fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 12:16:45 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2

Author Topic: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA  (Read 3748 times)

THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« on: May 12, 2012, 06:12:24 pm »

Nowo powstała grupa THE ORDER poszukuje nowej krwi w swoje szeregi. Poszukujemy ludzi chętnych do gry nie koniecznie co dzień ale lojalnych i oddanych sprawie, nie patrzymy czy masz 1LVL czy tez kupę szpeju i nim szpanujesz duży nacisk stawiamy na grę zespołową w koleżeńskich klimatach.

W grze stacjonujemy tymczasowo w nekropolis w HALL OF THE DEAD jesteśmy mnichami THE ORDER w nekropolis spędzamy nasz czas na modlitwach i udoskonalaniu się duchowo oraz planując pielgrzymki do innych miast w celu nawrócenia na naszą wiarę ludzi dobrej woli którym nie jest obojętne cierpienie drugiego człowieka na pustkowiach...naszymi przewodnimi słowami jest VERITAS AEQUITAS i będziemy dążyć do zaprowadzenia porządku na pustkowiach i budowanie kościołów naszych na całych pustkowiach

Cytat z Biblii THE ORDER..
"... zostaliśmy wybrani by ogłosić istnienie THE ORDER światu byliśmy świadkami dobroci i miłosierdzia wybrańca i opowiadaliśmy przez lata o tym innym.... Weście nas poznacie ..nie chcemy byście byli biedni i głodni..nie chcemy dla was zmęczenia ni choroby..lecz dostrzegliśmy wasze zło i położymy mu kres...co dziennie będziemy rozlewać krew złych ludzi aż spłynie z nieba jak deszcz...Nie zabijaj, Nie gwałć, Nie kradnij to reguły postępowania które powinny być bliskie każdemu człowiekowi bez względu na wiarę..to nie są grzeczne sugestie lecz reguły postępowania kto ich nie przestrzega zapłaci najwyższa cenę...są rożne stopnie zła prosimy was byście nie przekraczali granic chciwości prowadzącej do morderstw,kradzieży itp występków na słabszych graczach..bo znajdziecie się w zasięgu naszego działania...Jeśli je przekroczycie pewnego dnia odwrócisz się za siebie i ujrzysz THE ORDER  to będzie DZIEŃ ZAPŁATY...i poślemy was po sto kroć do waszego boga...."


Zgłoszenia przyjmujemy na PW lub bezpośrednio w nekropolis w HALL OF THE DEAD
W nekropolis proszę uzbroić się w cierpliwość często jesteśmy na pielgrzymkach do innych miast.
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #1 on: May 12, 2012, 10:16:38 pm »

Witam zacząłem dziś grać. Mój nick to 'Delgado' Level.6
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #2 on: May 14, 2012, 09:44:27 pm »

W nekropolis w HALL OF THE DEAD można mnie spotkać jak i innych członków THE ORDER w tygodniu w godzinach miedzy 15:00 a 21:00 w sobotę i niedziele miedzy 8:00 a 20:00.
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #3 on: May 15, 2012, 09:04:45 pm »

Dla zainteresowanych.. jeśli posiadasz radio wejdź na kanał 1996 zawsze gdy jesteśmy dostępni odpowiemy i podpowiemy gdzie aktualnie się znajdujemy:) Zapraszamy w nasze szeregi:)
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #4 on: May 16, 2012, 03:14:23 pm »

W jaki sposób mozna rozmawiac przez radio? Mam sygnał od was
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #5 on: May 16, 2012, 03:22:11 pm »

W jaki sposób mozna rozmawiac przez radio? Mam sygnał od was
1. http://fodev.net/forum/index.php/topic,20268.465.html <- Tu to by lepiej pasowało...
2. Posiadając radio piszesz "/r Twoja Wiadomość".
    Lub piszesz "Twoja Wiadomość" i trzymając Shift naciskasz Enter.
Logged
TBH - The Black Hearts...
Future of wasteland
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #6 on: May 20, 2012, 05:52:17 pm »

