fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 27, 2024, 09:09:44 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2

Author Topic: The Spanish Inquisition  (Read 7355 times)

RestarT

  • MC Vagina is back!
  • Offline
The Spanish Inquisition
« on: February 19, 2010, 07:09:52 pm »

Tož my sme další českej gang, někteří nás možná znají jako The Acid Drinkers (před wipem) pokud máte zájem se přihlásit do našeho gangu, nebo se o nás něco dozvědet, zkouknite si naše fórum...http://fo.gamedev.cz/index.php

Náš gang, The Spanish Inquisition , je jeden z mnoha česko-slovenských gangů , které se aktivně podílí na obraně území,které vymezuje NA ( North Aliance ) , s jejíž členy jsme v friendlistu , a s kterými toto území bráníme před DA ( Dark Aliance ) .

Náš gang má pevné stabilní jádro s zkušených hráčů ,kteří hráli Fonline už před WIPem (gang The Acid Drinkers, TAD-obránci Modocu) a docela slušné zázemí, které je vybudováno s láskou a pýchou :D

Jsme aktivní gang, kdy snad každý den je aktivních několik našich hráčů , a v našem gangu vládne velice přátelská atmosféra . občas sice nějakého člena propálí laser, či rozprskne do okolí raketa , ale to jen díky tomu , že naši členové jsou velicí vtipálci ;)
Rozhodně však u nás nejsou žádní zloději - vše,co je společné,je i společně přístupné , tudíž není šance , že by se stalo to,že si jeden den odložíte věci a druhý den tam nic nebude ( pokud se tedy neuklízí základna, to by ty věci,které si odložíte, skončili buď v koši,nebo na hromádkách identických věcí )

Případně hledáme nové členy , kteří by se zařadili mezi nás a pomohli by nám jak v těžbě nerostů , tak k výrobě zbrojí a zbraní, tak i v bojích ,které skoro každý den vedeme .


PS - ještě jedna věc - jedna odnož The Spanish Inquisition bude výlučně pro hraní RP , jelikož veřejně vyhlásí válku Hubologistům a jim podobným a bude hlásat pouze boží pravdu :D

JO A HLEDÁME NOVÝ ČLENY!
« Last Edit: February 24, 2010, 04:55:26 pm by RestarT »
Logged

Lordus

  • So long and THANKS for all the fish!
  • Offline
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #1 on: February 22, 2010, 02:26:06 pm »

Veřejně se Vám The Spanish Inquisition,  omlouvám.

 Nešlo o Vás ale o někoho jiného: Thugs of Modoc

 S Restartem jsem mluvil přes voice a vše, včetně příčin tohoto nedorozumění mu vysvětlil.

 Není to Vaše chyba a škoda že nejste častěji na mumble, nedorozumění by se vyřešilo okamžitě.

 Beru to na sebe, nezlobte se na ostatní členy VŠB a na spojence, ale pokud musíte, tak jen na mě.

 Lordus, člen VŠB
 
« Last Edit: February 24, 2010, 04:32:30 am by Lordus »
Logged
So long and THANKS for all the fish!
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #2 on: February 22, 2010, 02:44:02 pm »

Pánové,
to co jste předvedli v neděli 21.2.10, to je na vyhození z NA a na zařazení do jejího enemy listu.

 Jste členy aliance a z toho Vám plynou nejenom práva, ale i povinnosti.

 Pokud jste během dne na vlastním komunikačním kanálu (ventrilo) je to vaše volba a my Vám na to nemůžeme nic říct. Pouze Vy se tak připravujete o informace, novinky, rady atd. které můžete dostat jedině na spojeneckém mumble. Ale pokud odmítáte navštívit mumble i během času zabírání měst, během koordinace bojů a během boje samotného, tak to už zavání zradou. Přitom mumble spolehlivě slouží i mnohem početnějším gangům než je ten Váš a technologicky není nikde pozadu za ventrilem. Vašemu vedení byly potřebné informace poskytnuty a to opakovaně a i během včerejších bojů. Alespoň jeden z Vás měl mít tu slušnost se dostavit a vysvětlit nám situaci proč nejste na spojeneckém mumble a koordinovat s námi další záležitosti. To se přes opakované výzvy nestalo.

