fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 27, 2024, 06:35:17 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: Okradani  (Read 3303 times)

Okradani
« on: March 26, 2010, 08:29:05 pm »

Custe,zajimalo by me,jestli kdyz vidim nekho,jak se me pokousi okrast nebo se mu to dokonce povede,tak jestli ho muzu beztresne sejmout a nebo musi mit nejakej tag,
Logged

Sius

  • Sheep EX machina!
  • Offline
Re: Okradani
« Reply #1 on: March 26, 2010, 09:44:47 pm »

Quote
- Značení zlodějů/vrahů:
* Značení zůstalo, ale není viditelné pro hráče. Za útok na označeného hráče nejste trestáni.
* Kradení: stráže nebudou útočit na zloděje, ale označí jej a zařvou na něj (resp. Dají vědět okrádanému). Oběť krádeže bude informována také skrz herní log.

Changelog...  8)
Re: Okradani
« Reply #2 on: March 27, 2010, 12:03:53 am »

Jo to ja vim,ale nevim,jak poznam,ze ho muzu sejmout. Nevsiml sem si,ze by na nej nekdo rval... Jen me proste v logu rvalo,ze se me pokousel okrast
Logged
Re: Okradani
« Reply #3 on: March 27, 2010, 03:32:13 am »

Jo to ja vim,ale nevim,jak poznam,ze ho muzu sejmout. Nevsiml sem si,ze by na nej nekdo rval... Jen me proste v logu rvalo,ze se me pokousel okrast

Bezstrestne ho v hlidanejch mestech muzes sejmout, pokud je oznacenej (flagged, blika mu to cervene nad hlavou) "thief"  :)
Logged

Sius

  • Sheep EX machina!
  • Offline
Re: Okradani
« Reply #4 on: March 27, 2010, 11:15:01 am »

Bezstrestne ho v hlidanejch mestech muzes sejmout, pokud je oznacenej (flagged, blika mu to cervene nad hlavou) "thief"  :)

Uz ne. Nikdo nevidi jestli je hrac flagged nebo ne. Ale pokud se ti napise ze te zkousel corkovat, tak ho muzes dle meho kilnout.
Re: Okradani
« Reply #5 on: March 27, 2010, 11:48:28 pm »

To je teda pekne blby. Mno zkusim nekoho sejmout az se me bude pokouset okrast a snad me nikdo nesejme :)
Logged
Re: Okradani
« Reply #6 on: March 31, 2010, 07:22:32 am »

To je teda pekne blby. Mno zkusim nekoho sejmout az se me bude pokouset okrast a snad me nikdo nesejme :)

neboj, jakmile se ti ukáže , že tě někdo okrádá, tak ho můžeš killnout ;) ale pšt , moc lidí to neví , a já bych byl nerad, kdyby mě killovali "D
Logged
Re: Okradani
« Reply #7 on: March 31, 2010, 11:37:11 am »

hehe parada :)
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Okradani
« Reply #8 on: April 01, 2010, 01:45:03 pm »

Cumis jak cumak :)
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Okradani
« Reply #9 on: April 06, 2010, 04:23:45 pm »

neboj, jakmile se ti ukáže , že tě někdo okrádá, tak ho můžeš killnout ;) ale pšt , moc lidí to neví , a já bych byl nerad, kdyby mě killovali "D

A muzu ho sejmout uz kdyz se pokousi? Vzdycky straze rvou neco ,ze je interresed na me nebo tak nejak,ale nestrili po nem...
Logged
Pages: [1]
 

Page created in 0.115 seconds with 18 queries.