fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 16, 2024, 10:08:07 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 28

Author Topic: Sad but true albo aktualny status FO2238  (Read 75911 times)

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #165 on: April 15, 2013, 11:07:12 pm »

Nie gram w to już od dawna. Po prostu nie mogę przeboleć tego jak ktoś uparcie i ślepo może niszczyć unikatową grę z tak dużym potencjałem będąc jeszcze na tyle zadufanym w sobie by nie przyznać się do porażki.
« Last Edit: April 15, 2013, 11:09:42 pm by manero »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #166 on: April 15, 2013, 11:50:25 pm »

w grze w 2238 zostali tylko gracze ktorzy stoją przy stoliku w barze w ncr i piszą teksty typu "drinking beer"
btw
Quote
Do tego różnego rodzaju gejobronie i high tierowy stuff. Na 2238 są cenne bo mają go nieliczne jednostki, w TLA high tier może mieć każdy przez co przestaję być on prawdziwie "high".
gram 1,5 tygodnia i i combat armorze moge sobie tylko pomarzyc, nie wspominajac i power armorze czy advanced power armorze, gdzie na 2238 kazdy nub moze zalozyc ca z encountera, przez co ca stracil jakakolwiek wartosc
wiec nie wypowiadaj sie jesli nie masz o czyms pojecia
na tla high tier stufu nie dostaniesz latwo wiec zapomnij, chyba ze to co z encounterow i sklepow
na tla jakos ani przez chwile sie nie nudzilem jest cala masa super "ficzerów" ktore sprawiaja przyjemnosc z gry, grajac w to mam jakis cel ktory probuje osiagnac, po prostu jest co robic
bardzo podoba mi sie pomysl , ze mozna grac 1 postacia, bez koniecznosci robienia 10 altów do czego innego jak na 2238 - otwieranie skrzynek 1 alt, do craftu drugi alt i tak dalej
owszem na tla taka postac " do wszystkiego" nie bedzie super wymiatac w pvp, bo trzeba inwestowac w perki typu mr fixit, salesman, ale do spokojnej gry wystarczy
Bardzo fajna lokacja Arroyo, w której można pracować jako guard caravany, raz z caravaną spotkalismy w enco innych graczy ktorzy nas zaatakowali, nie wiedzialem ze takie czegos moze dojsc, ale bylo zabawnie :D
rowniez moim zdaniem miasta sa bardzo fajnie zrobione, w klamath fajna lokacja dla poczatkujacych do polowan m.in na gekony
bardzo duzo mozliwosci craftu, duzo nowych itemow, moim zdaniem swietny balans tego, nie trzeba sie wkurwiac przesadzonymi cooldownami jak to jest na 2238
jeszcze co do questow, to jest ich naprawde cala masa, nie wiem ktorego robic, brakuje czasu xD jest tez duzo questow dla kilku osob, ktore sa wyzwaniem, np w redding jest kolez ktory mowi o jakiejs bazie wojskowej, quest dla 6 osób !!
gra jest żywa, pełno ludzi, jak sie chodzi po mpaie to co chwile można kogoś spotkać
do chodzenia w czasie walki juz sie przyzwyczailem, tak naprawde to jest jeszcze lepsze moim zdaniem, na 2238 ty biegniesz, i mob biegnie za toba , na tla ty idziesz i mob idzie, oczywiscie jesli cie zaatakuje najpierw, a ze czasu na reakcje jest troche to w 95% przypadkach mozna uciec biegnąc ( niektore moby po ataku chodza szybciej a wrecz biegają, ale na duzych enc mapach mozna i tak uciec, jeden z problemów stanowią m.in deathclawy, które jak juz zaatakują to dopadną jesli nie podejmie sie walki, no ale jak ktos chce to nigdy nie da sie im dać zaatakować )
to tak na szybko moje wrazenia z gry na tla jestem naprawde mega pozytywnie zaskoczony jak fajnie sie gra xD i oczywiscie nie wymienie tu wszystkiego co gra oferuje trzeba samemu spróbować
« Last Edit: April 16, 2013, 01:12:50 am by Evil Genius »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #167 on: April 16, 2013, 10:15:01 am »

To kto napisze jeszcze jednego posta na forum 2238 ten chuj? Trzeba zostawić to w cholerę.