 Nechápu, kde berete tu drzost snažit se nám zabrat naše město a to i přes upozornění, že v daný okamžik máme stejný záměr. O tom, že dané město si v rámci aliančního dělení měst nárokujeme my, dobře víte. Vy, ač jste z hlediska PvP bezvýznamné seskupení hráčů (o čemž jsme se během včerejších bojů mohli přesvědčit), jste dostali město Broken Hills. To, že nejste schopní si ho zabrat, natož pak udžet, je jen a jen Vaše chyba, mimo jiné spočívající v nedostatku komunikace s ostatními členy aliance. Důkazem mého tvrzení budiž fakt, že i mnohem méně početné gangy než jsou VSB a Cajuns dokáží ve spolupráci s ostatními zabrat a udržet města.

 Pokud už se účastníte zabírání měst nebo bojů, je absolutně nemyslitelné to dělat bez adekvátního vybavení a spoléhat tak na spojence. Adekvátní vybavení nemusí být pouze a jen plná výzbroj včetnně pokročilých kovových nebo kevlarových armorů, za jistých okolností to může být i lehčí výzbroj sloužící k získání a udržení převahy v jiné než hlavní fázi boje. To by ale někdo z Vás musel komunikovat s členy aliance. Vaše včerejší přítomnost zaváněla značným amatérismem, pokud ovšem nelze ve Vašem chování shledat jistý úmysl.

 Pověstnou trěšničkou na dortu Vašeho včerejšího chování byla očividná snaha zúčastnit se bojů ne se záměrem pomoci spojencům, ale s cílem přivlastnit si vybaveni po mrtvých protivnících a spoluhráčích. Máme spousty svědectví potvrzujících fakt, že jste do bitev v Redingu a Klamathu šli bez patřičné výzbroje a hlavně brnění a po našem (pro jistotu dodávám že ne Vašem) vítězství jste se vraceli v nejleších armorech a s nejlepšími zbraněmi. Dalším důkazem potvrzujícím mé tvrzení je fakt, že jste se po skončení boje nikdo nepřipojil k přepočítavání ztraceného a získaného equipu a následném rozdělění přebytků mezi spojenci, jak je mezi slušnými spojenci zvykem.

 Rád bych Vás proto upozornil, že za předešlé chování Vás chce většina (i služebně starších) členů VSB vyloučit a připsat Vás na alianční black list. Nicméně Holo se Vás zastal a máte tedy možnost vysvětlit nám Vaše chování.

 Upozorňuji Vás, že pokud se do řádného prošetření budete účastnit operací NA nebo VSB a nebudete-li na mumble, budete považováni za nežádoucí a po neúčinné výzvě k opuštění lokace budete do jednoho zastřeleni. Zároveň nepočítejte s naší podporou a právo na zabrání města je Vám dočasně suspendováno.

 S pozdravem,

 Lordus, starší člen VŠB

 P.S.: Restarte, přijdeš mi jako pohodovej týpek a osobně proti Tobě nic nemám. Pokud ses včerejší akce nezúčastnil, lze to přijmout jako lehkou omluvu. Lehkou proto, že jako leader máš i určité povinnosti vůči svým členům i vůči alianci a měl by si dostát svým povinnostem.

 

 

ehm, tak teda teď nevím,o čem přesně mluvíš

k těm obsazováním měst - ok, byl jsem na falloutu , ale problém byl ten ,že jsem na něm byl cca 15 minut , když jste zabírali myslím redding - a to jsem odvážel svou postavu s věcma do stanu, kdy jsem se setkal s Vaultmanem myslím . pak jsem tam byl jen na těžení . tudíž čas na boj fakt nebyl . později jsme se sešli,ale to už jste s nikým nebojovali .

