fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 27, 2024, 06:31:11 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: pvp build?  (Read 2116 times)

Dio

  • Offline
pvp build?
« on: June 12, 2012, 12:22:42 pm »

Myslíte že je to dobrý build?nick mother heslo mother

http://www.nitue.net/#fcp/development

Logged

AtomicWrangler

  • Ego Slayers
  • Offline
Re: pvp build?
« Reply #1 on: June 12, 2012, 03:17:49 pm »

čau
Nejsem zrovna odborník...nicméně tohle je build řekl bych tak na PVE...223 pistole je sice dobrá,ale má dostřel jen 30 hexů- a na to máš strašně málo HPček.
Na snajperku zas nemáš vnímání...
Expit to s tim,že pudeš na PVP asi moc cenu nemá...
Logged
Hasteland is warch
Re: pvp build?
« Reply #2 on: June 12, 2012, 07:21:42 pm »

Takový jednoduchý pravidlo pro build který má trochu fungovat v pvp je přežít alespoň jeden nekritický burst z avengeru, což je nějakých 140 hp. Z toho plyne mít něco kolem 150 hp minimálně je nutnost. Dodger nedávej, to je podle mě perk který na pvp postavu nepatří. Zkus si s tím víc vyhrát, mělo by to mít nějaký záměr, bude to kritický build na bursty nebo bude hlavně mířit? Pokud bude jen mířit, vůbec bych spray and pray nedával. Dá se udělat poměrně vychytaný build na 14mm pistol, který by měl 282 hp popř. míň hp a vzít anti-krit perk man of steel (dobré např. do hinkley).
Logged

Dio

  • Offline
Re: pvp build?
« Reply #3 on: June 12, 2012, 11:58:21 pm »

především sem chtěl jen burtst. Pravda spray and pray je opravdu blbost na burstmana. Doger a doger-plus sem dával proto proto že sem dal kamikazi. Tak si nemyslim že to je tak špatný nápad.Zvýšit hpečka by to opravdu chtělo souhlasim ale když PE mam 4 a life perk je od 5 ( se nemění staty) tak mi zas přijde že 6 je zas moc. Chtěl sem dávat s SMG burst 3x zasebou 10 akčních bodu plus perk akční hoch plus nuka kola a perk bunus rate fire. Což sem pochopil že to snižuje akční body na zbraně že? Nechám si poradit. Nebo nemáte nějaký jiný build na bursta?
Logged
Re: pvp build?
« Reply #4 on: June 13, 2012, 02:06:41 am »

No hele já ti nevim. Že bych měl nějakýho vlastního sg burstera, to teda nemam. Občas hraju za kritickýho ale taky nic moc. Možná bych šel cestou dvou nebo tří bonus ranged damage, to pomáhá dost a nedávat kritický perky ale spíš odolnost. Potom bys podle mě mohl v reálných podmínkách i obstát. Každopádně na takový build ani neuvažuj že bys měl míň jak 240 hp. Stav se na IRC hodíme řeč a něco vymyslíme, popř. mi napiš tady na fóru PM.

PS: Tři bursty z smg jsou nic moc, leda že bys pořád nosil P90 což věř mi nebudeš. Ideál je podle mě dva bursty z assaultky a podobných zbraní.
Logged

Dio

  • Offline
Re: pvp build?
« Reply #5 on: June 13, 2012, 11:57:27 pm »

IRC je co? =X Jinak díky za rady. Zkusím něco ještě vytvořit =)
Logged

greenthumb

  • Surprisingly, the location has moved.
  • Offline
Re: pvp build?
« Reply #6 on: June 14, 2012, 12:50:48 am »

Dio build sa robi potom ako vies co potrebujes postavit. Ak chces postavit banku, nebudes kupovat na stavbu tobogany...

