fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 01:04:04 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: The NCR Short Guns rekrutuje  (Read 1821 times)

The NCR Short Guns rekrutuje
« on: January 21, 2013, 06:33:28 pm »

Witam 7 osobowy gang o nazwie The NCR Short Guns dobrze zgrany z wlasna siedziba Outpust szuka dodatkowych cyngli ;p a tak na powaznie oferujemy pomoc dla nowych graczy w postaci namiotu na poczatek, wspolny exp & hunty oraz pomoc w ubiciu dreczacych was PK, srednia wieku w gangu to 27 lat, lubimy popic przy FO wiec panuje na naszym radiu dobry klimat jesli nie jestes no lifem dla ktorego liczy sie tylko PK to zapraszamy do nas na strone www.shortguns.fora.pl do dzialu rekrutacja ;p
Logged
Re: The NCR Short Guns rekrutuje
« Reply #1 on: January 25, 2013, 10:41:55 pm »

hej potrzebuje namiotu a krowy non stop mnie ubijaja :(

maszrum

  • Soldiers of Thunderstorm
  • Offline
Re: The NCR Short Guns rekrutuje
« Reply #2 on: January 26, 2013, 10:11:20 am »

powodzenia!

btw. pomyslcie przynajmniej o kanale ircowym. radio nie jest najlepszym narzedziem do komunikacji.
Logged
Re: The NCR Short Guns rekrutuje
« Reply #3 on: January 26, 2013, 12:51:31 pm »

moge pomoc wam zalozyc kanal na ircu i zajac sie jego administracja, ustawic was jako auto op'ow itp. jesli nie wiecie co to irc moge wam tez wytlumaczyc. wrazie czego czekam na pm
Re: The NCR Short Guns rekrutuje
« Reply #4 on: January 26, 2013, 01:05:10 pm »

Dobry pomysł, wczoraj już się niby znalazłem się w gangu i jak usłyszałem o braku TS'a, irca i innych rzeczy, to się za głowę złapałem :p
Logged
Time to DIE

Muslim Obama

  • Guest
Re: The NCR Short Guns rekrutuje
« Reply #5 on: January 26, 2013, 01:09:37 pm »

tak kolega z - minusa w zagrodzie od "jeeeeny". poważnie jeżeli chcecie coś podziałać to zróbcie lepszą organizację. mogę porozmawiać z pewnymi osobami byście mogli przejąć sobie od czasu do czasu jedno z miast jak gecko/klamath.
Logged
Re: The NCR Short Guns rekrutuje
« Reply #6 on: January 26, 2013, 01:31:23 pm »

moge zalozyc im mumbla i irca, i zajac sie prowadzeniem tego
Re: The NCR Short Guns rekrutuje
« Reply #7 on: January 26, 2013, 02:35:18 pm »

wczoraj zrobilem konto, ale jako ze nie mam emaila, musialem uzyc one minute mail, email przyszedl, po czym okazalo sie ze musze czekac na kolejny email z potwierdzeniem administratora i jakims kodem? no ale niestety email wygasl po 10min i tak sie moja przygoda z tym gangiem skonczyla. :-X
Logged
Re: The NCR Short Guns rekrutuje
« Reply #8 on: January 26, 2013, 02:36:20 pm »

Dla nas jest to powrót do korzeni, nikt z nas nie gra w to całymi dniami by obmyślać niepokonanego chara.
btw. Ten co zaczyna w to grac też nie jest od razu specjalistą.

Rady się nam przydadza i sa mile widziane.
Logged
Re: The NCR Short Guns rekrutuje
« Reply #9 on: January 26, 2013, 04:39:22 pm »

dlatego mowie, najlepiej rozmawiac na IRCU na zywo, kto dostepny to jest i rozmawia mozna sie naradzac, dyskutowac itp na czacie a nie na forum

Nefastus

  • The Mutant
  • Offline
Re: The NCR Short Guns rekrutuje
« Reply #10 on: January 26, 2013, 04:53:34 pm »

Polecam IRCloud jako klient, można utrzymywać konwersacje nawet jak się nie jest online.

Pozdrawiam rodaków :)

Logged
Pages: [1]
 

Page created in 0.085 seconds with 21 queries.