k zabrání města - kdy jsme vám zabrali město ??? včera ( byl jsem tam ráno , a pak navečer u kompu ) byli aktivní sice hráči přes den ,ale víc, jak 4 jsme se do večerních hodin nesešli , tudíž pochybuju , že by dva naši nováčkové ,kteří ani do měst nelezou , by si zkusili nějaký zabrat ;)

k tomu vybavení - řekni mi,kdy jsme mi šli bez armorů do bitvy . pokaždé,když jdeme s váma , tak máme min. železa ,a bazuky / lwsky / laserovky / snipy . nikdy jsme nešli jen tak,aby jsme vás lootili . jestli myslíš cham_cz , tak ten chodil do měst jen jako doktor, kterej byl na mapě , tudíž byl bez věcí - protože bych doopravdy nedokázal najednou hrát s dvěma postavama !

a k tomu čórkování v reddingu a klahmatu -
nevim, zda včera kluci někde nebyli ,ale předtím,když jsme vyháněli s váma RDA , tak jsem měl combat u sebe v inventáři . nevím kdo říkal, že ho tam nechal - a přestože jsem na sobě měl železo , tak jsem mu ho dal, prootže spojence neobírám . nikdy jsem to nedělal, a nemám chuť s tím začít . k tomu bych rád dodal , že Cajuns taktéž lootují,ale to je asi v pořádku že ;) a pokaždé,když jsem něco sebral, tak jsem nabízel ostatním,co přiběhli z respawnu, aspoň nějakou zbraň a rozhazoval jsme stimpy !!! a to samé s rozdělováním věcí po boji !!!! k tomu má postava ( která mimochodem dělá taxíka ostatním ) hovno unese,a přesto jsem se ptal,zda někdo nechce jednu, či dvě bazuky ,co jsem u ní měl nallotováno,avšak z mnou zabitých supermutantů . a nikdo nic nechtěl !!!
takže to máme k tomu lootování

a prosím,abys nám sem tedy napsal ty, co tam včera byli s vámi v městech . nevím o tom,že by někdo včera z důvodů,že jsme se sešli až večer ,účastnil nějakých bojů .

s pozdravem

Chamíček
Logged

Lordus

  • So long and THANKS for all the fish!
  • Offline
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #3 on: February 22, 2010, 03:45:51 pm »


 Chámíčku,
 děkuji za Tvoji odpověď. Nicméně by bylo nejlepší, aby sis zjistil informace nejprve od svých členů a pak se vyjadřoval k jednotlivým bodům.

 S pozdravem,
 Lordus
Logged
So long and THANKS for all the fish!
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #4 on: February 22, 2010, 04:01:12 pm »

Pánové,
to co jste předvedli v neděli 21.2.10, to je na vyhození z NA a na zařazení do jejího enemy listu.

 Jste členy aliance a z toho Vám plynou nejenom práva, ale i povinnosti.

 Pokud jste během dne na vlastním komunikačním kanálu (ventrilo) je to vaše volba a my Vám na to nemůžeme nic říct. Pouze Vy se tak připravujete o informace, novinky, rady atd. které můžete dostat jedině na spojeneckém mumble. Ale pokud odmítáte navštívit mumble i během času zabírání měst, během koordinace bojů a během boje samotného, tak to už zavání zradou. Přitom mumble spolehlivě slouží i mnohem početnějším gangům než je ten Váš a technologicky není nikde pozadu za ventrilem. Vašemu vedení byly potřebné informace poskytnuty a to opakovaně a i během včerejších bojů. Alespoň jeden z Vás měl mít tu slušnost se dostavit a vysvětlit nám situaci proč nejste na spojeneckém mumble a koordinovat s námi další záležitosti. To se přes opakované výzvy nestalo.

 Nechápu, kde berete tu drzost snažit se nám zabrat naše město a to i přes upozornění, že v daný okamžik máme stejný záměr. O tom, že dané město si v rámci aliančního dělení měst nárokujeme my, dobře víte. Vy, ač jste z hlediska PvP bezvýznamné seskupení hráčů (o čemž jsme se během včerejších bojů mohli přesvědčit), jste dostali město Broken Hills. To, že nejste schopní si ho zabrat, natož pak udžet, je jen a jen Vaše chyba, mimo jiné spočívající v nedostatku komunikace s ostatními členy aliance. Důkazem mého tvrzení budiž fakt, že i mnohem méně početné gangy než jsou VSB a Cajuns dokáží ve spolupráci s ostatními zabrat a udržet města.

