fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 11:39:22 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: Nowa polska ekipa  (Read 5347 times)

Nowa polska ekipa
« on: March 03, 2012, 11:01:02 am »

Szukam (być może będę miał już ze sobą ludzi) graczy z którymi można pograć trochę bardziej ambitnie niż w sq, ale przesady jak w cs czy bbs.

Widać tu kilka tematów osób które szukają frakcji, ale niestety kończą w sq i krafcą tam dzidy. Jest szansa na założenie  nowej frakcji albo luźnego gangu polskich graczy? Czy będzie nas za mało... ?

Chodzi o to, żeby było z kim wyskoczyć czasem na jakieś trudniejsze enco i pobawić się na turach, albo porobić grupowe questy. Ważne, żeby wszyscy byli ogarnięci, nie biegali postaciami hth albo melee i potrafili już się sami wyexpic chociaż na ten 12 lvl. Osoby które krafcą sprzęt który można zdobyć na enco też się nie nadają.
Spotkałem kilka osób z którymi grałem po kilkanaście tygodni, ale niestety już im znudziła się gra we 2-3. No i obecność oczywiście nie obowiązkowa, wypady nie będą na pewno codziennie. Zdobyliśmy wtedy wszystko co było tylko w zasięgu 2 osób :)

Jeśli jesteś znudzony obecnymi kompanami możesz się zgłosić tutaj. Temat jest luźny i do przedyskutowania jeszcze, zobaczę kto wyrazi zainteresowanie.
« Last Edit: March 03, 2012, 11:19:31 am by Stunt »
Logged

DaroPL

  • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #1 on: March 03, 2012, 11:35:17 am »

Z pewnością nie jest to zły pomysł, tylko najgorsze będzie zbieranie ekipy. Ja się osobiście na to nie piszę, ale życze powodzenia i dużo ziomków na "wyprawy".
Pozdrawiam

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #2 on: March 03, 2012, 11:38:52 am »

Witam, mam dla siebie dosc interesujaca z naszego pkt. widzenia propozycje pt "dolacz do naszej paczki..." aktualnie gramy w skladzie : Ja i Azrael. Z tego co mi sie wydaje jestesmy doswiadczonymi graczami... 12 lvl samemu ? pfff slabe wymagania, moge ci jeszcze powiedziec ze outposta mamy juz na wyciagniecie dloni ... trohe junk i troche capsow brak i tyle. A wiec podliczmy co mamy ci do zaoferowania ? Zgrana i doswiadczona ekipe, dobra miejscowke, dobra zabawe i zagwarantowane ze ludzie jak czolzeni nie maja szans by do nas dolaczyc . To jak ?

kontakt :
Nick Szatan, na #sq ew #2238pol

Logged

Rio

  • Its a good day to leave a game
  • Offline
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #3 on: March 03, 2012, 12:03:22 pm »

Witam,

moja obecna sytuacja wygląda niezaciekawie. Grupa, z którą grałem [DoW] jest od pewnego czasu nieaktywna w  swiecie FOnline'a i raczej nie ma widoków, aby to się w najbliższym czasie zmieniło. Jako, że lubię czasem w toto pograć rozglądam się ostatnio za ludźmi, do których mógłbym dołączyć. Niestety istniejące już grupy nie budzą we mnie zainteresowania, chętnie uczestniczył bym w czymś nowym, ambitnym, z perspektywami. Konkluzja jest taka, że jeśli mnie zechcesz chętnie was wesprę w grze, może nawet ściągnę kogoś więcej. Gram już trochę czasu więc mniej więcej wiem ocb, warunek 12 lvla chyba spełnię. Od razu zaznaczam, że nie będzie to nic zobowiązującego, moje bazy pozostaną moimi, wasze waszymi.
Logged

Grimmi

  • Nobody Do that Safe and Fast Trades
  • Offline
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #4 on: March 03, 2012, 12:11:51 pm »

