fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 04:46:54 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2

Author Topic: Build pod BG  (Read 7493 times)

Build pod BG
« on: March 27, 2012, 09:20:40 pm »

Siemka.Mam do was prośbę... Mógłby ktoś napisać dobry build pod BG?
Logged
Lern tu plej nuub!!11 Powned

http://Http://zalukaj.tv/polecony,15239/

Swiatowid

  • Whens WIPE? ... Soon!
  • Offline
Re: Build pod BG
« Reply #1 on: March 27, 2012, 09:36:01 pm »

Dobry to znaczy jaki?
TB RT Crit Tank o co con?
Logged
Re: Build pod BG
« Reply #2 on: March 27, 2012, 10:18:50 pm »

Nie wiem co oznaczają te skróty.. .więc poprosze pod wszystko (znaczy BG ) :D
Logged
Lern tu plej nuub!!11 Powned

http://Http://zalukaj.tv/polecony,15239/
Re: Build pod BG
« Reply #3 on: March 27, 2012, 10:37:27 pm »

Logged
dlaczego muzyka black metalowa jest szybka?  bo gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy :)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Build pod BG
« Reply #4 on: March 28, 2012, 08:45:01 am »

BG pod flamera. Miało być pod wszystko, nie? Ten jest pod flamera, używam go do kopania skałek i biegania po zakupy, nawet sympatyczny ludzik. Czasami spali jakieś gekony albo wieśniaków.

Na ludzikach do PvP się nie znam, big gunnera do PvE mam docelowo pod dwie serie na turę, ale odkąd naruchałem sobie lazor spammera, zostałem wielkim fanem migbłystalnej broni i ganiam już tylko tym, a BG porzuciłem.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Build pod BG
« Reply #5 on: March 28, 2012, 08:55:31 am »

Siemka.Mam do was prośbę... Mógłby ktoś napisać dobry build pod BG?
Pozniej skleje cos pod nuke i fajke, wysle ci PMka.
Kurna no muszę się zgodzić z BBS'em niestety :D
Jakies zuo sie czai w BBSie?
« Last Edit: March 28, 2012, 08:57:37 am by seb910 »
Logged
Re: Build pod BG
« Reply #6 on: March 28, 2012, 10:50:29 am »

Ten jest pod flamera

Kurwa, Wichura - to już zaczyna się robić karykaturalne... Build pod flamera - tylko w SQ.

Jakies zuo sie czai w BBSie?

Zło ojebywaczy baz ;) Ale wczoraj ładnie pocisnęliście w Klamath, nie powiem. Chociaż raczej to my zlamiliśmy niemiłosiernie.

Hrothgar - też coś pomyślę i podeślę
Logged

Agerom

  • Nemesis-Type in game
  • Offline
Re: Build pod BG
« Reply #7 on: March 28, 2012, 01:39:38 pm »

Mój samowystarczalny BG :) Nie gnoić mnie, mi się ten build podoba i jest dość logiczny

Tagi:
BG - wiadomo

Barter - Przydaje się, craftowanie bazook i takich tam to według mnie strata czasu, skoro w dalszych częściach gry z wysokim skillem można kupić po 1-2 k od sztuki.

Trzeci tag to według uznania, ja wybrałem FA. Przydaje się w trudnych chwilach.

UWAGA! Skilla Repair nie tagujemy (ale jak ktoś się uprze to proszę bardzo). Ja zostaję przy 50% repair, wystarczy na pierwsza profesje BG i craft rakiet. Można ewentualnie dojechać do 100% Repair i kupić 2 profesje i craftować bazooki/miniguny, no ale nie wiem czy to jest warte zachodu skoro mamy barter... To już według uznania


5 str - na 3 lvlu perk weapon handling MUST HAVE, daje to nam +2 str do użytkowania broni, razem 7+, czyli norma, 100% bez żadnych defektów.
7 Pe - Moim zdaniem wystarcza na bazooke.
6 end - moim zdaniem też akurat. Na 4 end postać jest strasznie cienka.
3 char - żeby móc handlować z NPC.
7 int - dałem 2 punkty w int żeby mieć więcej SP co lvl, ale jak ktoś chce to może wrzucić tutaj 5 int i 2 punkty rozdać na co chce...
10 ag - BG zjada dużo AP, poza tym AG się przydaje.
2 lk - Przy 1 lk ma się automatycznie perka JINXED. Niektórzy Lubią, ale strasznie wkurza jak bazooka wypada z łapy przy pierwszym lepszym Randomie, albo co gorsza rozwala się przy 100%. 2 LK Jest akurat, co więcej przy 2 luck i tak można wybierać perki typu more critical i takie tam.