 Pokud už se účastníte zabírání měst nebo bojů, je absolutně nemyslitelné to dělat bez adekvátního vybavení a spoléhat tak na spojence. Adekvátní vybavení nemusí být pouze a jen plná výzbroj včetnně pokročilých kovových nebo kevlarových armorů, za jistých okolností to může být i lehčí výzbroj sloužící k získání a udržení převahy v jiné než hlavní fázi boje. To by ale někdo z Vás musel komunikovat s členy aliance. Vaše včerejší přítomnost zaváněla značným amatérismem, pokud ovšem nelze ve Vašem chování shledat jistý úmysl.

 Pověstnou trěšničkou na dortu Vašeho včerejšího chování byla očividná snaha zúčastnit se bojů ne se záměrem pomoci spojencům, ale s cílem přivlastnit si vybaveni po mrtvých protivnících a spoluhráčích. Máme spousty svědectví potvrzujících fakt, že jste do bitev v Redingu a Klamathu šli bez patřičné výzbroje a hlavně brnění a po našem (pro jistotu dodávám že ne Vašem) vítězství jste se vraceli v nejleších armorech a s nejlepšími zbraněmi. Dalším důkazem potvrzujícím mé tvrzení je fakt, že jste se po skončení boje nikdo nepřipojil k přepočítavání ztraceného a získaného equipu a následném rozdělění přebytků mezi spojenci, jak je mezi slušnými spojenci zvykem.

 Rád bych Vás proto upozornil, že za předešlé chování Vás chce většina (i služebně starších) členů VSB vyloučit a připsat Vás na alianční black list. Nicméně Holo se Vás zastal a máte tedy možnost vysvětlit nám Vaše chování.

 Upozorňuji Vás, že pokud se do řádného prošetření budete účastnit operací NA nebo VSB a nebudete-li na mumble, budete považováni za nežádoucí a po neúčinné výzvě k opuštění lokace budete do jednoho zastřeleni. Zároveň nepočítejte s naší podporou a právo na zabrání města je Vám dočasně suspendováno.

 S pozdravem,

 Lordus, starší člen VŠB

 P.S.: Restarte, přijdeš mi jako pohodovej týpek a osobně proti Tobě nic nemám. Pokud ses včerejší akce nezúčastnil, lze to přijmout jako lehkou omluvu. Lehkou proto, že jako leader máš i určité povinnosti vůči svým členům i vůči alianci a měl by si dostát svým povinnostem.


Zdravíčko,
Toje ale šlamastyka co???

