fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 01:11:01 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: Poczatki Deracika  (Read 2599 times)

Poczatki Deracika
« on: July 08, 2012, 04:47:45 pm »

Ten namiot spędzał mi sen z powiek, a przecież gdzieś trzeba schować swoje skarpetki.
Udalem sie do Biedronki, niestety ale oferty byly wygorowane.Brak kapsli dal o sobie znac.
Od czego by tu zaczac, czytalem jakies wypociny o bankach sprzataniu kup, ale mnie to nie pociaga. Na banki to ja napadam, i idac ta droga dedukcji udalem sie na pobliskie dzalki :D
Lazilem wokol miasta VC i znalazlem pierwsze drzewo. Oblowilem sie 20 owocami :) przy okazji zaiwanilem pare zoltych kwiatkow, babcia zielarka powiadala mi ze mozna uzyc je do leczenia.
Przecrafcilem je na worek z medykamentami wpadlo troszke exp. I dalej w droge na dzialki:D
Zebrawszy spora ilosc owocow udalem sie do miasta VC. Barman z checia wymienil zgnile jabllka na gun i ammo, a jak:D
W biedronce zauwazylem mape http://www.nitue.net tu lokalizacje brahmimow. Zaopatrzony w bron udalem sie na polowanie. Przy okazji zebralem jabla i kwiatki. Szukalem bydlakow szukalem i sa. 3 krowki i pare mrowek. Pare celnych strzalow i sa piersze 3 skorki:) Napalony szukam dalej i udaje sie to w 2 polach mi bardzo szybko. Leje exp wpada i 10 skorek jest.
Teraz pozostalo wybudowac tylko namiot. Wbijam na puste pole , rozgladam sie nikt nie pztrzy i na skorach uzywac nauki (:D) postawilem swoj 1st namiocik

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Poczatki Deracika
« Reply #1 on: July 08, 2012, 04:55:09 pm »

Quote
Teraz pozostalo wybudowac tylko namiot. Wbijam na puste pole , rozgladam sie nikt nie pztrzy i na skorach uzywac nauki () postawilem swoj 1st namiocik
Brzmi jak zdanie wyjęte z ciekawego opowiadania... :>
Logged
h

Kombajn

  • Ciśnij pompki, paziu.
  • Offline
Re: Poczatki Deracika
« Reply #2 on: July 23, 2012, 02:10:13 pm »

Całość wygląda, jak tłumaczenie mandaryńskiego na polski w google.translator.

Wyłowione teksty, które mnie urzekły:

"Przecrafcilem je"
"Barman z checia wymienil zgnile jabllka na gun i ammo, a jak:D"
" Leje exp wpada i 10 skorek jest."

I ten powyżej cytowany przez Tomowolfa.

Czekam na ciąg dalszy!

Logged
Currently retired.
Re: Poczatki Deracika
« Reply #3 on: July 23, 2012, 09:33:44 pm »

on juz pewnie nawet nie gra. szybko sie obudziles ze skomentowaniem tego, gratuluje refleksu :)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Poczatki Deracika
« Reply #4 on: July 23, 2012, 09:45:47 pm »

Prawie jak Wiaterek
Przecież to jakiś wątły warsztatowo gimbo-stajl pisaniny, a ja nawet do gimnazjum nie chodziłem.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Poczatki Deracika
« Reply #5 on: January 09, 2013, 12:03:43 am »

...niestety po napisaniu ost posta zostalem zatrzymny przez nasze "wladze", teraz po powrocie widze ze ktos robi wieksze przekrety niz ja. Zginął mi namiot samochod i inne trofea- ogolnie to wszystko mi zajeb...li   >:( .
 

Sorisso

  • Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki
  • Offline
Re: Poczatki Deracika
« Reply #6 on: January 09, 2013, 09:54:03 am »

po miesiacu nielogowania namiot znika
Logged
Re: Poczatki Deracika
« Reply #7 on: January 10, 2013, 10:59:48 am »

po miesiacu nielogowania namiot znika
Dzieje się tak jak masz windows.
Pages: [1]
 

Page created in 0.051 seconds with 18 queries.