Takze ked chces burstera na PVP tak budes stat vzdy v predu aby si nestrielal do svojich, dalej budes strielat na  strednu az kratku vzdialenost cize 250% je pehnane. potrebujes HP, a resistance. Pray and spray sice neviem ako presne funguje ale to je perk prave pre burstera.
AK pojdes na kritikal burstera tak staci aj 15% sanca na crit hit.  Akcne body je dobre mat s drogami na 2 davky. Ak chces PVP burstera odporucam BG pretoze SG burstera som este na PVP dobreho nevidel :S

Vela stastia, ked spravis 10 buildov uz budes vediet co naco sluzi, najdi si v hre niekoho kto ri poradi (odporucam #TheLastLight na IRC)

IRC use google!!use fonline2238 wiki
Logged

Dio

  • Offline
Re: pvp build?
« Reply #7 on: June 14, 2012, 02:50:07 am »

nick: Radegast heslo: Radegast

http://www.nitue.net/#fcp/creation

co myslíte teď? =P
Logged

greenthumb

  • Surprisingly, the location has moved.
  • Offline
Re: pvp build?
« Reply #8 on: June 14, 2012, 10:33:10 am »

Vyzera to o nieco lepsie 214HP, 8AP je na 2 davky  s BRoF z 10mm smg alebo P90. Mas one handera a 250% SG co je uplne zbytocne si myslim, rovnaku sancu na zasah budes mat aj s 200% SG aj 180% SG.
Logged

Dio

  • Offline
Re: pvp build?
« Reply #9 on: June 14, 2012, 12:43:55 pm »

Vyzera to o nieco lepsie 214HP, 8AP je na 2 davky  s BRoF z 10mm smg alebo P90. Mas one handera a 250% SG co je uplne zbytocne si myslim, rovnaku sancu na zasah budes mat aj s 200% SG aj 180% SG.

Tak že 200% stačí? ok a zbytek do fa a doc. ? One hander je špatný nápad? A perky ok? =)
Logged
Re: pvp build?
« Reply #10 on: June 14, 2012, 12:45:37 pm »

Trochu jsem tvůj build upravil, abych zachoval tu myšlenku v něm a přitom ho vylepšil. Troufám si tvrdit že jsem vylepšil vše krom odolnosti, ale ten jeden even tougher ti stejně moc nepomůže a v 95% případů dva bursty z avengeru nerozdejcháš tak jako tak.

Tady je můj návrh:

Traity small frame, bonehead (překvapivě dost pomáhá proti sniperům a lejzrákům), hp stejný, kritická šance stejná (navíc se spray and pray, pokud bude mít nepřítel dobrý armor, tak ten tvůj build by měl šanci jen 10%, takto máš stále 20%) no a samozřejmě myšlenka dávat velkou dmg i bez toho že ti padne krit, proto 3x brd. Dvě dávky z assaultky samozřejmostí (10 AP + brof).

Pokud bys trval na small guns, tak by tohle mohl být poměrně schopný build, ještě je tu možnost snížit percepci a zvýšit luck, tím bys získal větší šanci že padne krit. Pokud bys chtěl přežít dva bursty, taky by asi šlo obětovat dva brd perky (s tím že ta dmg průměrná potom bude nic moc a musel by ses spoléhat jen na to že padne krit) a vzít si even tougher a lifegiver. Potom bys měl 245 hp, 1xbrd a even tougher. No těch možností je tu povícero, musíš si uvědomit priority, chceš jít cestou co největší efektivity a damage s tím že build bude papírový nebo chceš něco vydržet, ale bohužel nebýt schopen pořádně něco zabít. To samozřejmě platí i pro ostatní buildy, ne jen pro small guns.
Logged

Dio

  • Offline
Re: pvp build?
« Reply #11 on: June 15, 2012, 11:33:54 pm »

Pěkne udělaný build. Kde se schání asaultky? Craftem ji nevyrobim že? Založím si postavu se stejným buildema a uvidíme.
Logged
Re: pvp build?
« Reply #12 on: June 16, 2012, 12:20:31 am »

Assaultky se shání velmi snadno, namátkou mají je například Hub a VC patrola. Také na krátkou vzdálenost můžeš používat FN FAL, je trošku slabší než assaultka ale zas se nehorázně luxusně farmí na Raiders nad BH.

Jinak samozřejmě assaultky se dají kupovat i kraftit, ale to ti nedoporučuju, je to hrozně pracný  ;).
Logged
Pages: [1]
 

Page created in 0.072 seconds with 20 queries.