierdolisz głupoty dozer. Ludzie nie poszli na TLA z ciekawości tylko wreszcie znaleźli alternatywe dla tego gówna jakim od dłuższego czasu jest 2238.
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #260 on: April 23, 2013, 10:04:06 pm »

Nie możesz jednak zmotywować się do odpalenia klienta tla2 i grania. Mimo wszystko wchodzisz na forum 2238, forum gry w której inni dobrze bawią się bez ciebie i zaczynasz płakać.

Jako gracz 2238 chciałbym mieć forum, na którym można dyskutować o grze. To co dzieje się w tym dziale jest żałosne.
« Last Edit: April 23, 2013, 10:06:15 pm by Dozer »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #261 on: April 23, 2013, 10:08:15 pm »

Gram na tla odkąd wystartował. A na forum 2238 wchodzę bo lubię obrzucać ten serwer gównem  ;D
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #262 on: April 23, 2013, 10:11:52 pm »

A ja bardzo cieszę się, że gimbazy nie spotkam już na serwerze 2238 8) Faktycznie niezły z ciebie hejter patrząc po postach. Pewnie to ty przekonałeś 40% populacji do przejścia na tla :D
Only noobs play.
« Last Edit: April 23, 2013, 10:17:17 pm by Dozer »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #263 on: April 23, 2013, 10:29:26 pm »




Humor w wersji TLA mk2. 2238 spotyka rage cliff  ;D
Logged

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #264 on: April 23, 2013, 10:30:12 pm »

A ja bardzo cieszę się, że gimbazy nie spotkam już na serwerze 2238 8)

Nie wiem jak sobie tłumaczysz nazywanie ludzi, którzy tu grali już w 2009 gimbazą. Jak dla mnie wyglądasz na takiego nowego akolitę który po prostu zakochał się w byciu Mad Maxem i jeszcze nie ochłonął. Spokojnie, przejdzie ci, zobaczysz jaką kupą wieje metagame i endgame i albo skończysz przygodę z FOnline w ogóle, albo pójdziesz za "gimbazą" na TLA.... no, chyba że należysz do tego 1% masochistów, to wtedy jak to mówią o gustach się nie dyskutuje i masz po prostu pecha że wybrałeś sobie grę w której niedawno devsi zrobili graczy w trąbę i pył po tym pierdolnięciu jeszcze nie opadł.
« Last Edit: April 23, 2013, 10:34:19 pm by Nice_Boat »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #265 on: April 23, 2013, 10:39:25 pm »

Szukał, szukał czekał na posta, żeby przypierdolić się do jakiejś części zdania i znalazł. Gratuluję, mogłeś jeszcze rozwinąć to w długiego posta z wyrzutami i pisząc po raz setny, że ludzie grający w 2238, to naiwniacy, nooby i masochiści - już to wszyscy czytaliśmy więc nie robi to wrażenia. Na marginesie pisałem, że Levin jest gimnazjalistą którego nie będzie mi żal.

Gram od wystarczająco dawna, żeby mieć własny obraz na tę grę. Grałem w chyba pierwszą zamkniętą betę, a scypior śledził moje i kumpla poczynania, nie raz wskrzeszając nas na encounterze - wtedy na serwerze było w porywach do 5 osób ;) Zaklęcie wskrzeszenia brzmiało: RAISE :D
« Last Edit: April 23, 2013, 10:43:30 pm by Dozer »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #266 on: April 23, 2013, 10:40:46 pm »




Humor w wersji TLA mk2. 2238 spotyka rage cliff  ;D
Zastanawiam się, dlaczego developerzy 2238 nie chcą rozmawiać z graczami...
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #267 on: April 23, 2013, 10:49:55 pm »

Teraz już nie ma o czym rozmawiać co mój żarcik obrazuje w sposób bardzo dobitny.
Logged

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #268 on: April 23, 2013, 11:00:13 pm »

Kto powiedział, że żre wodzionke, lub też wungiel.
Ani czy w ogóle zarabiam.  ;D
Wrzuta nieudana, próbuj dalej wojowniku internetu.

Grasz nago... eot
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #269 on: April 23, 2013, 11:18:05 pm »

Szukał, szukał czekał na posta, żeby przypierdolić się do jakiejś części zdania i znalazł. Gratuluję, mogłeś jeszcze rozwinąć to w długiego posta z wyrzutami i pisząc po raz setny, że ludzie grający w 2238, to naiwniacy, nooby i masochiści - już to wszyscy czytaliśmy więc nie robi to wrażenia. Na marginesie pisałem, że Levin jest gimnazjalistą którego nie będzie mi żal.

Gram od wystarczająco dawna, żeby mieć własny obraz na tę grę. Grałem w chyba pierwszą zamkniętą betę, a scypior śledził moje i kumpla poczynania, nie raz wskrzeszając nas na encounterze - wtedy na serwerze było w porywach do 5 osób ;) Zaklęcie wskrzeszenia brzmiało: RAISE :D

No a do jakiej części miałem się przypierdolić, jak nie do tej która była w oczywisty sposób bzdurna? Jak jesteś tu od początku to nie mam zamiaru krytykować twojego zdania bo masz przynajmniej dobrze wyrobione, a o gustach się nie dyskutuje - ale z drugiej strony nie bardzo rozumiem jak można lubić stare 2238 i nie puszczać bełta na widok nowego i odwrotnie - nie wiem jak ktoś, kto lubi nowe mógł czuć się na tyle dobrze na starym, żeby wytrzymać te 4 lata. Możesz to jakoś wyjaśnić? Z czystej ciekawości pytam.
Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 28
 

Page created in 0.12 seconds with 22 queries.