Witam. Ja się na to pisze tylko proszę żeby nie było tak ,że baza z all stuffem tylko baza do zbiórek i do TC czy coś tam
Nie wiem czy to się powiedzie ale jestem  optymistą ;D Mogę zaangażować trójkę jeszcze innych graczy ze mną 4.
A i wiem ,że tu zaraz Suka mnie opisze ale ja na to..... chłopak złapał bulwersa i teraz mnie prześladuje ;D
Logged
Masters Of The World
SaBaToN For Ever Guys !!!!
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #5 on: March 03, 2012, 05:02:05 pm »

I ja bym się pisał.. wprawdzie mój główny char to krafter i łamaga ale mam też paru z bardziej bojowym nastawieniem.
Tylko czy znajdzie się miejsce dla kogoś, kto grywa okazjonalnie, niezobowiązująco i nie korzysta z komunikacji głosowej? Chętnie bym połaził na jakieś wspólne akcje, a i w miastach połobuzował ciut w parę osób.
Mam ten plus, że już nie jestem gimbusem.. zresztą nigdy nie byłem.
Logged

Sorisso

  • Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki
  • Offline
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #6 on: March 03, 2012, 06:13:27 pm »

Witam.
Jeśli chcecie możecie dołączyć do sekcji 8. Jest to miedzynarodowy gang ale z polski tez gra pare osob (7-8).
Organizujemy też grupowe wypady to tu to tam, bardziej miasta ale zawsze znajdzie się ktoś chetny do farmienia gatlingow albo avengerow z bos czy enclave w teamie itp.
Jakby co to pm ;]

PS: Acha i do pm dołącz swoj wiek (niechcemy dzieciarni z gangu robic bo to same nerwy)
« Last Edit: March 03, 2012, 06:15:32 pm by Sorisso »
Logged

Sorisso

  • Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki
  • Offline
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #7 on: March 04, 2012, 09:51:13 pm »

1. nie jestes mi nikim do kogo mialbym sie zwracac i obchodzic grzecznie
2. 28 osob to nie jest duzo, zgodze sie
3. raz padles pod sf i odrazu ze caly dzien (1:0 dla nas)
4. sa bazy do items prywatne i sa bazy do colorname ogolne
5. waflowac to mozesz nauczycielce w szkole
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #8 on: March 06, 2012, 08:48:27 am »

Udało się wam zebrać ludzi? Przydałoby się jeszcze kilka ogarniętych ekip. Większość mniejszych, zagranicznych po wipie nie dało rady się zorganizować.

maszrum

  • Soldiers of Thunderstorm
  • Offline
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #9 on: March 06, 2012, 03:46:46 pm »

osobiscie wychodze z zalozenia, ze wciagu 2 tygodni - calkowicie od podstaw mozna stworzyc gang, ktory bedzie znaczaca sila na serverze o ile nie najsilniejsza. wystarczy 10 osob i odrobina dobrych checi.. tak wiem, wiem wszycy graja 4fun - jedni czerpia przyjemnosc z crafcenia wloczni i kopania skalek pod ncr, walczenia na hinkley a inni w napierdalaniu sie z innymi gangami w miastach na polnocy.

powodzenia, trzymam kciuki - naprawde..  bo od bardzo dawna w tej grze nie ma z kim walczyc i widze, ze moja ekipa troche sie nudzi:)
Logged

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #10 on: March 06, 2012, 04:07:10 pm »

Polska zgrana ekipa to oksymoron, sam widzisz - nie ma nawet jednej strony i już polaczki skaczą sobie do gardeł.
Że co lol? :D

#OP
Miło, liczę że coś skleicie i na północy pojawią się za jakiś czas nowe twarze.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #11 on: March 06, 2012, 04:32:28 pm »

Że co lol? :D
Że to, żaden lol. Facet szuka, jak widać, jakichś ogarniętych, gotowych na wszystko, nieustraszonych badassów, żeby siać grozę i anal terror na Pustkowiu. I jak na razie zebrał kilku "kciukotrzymaczy" i paru kogucików, którzy przekrzykują się, prężąc e-penisy.
Jak to w Bolandzie - najpierw sejmikowanie i wywijanie szabelką, potem ustalanie kto rządzi tym bajzlem, potem debata nad el0 nazwą ("Klamath Shiteaters" się nie nadaje), a dopiero potem może uda się wyruszyć.