Traits:
Fast Shot - Wiadomo, headow z bazooki czy miniguna walić nie będziemy, a ten -1 AP zawsze się przydaje
Drugi perk obojętnie jaki. Nie polecam Small Frame, bo będziemy w stanie dźwignąc tylko bazooke i z 5 rakiet, więc odpada :P Ale jak kto chce.

Perkowe Gałązki:
Tank - Główne perki które nas interesują to life givery :) Reszta według uznania :) Można robić PVP samemu jak i w teamie.

Double Shot - Główne perki które nas interesują to 2x action boy'e. 2x Action Boy + Fast shot perk daje nam -3 AC do użycia miniguna, czyli z 10 AG możemy wykonać 2 strzały :) Z bazooką jest podobnie, tyle że musimy posiadać 2 bazooki w obu slotach. Gdy wystrzelimy 1 pocisk, możemy przełączyć a 2 rękę gdzie też jest bazooka i wykonać 2 strzał :) Trzeba pamiętać że trick z bazooką ma pewien minus, mianowicie trzeba poświęcić ZAWSZE 1 ture na przeładowanie obu bazook. PVP zalecane głównie w teamie ze względu na niski poziom HP, niższy niż w przypadku gałęzi Tanka.

To tyle. Tym buildem gra mi się świetnie. Bez spin proszę :)



Logged
Re: Build pod BG
« Reply #8 on: March 28, 2012, 01:54:28 pm »

Nie gnoić mnie, mi się ten build podoba i jest dość logiczny

No niestety zgnoić trzeba. Logiczny - no jednak nie:
1) Fast Shot nie działa podczas strzelania serią
2) Tank bez Boneheada to dupa a nie tank
3) Tank z 6 EN to już wgl dziękuję dobranoc, będą cię mylić ze snajperami
4) A może to nie tank? Wtedy zamiast Action Boyów (no nie będziesz latał po turach chyba, błagam) bierzesz More Ranged Dmg x2
4) 6 ST (przbolejesz karę, i tak z max range 95% powinno być) i zamiast Weapon Handling ('must have', dobre - może jak się marnuje punkty 7 INT) - Adrenaline Rush
5) No to 7 INT to woła o pomstę do nieba, bez przesady. 3, góra 4 jak chcesz sobie oprócz BG podnieść też FA/Doca
6) LK na 2, znowu stracony punkt - nie odczujesz żadnej różnicy między 1 a 2, z tym Jinxed to też jakieś bajki

Zasadniczo, to naprawdę lepiej zrobić sobie handlarzo/craftera niż tagować bartery i marnować punkty na 3 CH i inteligencję. No i jak BG to albo tank, albo pod krytyki, albo pod max dmg - a nie jakieś hybrydy czarnobylskie.
Logged
Re: Build pod BG
« Reply #9 on: March 28, 2012, 02:36:53 pm »

prosze bardzo, chociarz nie znam sie na bg ,taki buld bedzie samowystarczalnym combat buildem niepotrzebujacym dragow , tylko craftera mu zrobic na drugim alcie

Logged
dlaczego muzyka black metalowa jest szybka?  bo gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy :)
Re: Build pod BG
« Reply #10 on: March 28, 2012, 02:41:39 pm »

Boneheada tylko dołożyć (4 int styknie, outdoora można sobie odpuścić) i faktycznie jak na bezdragowca niezły.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Build pod BG
« Reply #11 on: March 28, 2012, 02:45:51 pm »