Jestli se nepletu tak je dnes pondělí 22.2.2010, z toho vyplívá že tebou popsaná "krysárna" se stala včera, nemohlo se tak náhodou stát že jsi si spletl datum?
Protože jestli ne , asi sis nás spletl s někým jiným.
Za prvé nepoužíváme žádné ventrilo a na MUMBLE se neocitáme hlavně z toho důvodu .že nemáme všichni postavy které by byli použitelné v boji proti současné DA, jestliže chceme pracovat jako tým , musíme si nejprve udělat každý bojeschopnou postavu, na čemž všichni pracujem.
Nevím kdy je zabírací čas Broken Hills ale včera večer jsme se vydali pouze na jednu akci, shánění LSW ze SF karavan a dokonce sme několik lidí z VŠB potkali.
Samozřejmě je možné že se jeden z nás bez vědomí ostatních zalogoval za 4 postavy naráz a šel zabírat město, ale to mi přijde dost nepravděpodobné, sme malý gang a víceméně se všichni známe.
Jestli je naší povinností být na mumblu během zabíracích hodin i když nemáme v plánu zůčastnit se bojů o města , tak to se omlovám ale to jsem nevěděl.
Dále by mě zajímalo jak tě napadlo že se bojů účastníme bez příslušného vybavení, pomatuju si na boje v Denu kdy jsme asi 20 minut stáli v jednom z místních domů a čekali až se něco bude dít načež nás rozstříleli a jedinej kdo přišel o vybavení jsme byli my.
K těm krádežím vybavení , myslím že budu mluvit za všechny když řeknu že to neděláme.Nevim kdy jsi vyděl někoho z nás přijít do města bez a odcházet s vybavením , vetšinou přicházíme s a ocházíme v modrém...Možná by jsi sem mohl hodit konkrétní jména..
Bojů v Redingu a Klamathu se nikdo z nás včera neúčastnil stejně tak i zabírání Broken Hills. Já osobně a myslím že i většina z nás se dokonce neúčastnila nikdy bojů v redingu a klamathu, co si pomatuju setkali sme se jen v modocu a Denu, možná někdy v broken hills ale to už je dávno.
O Přepočítávání ztraceného equipu po boji jsem nevěděl , jinak bych se tam tenkrát v denu stavil pro své vybavení.
Něměl by jsi zapomenout ,že křivé obvinění někoho z něčeho tak nechutného jako krádeže je taky zločin.
A jestli máte , jak ty říkáš spousty svědectví , asi půjde jen o skupinovou halucinaci, v takovém případě byste měli asi vyhledat pomoc.

Když jsem byl s vámi na mumble, přišli jste mi v pohodě, teď jsem ale spíše zklamán, příště se prosím nejdřív podívejte kdo je vůbec členem našeho gangu, ten seznam vám myslím restart posílal...

Pokud se někdo vydává za nás, mělo by se to prošetřit ,ale myslím že spíš půjde jen o nedorozumění že?.

Asi bude nejjednodušší když napíšeš ty jména, ta možnost že to někdo z nás byl tu je , ale je to dost nepravděpodobné, jak napsal cham máme dva nové členy ty ale včera večer nebyli s náma v kontaktu a ve dnou nemohli zabírat město..




« Last Edit: February 22, 2010, 04:04:08 pm by Magor »
Logged

Lordus

  • So long and THANKS for all the fish!
  • Offline
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #5 on: February 22, 2010, 05:21:37 pm »

Veřejně se Vám The Spanish Inquisition,  omlouvám.

 Nešlo o Vás ale o někoho jiného: Thugs of Modoc

 S Restartem jsem mluvil přes voice a vše, včetně příčin tohoto nedorozumění mu vysvětlil.

 Není to Vaše chyba a škoda že nejste častěji na mumble, nedorozumění by se vyřešilo okamžitě.

 Beru to na sebe, nezlobte se na ostatní členy VŠB a na spojence, ale pokud musíte, tak jen na mě.

 Lordus, člen VŠB
 
« Last Edit: February 24, 2010, 04:32:48 am by Lordus »
Logged
So long and THANKS for all the fish!

DJ Bulva

  • Ego Slayers
  • Offline
Klamath 21.2.
« Reply #6 on: February 23, 2010, 07:21:39 am »

Bylo to asi takhle jen o den dříve...takhle to začalo v Redingu,

a pak přesun pro Cajuns Cover akci...volaly.

http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/3/3134/3134875_1d2615a492bb76568ce03f16a14d50a4/images/screen_21-02-2010_18-32-34.jpg

http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/3/3134/3134875_1d2615a492bb76568ce03f16a14d50a4/images/screen_21-02-2010_20-10-21.jpg
http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/3/3134/3134875_1d2615a492bb76568ce03f16a14d50a4/images/screen_21-02-2010_20-14-16.jpg
http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/3/3134/3134875_1d2615a492bb76568ce03f16a14d50a4/images/screen_21-02-2010_20-19-34.jpg

Mno jinak už je okolo 30 stalejch clenu a stále přibývaj. O nějaké dohodě o obsazení nevím (Cajuns - VSB), ale Klamath patřil Cajunum, nevim co tam dělali VSB v neděli.