Wyjątki? Ba, pewnie, że są, sam o tym wiesz najlepiej. Ale to wyjątki.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #12 on: March 06, 2012, 04:48:16 pm »

Że to, żaden lol. Facet szuka, jak widać, jakichś ogarniętych, gotowych na wszystko, nieustraszonych badassów, żeby siać grozę i anal terror na Pustkowiu. I jak na razie zebrał kilku "kciukotrzymaczy" i paru kogucików, którzy przekrzykują się, prężąc e-penisy.
Jak to w Bolandzie - najpierw sejmikowanie i wywijanie szabelką, potem ustalanie kto rządzi tym bajzlem, potem debata nad el0 nazwą ("Klamath Shiteaters" się nie nadaje), a dopiero potem może uda się wyruszyć.

Wyjątki? Ba, pewnie, że są, sam o tym wiesz najlepiej. Ale to wyjątki.

No spoko, początki są zawsze trudne tylko że jakoś nie zauważyłem żeby u innych nacji wyglądało to dużo lepiej :P
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #13 on: March 06, 2012, 05:05:54 pm »

Nic nie wyjdzie, bo użytkownik Krupniok
Quote
Wraz z kilk(unasto)ma innymi graczami (pełen ogar, bojówki na 24 lvl, krafterzy z blueprintami, bazy itp.) na bazie lekko upadającego The Fists (dawne Red Dot Army) i The Skags planujemy stworzyć nową, polską ekipę. Celem jest Town Control, ale oczywiście na jakieś mniejsze wypady PK, farmienie, ekspienie, krafcenie też jesteśmy pozytywnie nastawieni. Mamy wielu dobrych znajomych, przede wszystkim w SoT'cie.

Ekipa jest zgrana, doświadczona, sympatyczna, ogarnięta. Trolli, idiotów, oszustów, złodziei (CS/BBS) u nas nie doświadczysz.

zrekrutował zainteresowanych do swojego gangu. Ja nie przejdę, bo podoba mi się siedzenie na ts.
W trzech (bo tylu nas zostało) nie ma sensu zaczynać.

@wichura, nie trzeba nazwy ani lidera dla grupy, która bawi się grą i zwiedza najbardziej oddalone zakątki świata fonline

Założyłem nowe konto, aby mój temat nie był flejmem moich hejterów oraz spodziewałem się takiego przebiegu sytuacji i nie jestem narażony na drwiny :)
Temat nie jest skierowany do manera, wichury, dark angela, seb910, headshota, maszruma i Nice_boata - lecz do nowych graczy i tych bardziej doświadczonych, ale nie forumowiczów takich jak wy, im nic by nie dał mój prawdziwy nick.
« Last Edit: March 06, 2012, 05:26:22 pm by Stunt »
Logged

Nice_Boat

  • I shot a man in Reno just to watch him die.
  • Offline
Re: Nowa polska ekipa
« Reply #14 on: March 07, 2012, 02:53:20 pm »

Dobre, życzysz komuś "powodzenia" przy założeniu nowego gangu, nawet się zastanawiasz czy jakoś nie pomóc - a tu ci typ mówi że temat nie dla ciebie i w ogóle spier*.*aj ;D Cóż, z takim podejściem raczej nie będę wstrzymywał oddechu czekając na wejście tej ekipy do gry ;D
Pages: [1]
 

Page created in 0.059 seconds with 18 queries.