fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 12:06:50 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: Bug - zadanie - Junktown  (Read 1102 times)

Bug - zadanie - Junktown
« on: August 24, 2012, 02:05:34 pm »

Dzisiaj rano wziąłem z kolega zadanie w Junktown "Collect the Radscorpion Eggs". Obojgu nam pojawiła się nowa lokacja ze skorpionami. Po krótkim czyszczeniu jaskini i zebraniu wszystkich jaj, wróciliśmy do doktora w Junktown (każdy z nas miał po 3 jaja skorpionów). Kolega pogadał dostał normalnie nagrodę, a ja w ogóle nie mam opcji dialogowej żeby pochwalić się doktorkowi o wykonaniu zadania.

Koledze zniknęła lokacja, a ją nadal mam. Podejrzewam, że za kilka godzin mi zniknie. Ale kurcze 500 expa w plecy, kilka odtrutek no i nie mam preka dodatkowego!!! >.< i do tego kilka odtrutek. (wiem, że dla większości z was nie ma sensu robić zadań, ale tam fajna zabawa jest jak się jednak robi na niskim poziomie :d)

Czy będę mógł jeszcze raz wykonać to zadanie? Czy zniknie mi ta lokacja? Czemu nie mam opcji dialogowej u doktorka?
« Last Edit: August 24, 2012, 02:08:44 pm by Papix95 »
Logged
Re: Bug - zadanie - Junktown
« Reply #1 on: August 24, 2012, 02:15:12 pm »

Dla każdego gracza podejmującego sie wykonania zadania jest tworzona niezależna lokacja. Jeżeli podróżowaliście w grupie, to "wyczyściliście" jedynie jaskinię dostępną dla jej lidera. Innymi słowy, jeżeli chcesz otrzymać nagrodę, musisz powtórzyć te same czynności dla lokacji, którą widzisz.
« Last Edit: August 24, 2012, 02:16:46 pm by Aquare »
Logged

Kombajn

  • Ciśnij pompki, paziu.
  • Offline
Re: Bug - zadanie - Junktown
« Reply #2 on: August 24, 2012, 02:23:40 pm »

Sprawdź, czy zabiłeś w swojej jaskini wszystkie skorpiony, może tu jest pies pogrzebany.
Logged
Currently retired.
Re: Bug - zadanie - Junktown
« Reply #3 on: August 24, 2012, 03:38:03 pm »

Problem w tym, że kolega zarzeka się, że widział tą lokacje (własnej jaskini nie miał). Wszystkie skorpiony wyczyściłem, nie ma żadnego w jaskini. Ja dalej widzę tą lokacje ;/
Logged
Re: Bug - zadanie - Junktown
« Reply #4 on: August 24, 2012, 05:47:44 pm »

Z tego co wiem, te lokacje są tworzone za każdym razem w tym samym miejscu. Jeżeli podróżowaliście razem, to każdy widział lokację przeznaczoną dla swojej postaci. Ponadto, jeżeli zabiliście skorpiony w jednej z jaskiń i Twój towarzysz wykorzystał jaja, które tam zdobyliście do ukończenia zadania, to z chwilą przekazania jaj doktorowi, traci on dostęp do swojej jaskini. Natomiast Ty cały czas masz dostęp do jaskini (tej z zabitymi skorpionami), będąc pozbawionym możliwości zdobycia jaj bez pomocy innej postaci...
Logged
Pages: [1]
 

Page created in 0.078 seconds with 17 queries.