fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 20, 2024, 01:37:30 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2

Author Topic: Pomoc dla zielonego  (Read 3512 times)

Pomoc dla zielonego
« on: March 07, 2012, 06:19:57 pm »

Witam wszystkich, dzisiaj udało mi się (po godzinie prób, grzebania po necie i przekopywaniu for) odpalić FOnline 2238. Mimo dużego zapału przeżyłem pewne rozczarowanie. Cały ten świat to jakby świat duchów. Natknąłem się na bodajże dwóch graczy i to tyle. Nie mogę nawet zdobyć jakiegokolwiek przydatnego przedmiotu do ekwipunku (na starcie nie mam żadnego przedmiotu oprócz paczki fajek i kilku innych śmieci, a wszystkie szafki puste). Gdzie nie pójde na pustkowia to rozwalają mnie byle dzikusy czy szczury, miasta są puste.

Jestem kompletnie zielony, ale nie wiem, może to wina złego serwera? Podam jego współrzędne;

fonline2238.net  2238

Jeśli tak, to znacie jakiś serwer gdzie gra większa ilość osób i jest coś do roboty?

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość dla noobka w grach MMORPG ;)
Logged

Rage master

  • Guest
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #1 on: March 07, 2012, 06:30:59 pm »

idz na kanal irc 2238 i poszukaj Wichuja zwanego poniekąd wichurą
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #2 on: March 07, 2012, 06:31:52 pm »

idz na kanal irc 2238 i poszukaj Wichuja zwanego poniekąd wichurą
hejter co?

Panu "Zielonemu" polecam zajrzeć na kanał #sq może co śtam pomożemy, zależy od IQ osoby potrzebującej.
Logged
h
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #3 on: March 07, 2012, 06:46:19 pm »

kanał #sq

Ale jaki kanał? Czego? (tak, jestem noobem ale proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, moja styczność z graniem przez internet zaczęła się i skończyła na CoD 4).
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #4 on: March 07, 2012, 06:50:11 pm »

mirc forestnet. kanal 2238 albo niech ci crafterzy lopat dadza linka na ich forum
krefterzy łopat chue chue.

najlepiej wejdź na stronę www.forestnet.org , wpisz w miejsce kanału "sq" i nick w odpowiednie miejsce.
Logged
h
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #5 on: March 07, 2012, 07:02:06 pm »

Ogólny poradnik:
Miasta na północy, poza VC, są niestrzeżone. Oznacza to, iż każdy tam może strzelić ci w łeb.
Pozostałe miasta są strzeżone. Oznacza to, iż każdy tam może strzelić ci w łeb, ale po fakcie straż będzie próbowała go za to zabić.

Poczytaj Wiki (jest na górze każdej strony link) oraz zrób sobie nową postać, dając jej parzystą liczbę EN (bo dostajesz bonus HP równy połowie EN, czyli 5 i 4 tak samo dają 2 HP co level) oraz 10 AG żeby sobie na spokojnie w TurnBased (do włączenia w opcjach) móc kopać skorpiony między oczy.

Jak widzisz drzewka to klikaj aż owoce się skończą. Z owocami idziesz do barów itp i sprzedajesz je w zamian za mausera i trochę ammo. W ten sposób możesz strzelać moleratom między oczy aż do znudzenia.
Logged
<Izual> Let's crash server
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #6 on: March 07, 2012, 07:26:04 pm »

PA mam tylko 8, więc lekka dupa. Stworzyłem sobie drugą postać ale nie mogę się na nią zalogować (bug?).
Logged

Sorisso

  • Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki
  • Offline
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #7 on: March 07, 2012, 07:27:28 pm »

server off na pierwszej stronie forum fonline na samym dole masz server status
Logged
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #8 on: March 07, 2012, 07:30:35 pm »

Ej, aż taki noobek nie jestem ;) Drugą postać stworzyłem na włączonym serwie i próbowałem zalogować się też na włączonym serwie, ale dupa, wyświetla się ze zły login lub hasło :/ A na pierwszą postać moge zalogować się bez problemu jeśli serwer jest on. Co jest nie tak?
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #9 on: March 07, 2012, 07:31:57 pm »

No to ja właściwie nie mam tu już wiele do dodania.
idz na kanal irc 2238 i poszukaj Wichuja zwanego poniekąd wichurą
"Wichuj" mówią do mnie tylko ludzie, którzy klękali minimum pięć razy do mojego miecza i bardzo im się podobało. Na IRCu występuję jako "Wichura", kanał #2238 lub #sq.
mirc forestnet. kanal 2238 albo niech ci crafterzy lopat dadza linka na ich forum
Link jest w moim podpisie, wystarczy kliknąć w obrazek.
idz do ncr tam kazdy siedzi. w innych miastach albo cie zabija albo nikogo nie ma.
Nie siedzę w NCR, co mnie omija?
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #10 on: March 07, 2012, 07:34:49 pm »

OP chcesz to pisz pm, w grze ci pomoge z namiotem, bronia i czym tam chcesz questami itp, tez sie build sprawdzi jaki masz.
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #11 on: March 07, 2012, 07:53:28 pm »

Ej, aż taki noobek nie jestem ;) Drugą postać stworzyłem na włączonym serwie i próbowałem zalogować się też na włączonym serwie, ale dupa, wyświetla się ze zły login lub hasło :/ A na pierwszą postać moge zalogować się bez problemu jeśli serwer jest on. Co jest nie tak?

Prawdobodobnie nick byl zajety.
Logged
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #12 on: March 07, 2012, 10:05:45 pm »

Dziękuje wszystkim za pomoc, mam nadzieję że Pustkowia będą łaskawe dla mojej postaci, bo muszę się jeszcze wiele nauczyć.

Pozdrawiam ;)
Logged
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #13 on: March 08, 2012, 08:26:00 am »

Wybaczcie że to znowu ja, ale mam jeszcze jedno, proste acz ważne pytanie;

Na jakim serwerze gracie? tzn. jakie są jego współrzędne?
Logged

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: Pomoc dla zielonego
« Reply #14 on: March 08, 2012, 11:01:05 am »

Tutaj masz listę serwerów innych niż FOnline:2238, którego współrzędne to :
Code: [Select]
IP: 176.9.105.171
Port: 2238
Logged
Pages: [1] 2
 

Page created in 0.063 seconds with 24 queries.