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #168 on: April 16, 2013, 04:56:20 pm »

Hmmm jovanka nadaje sie na kogos od PR w gangu bo zawsze ma gadane :DDD Jak ten taki koles z wasem jednym z perkow...
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #169 on: April 16, 2013, 07:24:09 pm »

To kto napisze jeszcze jednego posta na forum 2238 ten chuj? Trzeba zostawić to w cholerę.
Przenosimy sie na fonline.ru?

Trzeci post mistrzostwo! Wszyscy sa szczesliwi.

Ktos ogarnia evasion? Od ile % widac konrektne zmiany?
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #170 on: April 16, 2013, 07:38:14 pm »

taak nie maja GM a wczoraj dostalem bana za spam na channelu 0 xd
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #171 on: April 16, 2013, 07:50:23 pm »

taak nie maja GM a wczoraj dostalem bana za spam na channelu 0 xd
admini też mają zajebiste komendy do spawnowania drzewek i dawania banów.
Logged
h

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #172 on: April 17, 2013, 08:38:20 am »

O, faktycznie jest jakieś nieruniczne forum TLA.

...

...

Ja pierdolę, płaczki z 2238 już tam są i mają zylion świetnych pomysłów na to, jak ulepszyć grę, a co pomysł to durniejszy. Mam dziwne uczucie deja vu :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #173 on: April 17, 2013, 10:23:56 am »

i będzie tak dalej, aż zabraknie ludzi dających kukurydze na serwer.
argument z kukurydzą jest zupełnie z dupy, już tłumaczę dlaczego:
- kukurydza nie idzie od tych, którzy zdążyli zauważyć proces undevelopmentu tej gry, tylko głównie od newfagów i lochnessów, którzy właśnie odkryli fallout multiplayer (!!!111oneone)
- kukurydza nie jest nikomu potrzebna do utrzymywania serwera fonline na <80 graczy, gdyż tyle pociągnie dowolne Atari podłączone do neozdrady, o ile właściciel dosypie węgla raz na rok...

Ja pierdolę, płaczki z 2238 już tam są i mają zylion świetnych pomysłów na to, jak ulepszyć grę, a co pomysł to durniejszy. Mam dziwne uczucie deja vu :>
typowe.

maszrum

  • Soldiers of Thunderstorm
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #174 on: April 17, 2013, 01:32:44 pm »

niestety ten dzien musial kiedys nadejsc..
mimo wszystko jest mi troche zal patrzec na to wszystko co sie dzieje teraz z 2238. spedzilismy tutaj mnostwo czasu wspierajac caly ten projekt. mimo tego ze przez wzszystkie te lata prowadzony byl przez malo kompetenty zespol, kompletnie bez jakiejkolwiek jasnej wizji gry. mimo wielu glupich i nietrafionych pomyslow bylismy z ta gra na dobre i na zle. dzielac sie spostrzezeniam i sugestiami jak wspolnie ulepszyc ta gre.

nei sadze zeby wina lezala po stronie spolecznosci fonline. uwazam ze to naprawde jedna z lepszych jakie spotkalem grajac w rozne gry online na przestrzeni lat. problemem byla raczej ignoracja tworcow tego projektu ale niejsza z tym 2238 jest dla mnie i dla wiekszosci graczy poprostu skonczone. czara goryczy sie w koncu przelala. musial by zdarzyc sie jakis cud. dev team otwierajacych sie na cale community i jasno okreslajacy jak ta gra powinna wygladac. bo do dzis nikt tak naprawde nie wie czy jest to jakis survival, fallout z mozliwoscia pogrania w kumplami czy mmo w swiecie fonlina.

olewanie pojedynczych graczy to jedno a olejwanie duzych gangow to druga sprawa. moja 'organizajca' tworzy mala? spolecznosc liczaca W SUMIE kilkadziesiat osob przewijajach sie przez nasz teamspeak. sa to gracze z roznych 'gangow' a takaze pojedynczy gracze i nie sadze zeby cos bylo w stanie przyciagnac ich spowrotem do 2238.

w koncu pojawila sie jakas alternatywa, tlamk2 nie jest moze do konca wymazonym serverem do grania ale napewno lepsze to niz obecne  2238. moze to i dobrze ze populacja z dnia na dzien spada i  BEDZIE spadac. moze to da troche do myslenia dev tamowi 2238
Logged