Kurwa, Wichura - to już zaczyna się robić karykaturalne... Build pod flamera - tylko w SQ.
W kategoriach małpy PvP to rzeczywiście jest śmiech na sali i musiałbym się z czosnkami na łby pozamieniać, żeby polecać to komuś do kampienia sracza, ale na ponure powajpowe czasy głodu i drogiej amunicji sprawdził się świetnie. Na pierwszą postać też nie jest taki zły, flamera i amunicję do niego robi się ze śmieci, dałem tym radę sfajczyć nieco centaurów i innych niemilców, jak już miał 2x Pyromaniaka. Ba, nawet teraz jest tak użyteczny, że ani myślę robić ~deleteself. No i nie było powiedziane jaki to ma być BG, no nie? :>

Ludzika Ageroma nie chce mi się komentować, ale od trzech wajpów trait (nie perk!) Fast Shot nie działa na broń, która nie ma trybu celowania. Czyli praktycznie wszystkie BG oprócz bozara - mam taki wilgotny sen o snajperze BG, ale dopóki nie znajdę obfitego źródła bozarów, pozostanie to snem.

Do rzeczy - całkiem nieźle w turach radzi sobie coś takiego, nosi M60:

Zaręczam, że obsysa po same bile, z M60 nie da się biegać, a w turach i tak nikt nie gra, więc ludzik jest kompletnie bez sensu. Ale jakoś nie widać wielu chętnych do podzielenia się czymś lepszym, wszak konstrukcja ludzika to tajemnica i poważny biznes. Wiadomo, że wygrywa się buildami, chuj ze skillem, organizacją i ogarnięciem gry. Dlatego ważne jest, by pracowicie zakrywać SPECIAL na screenach.

Polecę w dygresję jak dzik w lebiodę - to trochę jak z pewnym nabzem, który w zeszłym wajpie zjawił się w Sierocińcu i od progu gromkim basem zażądał najlepszego pancerza w grze. Dałem mu nowiutkie świeżo naruchane BA, bo byłem cholernie ciekaw co z nim zrobi. Założył na jakiegoś swojego pokraka z zabójczym combo Finesse + Fast Shot (no, nie pamiętam czym biegał, ale był przekonany o własnej zajebistości w kwestii konstrukcji postaci i nie słuchał dobrych rad), wyszedł na pustynię i umrzył od raidersów. A potem rzucił się do mnie z pretensjami, że co ja za gówno mu dałem i on się tak nie bawi.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Build pod BG
« Reply #12 on: March 28, 2012, 08:12:55 pm »

no ja dalem mu pod brd bo chyba najpopularniejszy, pod kryty z lsw podobno lepiej sie sprawdza w tc ale to jest wyzsza szkola jazdy, bazooka to samo wlasciwie tylko do pvp, no niektorzy jeszcze leveluja na niej a potem to juz tylko pvp
Logged
dlaczego muzyka black metalowa jest szybka?  bo gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy :)

Vilgefortz

  • not playing but still loving this game :)
  • Offline
Re: Build pod BG
« Reply #13 on: March 29, 2012, 08:10:52 am »

Bazooka tylko do pvp? Na grupowe akcje pve tez sie kilka bierze, fajne efekty :)
Logged
Re: Build pod BG
« Reply #14 on: March 30, 2012, 12:16:29 am »

Ludzika Ageroma nie chce mi się komentować, ale od trzech wajpów trait (nie perk!) Fast Shot nie działa na broń, która nie ma trybu celowania.

Hehe, ale idąc tym tropem to powinno być -2AP, bo mini przecież dwuręczny:]

A tutaj mój build BG do PVE:

http://www.nitue.net/#fcp/direct!id=4179

traity: bloody mess i loner. Jak toto wylevelowac?

Na początek flamer i molraty. Jak już masz tafnesy, to siekaj zmutowane molraty.
Jeszcze później, zrobiony w 10minut krafter robi ci m60, dokładasz do tego ammo zlootowane z khan raidersów, i idziesz na unity, po miniguny:)
Z mini levelujesz na floaterach i centaurach.

Dla wszystkich smartassów: build pod pve, taki praktycznie niezabijalny. Nie przekonuje nikogo, żeby iść nim na tc. Tani, łatwy do wylevelowania i farmowania wszelakich itemzzzzów dla innych postaci.
« Last Edit: March 30, 2012, 12:19:34 am by Chrupek »
Logged
Pages: [1] 2
 

Page created in 0.074 seconds with 17 queries.