P.S. Povšimněte si hlášky od Afofife na posledním screenu, nevim na co si kdo stěžuje a jestli jde o koženej jacket , klidně podaruju pět. A upozorňuju že Mengele i Tubusak vratili všechno Cajunum, stal jsem vedle muchachos....Takže to asi hraje něko víc zmaštěnej než já co má skupinový haluze bez screeenů...

DJ Bulva - nejstarší Fallouťák...za Thugs of Modoc, Ego slayers, Widow makers a Murderous Hobos.
« Last Edit: February 23, 2010, 08:06:18 am by DJ Bulva »
Logged
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #7 on: February 23, 2010, 01:01:33 pm »

"ale Klamath patřil Cajunum, nevim co tam dělali VSB v neděli." 

Co myslíš tímhle ?
Logged
Avatar: Equality of rights for ghouls!

DJ Bulva

  • Ego Slayers
  • Offline
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #8 on: February 23, 2010, 01:05:03 pm »

"ale Klamath patřil Cajunum, nevim co tam dělali VSB v neděli."  

Co myslíš tímhle ?


... že nikdo nedal vědět v gangu ani nevolal, nikdo mi neřek že tam budou ale my SE DO NICH NESEREM ŽE.

Tady se asi reší něco jinýho než kdo tam byl a kradl a co se komu co ztratilo, nebo mě když takoprav.

Něco dalšího hombre...a kam vubec patriš noname gang.
« Last Edit: February 23, 2010, 01:08:55 pm by DJ Bulva »
Logged
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #9 on: February 23, 2010, 03:07:03 pm »

"Rád bych Vás proto upozornil, že za předešlé chování Vás chce většina (i služebně starších) členů VSB vyloučit a připsat Vás na alianční black list. Nicméně Holo se Vás zastal a máte tedy možnost vysvětlit nám Vaše chování."

Toť vysvětlení kdo jsem. Jestli hraješ tak krátce a neznáš jméno Hololasima, tvůj problém.

Ale z předchozího příspěvku jsem soudil že se ptáš co v Klamathu dělalo VŠB. Nevím proč by jsme tam neměly být. A druhá věc "nikdo nedal vědět v gangu ani nevolal, nikdo mi neřek že tam budou". To myslíš že vás nikdo nevolal ? To vás máme volat z okna nebo co ?

Jestli dál míníš se mnou nebo s ostatníma mluvit jako Pan Chytrý Co Nesnáší VŠB tak klidně mluv ale budeš si mluvit sám pro sebe.
Logged
Avatar: Equality of rights for ghouls!

Lordus

  • So long and THANKS for all the fish!
  • Offline
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #10 on: February 23, 2010, 03:14:28 pm »

 Vážení.

 To že se v bluesuitu nacházíte opakovaně v místě bojiště je nepřesné. V závěrečných fázích se vždy tak nějak stihnete vrátit pro equip, že, a snažíte se pomoci udžet získanou převahu. Jak jinak, že?

 Máte to ale blízko do těch vašich základen, musím se zeptat dev jestli nejsou některé přímo v základnách.

 Teď vážně. Jestli na slušný otevřený dopis reagujete tak jak reagujete, moc šancí nám nedáváte.

 Vaše přiznání, že si můžete zabírat města bez ohledu na NA, naše cesty poněkud kříží a opravdu si nedovedu představit jinou cestu, než cestu meče.

 S pozdravem,
 Lordus, člen opravdového gangu, gangu VŠB
Logged
So long and THANKS for all the fish!

DJ Bulva

  • Ego Slayers
  • Offline
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #11 on: February 23, 2010, 05:51:05 pm »

Mno důkazy mluvej jasne a hraju to 8 měsíc.
Pro diblíky od 8.srpna , za dva týdny 8 mý měsíc, ale otom to asi nebude.
 A čekal jsem od Vás omluvu než zbytečný prudění do lidí co nečorujou.

Ukažte mi screen kde strilim prvni nebo kradu....