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #175 on: April 17, 2013, 03:06:43 pm »

maszrum - jak do tej pory nie dało im to do myślenia, to nawet jakby populacja spadła do samej jovanki, samiry i maycka to by nic nie zrobili. Ja mam wrażenie graniczące z pewnością, że im (zwłaszcza jovance) nie chodzi o to żeby ten  server był dobry i popularny, tylko o to żeby udowodnić tym wszystkim graczom którzy byli z grą na dobre i na złe, ale odeszli bo pała została przegięta że devsi są zajebiści a my jesteśmy głupi i możemy im skoczyć. Taka czysta dziecinada, bo kolejne złote pomysły jovanki pozostaną niezauważone bo wszyscy grają na TLA, ale to nie znaczy że nie będzie próbować.

IMO. tą grę zabiło po prostu przerośnięte ego/brak krytycznego podejścia dwóch-trzech osób.

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #176 on: April 17, 2013, 03:15:35 pm »

Pytanie do Devów - kiedy zaczniecie odpowiadać na takie proste pytania od graczy bardziej lub mniej upierdliwych, bo jedyne odpowiedzi jakie widze to hurr durr na engrishowym forum i chwalenie się czego to nie zrobiliście, co?
Bo zdaje mi się, że ten płacz na 12 stron nie ma sensu, a i tak nam nie odpowiedzą i dalej będą się kłócić na engrishowym bo tam więcej przydupasów i ludzi którzy im dalej wierzą, w wizje która nie istnieje.
Smutne to, no ale co, padło to padło, trudno, myślałem że ktoś tu jeszcze ogarnia co wystarczy zrobić, no jednak to nie dochodzi do wszystkich, a te frustracje to oczywiście mistyfikacja.
Keep going.
« Last Edit: April 17, 2013, 03:20:11 pm by Tomowolf »
Logged
h
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #177 on: April 17, 2013, 03:37:07 pm »

Siema moje ukochane nabzy tak tak to ja róbcie screeny jak to miał w zwyczaju maszrum. Dziwi mnie jedno narzekacie na to gówno zwane grą a dalej tu siedzicie a więc:

1. Albo macie 1 rdzeniowe tostery i ta "gra" to szczyt dla waszych maszyn.
2. Jesteście już tak uzależnieni obłąkani lub nawiedzeni (niepotrzebne skreślić) że ta gra zatrzymała wasz rozwój na etapie 2d pixeli.
3. "Twórcy" tej "gry" po cichu płacą wam astronomiczne pensje za granie w to gówno.
4. Jesteście męczennikami którzy lubią masochizm lubią narzekać zapewne kształt tej gry odzwierciedla wasze prawdziwe życie i dlatego jest wam tak bliska.

Niezależnie od powodów jakie was jeszcze trzymają przy tej "grze" to zdajecie sobie że jesteście nienormalni?  :D Normalny człowiek gra w coś dopóki gra daje mu satysfakcje a później pierdolnie ją w kąt i szuka czegoś nowego. Zapewne zaraz przyjdzie komisarz JovankaBE czy jak mu jej tam posypią się bany albo zamknie ten topic no ale do tego czasu mam nadzieje że tygryski dotrzymacie mi towarzystwa :). A wracając do JovankBE to niezły burdel tu widzę. Z największego nieudacznika który umie tylko : odbugować krowę dać bana zrespić tony gówna w danej lokacji zrobili devem to tylko świadczy jak ta "gra" nisko upadła. Ale grajcie i płaczcie dalej na tym forum z ogromną radością śledzę codziennie tą lekturę i było by mi przykro gdyby jej zabrakło.
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #178 on: April 17, 2013, 04:08:53 pm »

Pytanie do Devów - kiedy zaczniecie odpowiadać na takie proste pytania od graczy bardziej lub mniej upierdliwych, bo jedyne odpowiedzi jakie widze to hurr durr na engrishowym forum i chwalenie się czego to nie zrobiliście, co?

Soon. :>
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #179 on: April 17, 2013, 04:17:54 pm »

Ale grajcie i płaczcie dalej na tym forum z ogromną radością śledzę codziennie tą lekturę i było by mi przykro gdyby jej zabrakło.
Taki bystrzcha i nie wyśledził, że prawie nikt ze stękających w tym temacie nie gra na 2238? Dziwne.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 28
 

Page created in 0.139 seconds with 20 queries.