fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 03:37:36 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2 3 ... 11

Author Topic: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks  (Read 14819 times)

DJ Bulva

  • Ego Slayers
  • Offline
Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« on: January 12, 2012, 11:02:00 am »

Zdravim wipiny

1) Mno doufám, že bázi vidíte stále co ste jako "první" založili (jinak to je podivné, páč mizej).

2) Pokud měl někdo hypoteticky informace, že si stačí v low stuffu s 5 ti sneakařema třeba na proxině stoupnout do zabíračky a první den čekat a mezitím se bavit jak padá server a ostatní se snažej, tak taky asi fajn.

3) A nakonec Víme co sebechvála...

Nic ve zlým...
________________


Pro méně zkušenější hráče doporučuji počkat týden dva až zmizej hlavní bugy (báze,questy,supportperky,TC a mnoho dalšího).

Obchodovat ani nezkoušej pokud na to nemáš udělanej charakter (barter min nad 100 a vysoká charisma, outdoor taky abys stihnul objet obchodníky, obchodníci kupujou jen to co maj v inventoráři nebo podobné věci, nato abys jim vnutil něco jinýho musíš mít perk-viz. první 3 dny best trader HawksSupport, teď momentálně taky jeden z Hawks).
Obchodníkům se každej den respawnujou $ na což už samo čekaj jiný, takže doporučuju pro start zvolit jiný způsob výdělku kde není potřeba charisma a čekání na spawn $ (je jich celkem dost ve hře který fungujou a za pár hodin vyděláš i 10k a ještě expíš).

Což zatím platí i pro ostatní hráče.

« Last Edit: January 12, 2012, 12:08:46 pm by DJ Bulva »
Logged

Lordus

  • So long and THANKS for all the fish!
  • Offline
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #1 on: January 12, 2012, 12:15:18 pm »

Nechápu kritiku DJ Bulvy.

 ad 1) ano, nám báze také zmizela, ale problém jsme s dev. individuálně vyřešili. Jestli máte na mysli tu konstrukci báze pomocí surovin, tak čekáme, až tato možnost debugována. Do té doby nemá smysl tuto bázi stavět.

 My si bázi koupili za caps. Upozorňuji, že nějaké tajné informace z CBT jsme neměli, protože jen minimum hráčů tam participovalo a ti co tam participovali (např. já), tak jen velmi omezeně (max pár dnů).

 ad 2)

 V našem gangu získáváme informace na základě systematického zjišťování možností hry. To že jsme měli první bázi logicky znamenalo, že se pokusíme jako první zabrat město. To by udělal každý. Vše co je potřeba k TC jsme tedy získali praxí po wipe. Nutno podotknout, že zabírání našeho druhého města jsme opakovali asi 7x kvůli výpadku serveru.

 ad 3)

 "Když se nepochválíš sám, nikdo jiný to za tebe neudělá." Jára Cimrman

 P.S.: Ok, tak asi druzí jsme měli bázi. Rozhodně první z našich spojenců, protože jsme si informaci o koupi báze vzájemně vymněňovali.
« Last Edit: January 12, 2012, 12:28:01 pm by Lordus »
Logged
So long and THANKS for all the fish!

Hects Hakal

  • The Sarmatians
  • Offline
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #2 on: January 12, 2012, 12:16:01 pm »

Hm-pokud je to co sem si přečetl pravda tak je madbrahamin silnější než sem si myslel ;)
Logged

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #3 on: January 12, 2012, 12:19:19 pm »

@Bulva

Bazu vidime stale, mali sme s tym problem ale vyriesili sme to. Lordus sa myli, nemali sme bazu prvy, mali sme ju ale medzi prvymi (druhy ? tazko povedat).
Mesto sme zabrali az ked fixli padanie, sneaker nedviha influence, takze tvoje argumenty su irelevantne.

Nevidim nic zle na tom, ked nejaky gang sa snazi "chvalit" svojimi uspechmi aby uputal pozornost novacikov. (samozrejme do urcitej miery)

Nerozumiem, preco Hawkovia namiesto toho, aby sa aj oni pochvalili svojimi uspechmi, tak radsej vyvracaju nase tvrdenia a ociernuju nas.
« Last Edit: January 12, 2012, 12:22:38 pm by Sarakin »
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing

Powerack

  • Administrátor na doživotí.
    • Powerackovo Doupě
  • Offline
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #4 on: January 12, 2012, 04:27:08 pm »

Lidičky, já bych se teda přidal, ale jsem zloděj, otrokář a kdoví co ještě ;D. Holt za špatnáka se mi líbí hra víc, ale když tě 30x po sobě nějakej teplouš v modrý kombinéze sundá jen proto, že máš v ruce primitive tool - s čímž ani nevím co dělat  ;D- tak je to těžký... Nejlepší by bylo poradit mi, jakou si mám udělat postavu. Rozhodně ale nechci charismatickou, pak je málo bodíků k dalším schopnostem. Inteligenci si vezmu 10, sílu 5 a zbytek nechám na vás, jak mi poradíte. Jo, tagy věda, sneak a small guns jsou podle mýho ze začátku asi nejlepší, ale to je pro každýho něco jinýho. Jinak beru většinou fast shot a bloody mess, protože nechci žádný nevýhody... :'(
Logged
I am working on private server at: fonline.powerack.cz.
Why I cant use image in signature?