A že muj krafterský charakter VSBčka zabijej v maripose a v pustině nemá asi cenu zmiňovat že...to nedělaj ani Cajuni

DJ Bulva - nejstarší FAllouťák, jestli neznáte FuxooffFaxos, ještě že si můžu dělat co chci, nebejt pk a nekrást a dělat fet.
« Last Edit: February 23, 2010, 10:37:49 pm by DJ Bulva »
Logged
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #12 on: February 23, 2010, 07:36:23 pm »

Ano důkazy mluvý jasně. A tudíš tě žádám aby jsi mi poslal screeny toho jak tě někdo z VŠB zabijí, a řekni mi nick té postavy co údajně zabijíme. A ty hraješ Fonline 8 měsíc ? Panečku, ani jsem nevěděl že tak dlouho open beta je.

A pak, když chceš od někoho omluvu tak se podle toho taky chovej. Moc slušně se nechováš ani nevyjadřuješ.
Logged
Avatar: Equality of rights for ghouls!
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #13 on: February 23, 2010, 09:38:12 pm »

A pak, když chceš od někoho omluvu tak se podle toho taky chovej. Moc slušně se nechováš ani nevyjadřuješ.
Vy jste nekoho obvinili, ani se nedivim, ze se proti tomu nekdo trochu ostreji ohradi. V pripade vaseho omylu (a ze uz jste se zde v topicu jednoho dopustili, ze) je tedy omluva nicim nepodminena.

Zbytek uz mi prijde naprosto k smichu, bavit se tu ve stylu "ty neznas moji veleslavnou postavu xyz, to si asi nbik vid" (priznavam se, danou postavu xyz taky neznam odjinud nez z fora) je opravdu na urovni, jakou asi prave vyzadujete, ze.
P.S.: Sice nejsem tak veleslavny, jako vy vsichni a odmitam se do teto smesne zalezitosti zapojovat, ale presto znam DJ Bulva a nektere dalsi lidi ze screenu a ja i moje frakce (v podstate vzesla z Ego Slayers) - zajiste nikterak tak slavneho jmeno jako VSB - budem v pripade potreby stat za nimi. Protoze tak jak to na me pusobi, tak nejprve tu doslo ke krivemu obvineni a ted je tu vyhrozovano bez poskytnuti prukaznych faktu lidem, kterym radi pomuzeme.

S pozdravem a pranim klidneho vyreseni cele situace,
za Rotten Throat Camp
Aletheia (nicmene stale se pocitam mezi Ego Slayers, ze jsme museli nakoupit zakladnu na nove jmeno beru jako vedlejsi)

P.P.S.: A jsem rad, ze uz se tu zacinaj premerovat pindici (virtualni ego honba - "moje postava je starsi nez tvoje, muj gang je slavnejsi nez tvuj, atp.", to mam na takovych forech nejradsi. ;)
« Last Edit: February 23, 2010, 09:49:15 pm by Raegann »
Logged
Some folks got 'em and some have not
But these are the breaks
Break it up, break it up, break it up
Break down!
..guess who
Re: The Spanish Inquisition
« Reply #14 on: February 23, 2010, 09:46:20 pm »

Mno důkazy mluvej jasne a hraju to 8 měsíc. A čekal jsem od Vás omluvu než zbytečný prudění do lidí co nečorujou.

Ukažte mi screen kde strilim prvni nebo kradu....

A že muj krafterský charakter VSBčka zabijej v maripose a v pustině nemá asi cenu zmiňovat že...to nedělaj ani Cajuni

DJ Bulva - nejstarší FAllouťák, jestli neznáte FuxooffFaxos, ještě že si můžu dělat co chci, nebejt pk a nekrást a dělat fet.



8 mesiascov :D:D:D:D ?

Release Date
Released Aug 15, 2009
http://www.moddb.com/games/fonline-2238

ja to hrajem od 20.... Aug.
aha prepac ja som zabudol ze si hral Closed betu .... sorka :D:D:D
« Last Edit: February 23, 2010, 09:54:07 pm by APOFISKO »
Logged

Gang.madbrahmin.cz
Apofisko a Kopco :) Správna dvojka :)
Pages: [1] 2
 

Page created in 0.089 seconds with 18 queries.