Troche jestem zawiedziony, nie mogę spotkać mastera gangu.
Pisząc o kontakt dowiedziałem się, że korzystają ze skypa i dołączyli do tego "szukamy tylko poważnych graczy"
Miejsce spotkania czas ... czas prawie caly dzień. Gdzie nikogo nie można spotkać.
Ogarnijcie się albo chcecie nowych graczy albo nie.
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #7 on: May 21, 2012, 08:50:12 am »

Troche jestem zawiedziony, nie mogę spotkać mastera gangu.
Pisząc o kontakt dowiedziałem się, że korzystają ze skypa i dołączyli do tego "szukamy tylko poważnych graczy"
Miejsce spotkania czas ... czas prawie caly dzień. Gdzie nikogo nie można spotkać.
Ogarnijcie się albo chcecie nowych graczy albo nie.
Spokojnie. Bez nerwów:) Startujemy więc mało nas to i troche ciężej spotkać. Pogoda tak piękna była w weekend że grzechem było by nie skorzystać ;)
W niedziele po południu i wieczorem byłem, widocznie się wymijaliśmy ponieważ serwer tak szwankował i cofał czas że się odechciewało - więc grałem "w kratkę" :/ a szefa mało było.
Na początku tygodnia na bank się spotkamy to obgadamy sprawę. Nosimy przy sobie radio 90% czasu więc nawołuj :) Pozdrawiam. 
« Last Edit: May 21, 2012, 09:25:32 am by SoulRak3r »
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #8 on: May 21, 2012, 04:55:18 pm »

Praktycznie dziennie jestem ale np wczoraj serv szalał wiec więcej off niż grania poza tym pisze ze na kanale 1996 można do nas zagadać tam na 100% kogoś znajdziesz:)
Budujemy bazę wiec ciągle jesteśmy w biegu i nie irytuj się skoro pisze nekro i radiostacja to próbuj obu sposobów :)
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #9 on: May 23, 2012, 08:30:07 pm »

Powstał już pierwszy kościół na pustkowiach nie opodal Broken Hills wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w nasze szeregi zapraszamy na kanał radiowy 1996 :)

Przeważnie zawsze ktoś na nim jest a najprędzej dorwiecie nas wieczorami...
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #10 on: May 27, 2012, 04:55:24 pm »

To żyjecie czy nie ?
Bo albo ja mam problem żeby na was trafić albo was po prostu nie ma.
Fajnie by się pograło w stylu (nie robić wszechmocnych buildów i pruć do innych bezmyslnie)
Tylko ,że to trza się inaczej zgadać niż "Na kanale 1996 i w hall of death"
Bo nie każdy ma czas cały dzień kampić na was i liczyć na szczeście, że trafi.
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #11 on: May 28, 2012, 08:51:55 am »

Wybacz nam ale ostatnio serwer cofają i mało kiedy jesteśmy aż nie zniknie ta ciekawa dolegliwość cofania się w czasie na pustkowiach:)
Poza tym kilku z nas pracuje wiec nie zawsze jesteśmy wszyscy a nie raz nie ma ani jednego
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #12 on: May 28, 2012, 09:56:51 am »

Twoja grupa robi jakieś PvP ???
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #13 on: May 28, 2012, 10:09:29 am »

Tymczasowo nie ma PvP

Powstaje forum by nie zaśmiecać tego tematu wszyscy chętni proszeni są o rejestrowanie się i czytanie istotnych informacji odnośnie grupy:)
jednakże prosimy o cierpliwość forum powstaje dopiero wiec nie wszystko na stronie będzie od razu działać perfect

http://www.theordertheblackhands.fora.pl/
« Last Edit: May 28, 2012, 10:39:40 am by SolidSnake »
Logged
Re: THE ORDER !! REKRUTACJA OTWARTA
« Reply #14 on: May 28, 2012, 11:00:47 am »

a macie zamiar być gangiem PvP  ??? są takie plany  ???  ;)
Logged
Pages: [1] 2
 

Page created in 0.063 seconds with 18 queries.