Hects Hakal

  • The Sarmatians
  • Offline
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #5 on: January 12, 2012, 09:41:07 pm »

Dost špatný build ;D
Logged

DJ Bulva

  • Ego Slayers
  • Offline
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #6 on: January 26, 2012, 02:02:27 pm »

Tak rád bych se pochlubil úspěchy Hawks.

Od wipe držíme nejlepšího obchodníka, rádi poradíme a některé věci i vykupujeme.
Rovněž už držíme dvě města. (jeden gang plus 5 od jinud ne jako někdo hlásil v létě, že po wipu přijde Lordus a bude nás 20 a s francema nebude aliance - realita VŠB sotva 10 , Frantíci 10 a C88 do 10.....přijde mi, že si někdo nevidí do úst a kam vítr tam košile......bílá)

P.S. Johnyho N účast na betě je všeobecně známa. Tzn.opodstatněná kritika.
A pokud budete PKčkovat lone cz/sk hráče, tak sklidíte co zasejete.





« Last Edit: January 26, 2012, 02:08:26 pm by DJ Bulva »
Logged

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #7 on: January 26, 2012, 03:32:49 pm »

Od wipe držíme nejlepšího obchodníka
O rly ? Ja som tam videl jednu dobu Lordusa a big puffa.

Rovněž už držíme dvě města.
Klamath mate 1(2?) den a Modoc par hodin, tomu sa hovori town control
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing

Mayck

  • Rotator
  • ...shhhh...
  • Offline
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #8 on: January 26, 2012, 03:49:23 pm »

P.S. Johnyho N účast na betě je všeobecně známa. Tzn.opodstatněná kritika.
Zatim to vypadá, že jedinej gang, kterej neměl nikoho na betě jsou hawkové. Nicméně, na to kde sebrat prachy na bázi se skutečně přišlo až po wipu (samozřejmě to nemám jak dokázat ;D)

A pokud budete PKčkovat lone cz/sk hráče, tak sklidíte co zasejete.
Ukaž mi nějakýho cz/sk hráče, kterýho jsme zPKčkovali a nebyl to hawk.
Logged

DJ Bulva

  • Ego Slayers
  • Offline
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #9 on: January 26, 2012, 04:02:06 pm »

1) Možná ve snu 10 minut.....v table listu.


2) Kelin, Picho ...oveřeno, nejsou členy Hawks, můžem pokračovat. Teď jsem se logl na mumblu tak klidně zjistim další.


3) Navrch exploitíte na pkčkování hledačů BPs a na dalších věcech jako jsou proxiny, sandboxi a u některých hráčů VšB dual a víc log na více PC (máte bohaté zkušenosti z Requiemu jak kde co ojebat když Vás je 5,5).

A jestli chcete tak to i přeložim do en ať to vidí i ostatní. Pozéři.

P.S. Jsem hoodně zvědavej za jak dlouho si vezmete MOdoc, jenom VšB. Ghi. Začněte bojovat s většinou a ne jako supi...ať si zachováte trochu úcty tenhle věk.
« Last Edit: January 26, 2012, 04:11:06 pm by DJ Bulva »
Logged
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #10 on: January 26, 2012, 04:08:45 pm »

Ukaž mi nějakýho cz/sk hráče, kterýho jsme zPKčkovali a nebyl to hawk.

Nechci se vměšovat a řešit kdo je kdo není lepší/horší, ale jedna otázka mi vrtá hlavou a to jaký máte důvod zabíjení Hawks, pro nás je to bezdůvodné zabíjení, pokud si pamatuji tak s útočením jste začali po každé vy, jak před wipem tak i nyní (dále znám i některé čechy, které nejsou sice členi naší frakce, ale mají stejnou zkušenost).
« Last Edit: January 26, 2012, 04:10:42 pm by -Fojtik- »
Logged
- The Hawks -

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #11 on: January 26, 2012, 04:11:06 pm »

Zabijame Hawkov, pretoze bojujeme proti vam, Cpt. Obvious
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing

Johnny Nuclear

  • Rotator
  • hrmm
  • Offline
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #12 on: January 26, 2012, 04:12:40 pm »

noo, důvod vás zabíjet je už snad jen to, že jako APK gang zabíjíme PKčka  ;)
Logged
Rockwell gold card owner.
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #13 on: January 26, 2012, 04:12:59 pm »

To sice hezké, ale ještě jste to neodůvodnili, proto se ptám, proč bojujete proti nám?
Logged
- The Hawks -
Re: Přátelská rozmluva mezi VSB&Hawks
« Reply #14 on: January 26, 2012, 04:16:20 pm »

prej APK :D to mas asi nejaky pomateny v kedlubne ne ?
Logged
Pages: [1] 2 3 ... 11
 

Page created in 0.064 seconds with 18 queries.