fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 27, 2024, 05:38:42 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2

Author Topic: Changelog 10/08/2012  (Read 4551 times)

Changelog 10/08/2012
« on: August 10, 2012, 09:46:07 pm »

Quote
FIXES:
- Base visibility issues hopefully fixed. // oh wow ale dla TTTLA to chyba o jeden dzień za późno.. biedactwa :(
- Team colors in Hinkley don't disappear when characters leave field of view. // a to chyba fix który zajął 2 lata, ale spox, dzięki!!
- Private mines bought in Klamath don't spawn on the ocean anymore. // dziwne, myślałem że prywatna kopalnia na oceanie to powód dla którego soon ma być dodana tratwa
- All jobs which used to modify Town Control influence should work now (fixed before update). // nie wiem o co chodzi, ten który to pisał pewnie też
- Tribal dummy removed from the trapper tents base (from existing bases after a function patching them is run). // a to dobrze bo był agresywny jebaniec
- Enabled armor bypass message on lethal critical hits. // A: zginąłeś? B: tak A: o ty lamo B: ale za to z bypassem!
- Reduced Blueprints spawning in Ares and Glow. // spoko, i tak nie chce nam się expić AC trolli żeby tam się sprawnie dostać
- Added improved flamer blueprint. // zajebiście, w końcu będzie co zrobić z 150 tonami advanced burn-mixa w skrzynce z broken... oh wait
- Fixed crafting recipes: Minigun, Power Servos, Mega Power Fist. // po co komu mega power fist? hth trolle śmigają bez tego

FEATURES:
- Combat Helmet MkII and Enclave Combat Helmet MkII now have a radio function. // ale zapomnieliśmy dodać o tym że tych drugich pewnie i tak nie da się zdobyć... ale nie sapcie! przecież _są w grze_
- Added selling cheap slaves in Khans hideout. // oby nie za bardzo cheap, bo nieliczne już fajty przerodzą się znowu w NPC wars

CHANGES (WIP):
- Various changes related to shoveling brahmin poop. Explore! // explore what? shit? holy cow

Wersja changeloga dla wichury:

Quote
FORUM CHANGES:
None.

No to sobie pomarudziłem, teraz wasza kolej.

« Last Edit: August 10, 2012, 09:48:00 pm by Kilgore »
Logged
Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #1 on: August 10, 2012, 09:51:20 pm »

Bida.
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #2 on: August 10, 2012, 10:20:50 pm »

Chujnia z grzybnia patatajka. Wstydziłbym się coś takiego opublikować ; p
Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #3 on: August 10, 2012, 11:30:06 pm »

Jestem trochę zdziwiony tym apdejtem, to dość nielogiczne z ich strony jeśli chcą utrzymać graczy i zrobić grę grywalną. Chyba że nie chcą, to wtedy logiczne. Cóż, mają prawo robić co im się żywnie podoba z tą grą, niech robią, ja odkopałem Cywilizację 3 także mam zajęcie. Zresztą, gdyby ta gra była tak grywalna jak rok temu to byłbym no-lifem, a tak to wyjdę ze znajomymi chociaż od czasu do czasu. :D

PS. Nadzieja umiera ostatnia, poczekam na kolejny update.
Logged

Billy Carter

  • Nie strzelać do księdza !
  • Offline
Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #4 on: August 11, 2012, 01:22:59 am »

Hopefully... Kilgore, you are dick ;) No cóż, skoro prywatne kopalnie pojawiają się na oceanie, nie wrzuca się systemu prywatnych kopalni pojawiajacych się na oceanie. Tak, jak stwierdził Wiktor - pogralibyśmy i bez tego. Ponolife'ili się byśmy raczej. Beta.... I jej wieczni betatesterzy. Hehe - jesteście w dupie. : ) Nie no, ja też.
Logged
Zawsze są jacyś żołnierze i poeci.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #5 on: August 11, 2012, 10:27:45 am »

W dupie to ja mam te czendżlogi, które sprawiają wrażenie bardziej losowych niż generator chaosu skombinowany z Totolotkiem, dlatego wklejam zdjęcie kota przemierzającego kosmos na keyboardzie:
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #6 on: August 11, 2012, 11:42:02 am »

dlatego wklejam zdjęcie kota przemierzającego kosmos na keyboardzie:

Znowu?  :-\

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #7 on: August 11, 2012, 11:52:57 am »

Bo to ładny kot.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #8 on: August 11, 2012, 01:38:49 pm »

Czy was z kapusty wyjęli? Jakim debilem trzeba kurwa być, żeby dawać graczom takie gówno? Zamiast naprawić AC cap, to wypuszczacie "shoveling" - tylko tyle dałem radę przeczytać. Mając 100 graczy na serwerze, kogo obchodzi gówno braminów? Dwóch lub trzech madmax wannabe, którzy pogadają sami do siebie przez 3 dni (bo do kogo innego?) i skończą swoją przygodę z fonline.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #9 on: August 11, 2012, 01:50:09 pm »

Logged
Nie biegaj za stadem.

Billy Carter

  • Nie strzelać do księdza !
  • Offline
Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #10 on: August 11, 2012, 02:52:09 pm »

Czy was z kapusty wyjęli? Jakim debilem trzeba kurwa być, żeby dawać graczom takie gówno? Zamiast naprawić AC cap, to wypuszczacie "shoveling" - tylko tyle dałem radę przeczytać. Mając 100 graczy na serwerze, kogo obchodzi gówno braminów? Dwóch lub trzech madmax wannabe, którzy pogadają sami do siebie przez 3 dni (bo do kogo innego?) i skończą swoją przygodę z fonline.

Ej. Mnie i Wiktora kultura dużo nie kosztuje. Taa, pogadamy... Idziemy na piwo. :DDD
Choć, z moją postacią z 288 hp, w gustownej kurtce i 40 damge riesistance na gołą klatę, możesz sobie poerpić w klimie Fallouta, jeśli chcesz....
Panowie, ja i Wiktor, jesteśmy po prostu z innych trochę klimatów, no uszanujcie to. I będzie dobrze.
Logged
Zawsze są jacyś żołnierze i poeci.
Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #11 on: August 11, 2012, 04:11:07 pm »

Rzadko przeklinam, ale inaczej opisać się tego/ich nie da :)
Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #12 on: August 12, 2012, 05:02:26 am »

No, dialogi poprawili zamiast znerfic AC. Zawsze wszystko ladnie naprawiali ale teraz, to skandal, potwarz i zniewaga, nie po to w sugestiach pot, krew i mocz wylewalem! Oby to byl ostatni raz, po tym apdejcie nic mnie juz tu nie trzyma, no moze poza kilkoma tutorialami na New FMC. A mialem takie plany, rabanie drewna pod NCR, ogladanie zachodu slonca na plazy przy San Francisko, nauczenie riota uzywania sztuccow, ale nie, musieli shit shoveling ulepszyc...

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #13 on: August 12, 2012, 09:27:23 am »

Crafting łopat = profit
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Changelog 10/08/2012
« Reply #14 on: August 12, 2012, 10:18:12 am »

Crafting łopat = profit
Żądamy wyższego cooldownu na crafting łopat! Nie możemy dopuścić do popsucia rynku i niekontrolowanego spadku stawek za łopatogodziny! Wprowadzić licencje rzemieślnicze, grozi nam zalew importowanej tandety!

Z poważaniem
Stowarzyszenie Krafterów Łopat z NCR
Logged
Nie biegaj za stadem.

Pages: [1] 2
 

Page created in 0.156 seconds with 18 queries.