fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 15, 2024, 06:24:49 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 60

Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 138302 times)

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #645 on: August 24, 2012, 03:42:30 pm »

Postawiłem farmę i mam na niej 2 krzaki "harde~ tobacco", z których da się ściąć fiber.

Reszta to krzaki zielone z tytoniem.

1. Zebrałem liście tytoniu 24h temu. Kiedy pojawią się nowe? ;)

2. Skąd brać większe ilości tytoniu do produkcji cigarettes?

3. Gdzie znajdę cigarettes crafting machine?

4. Skąd najlepiej brać większe ilości nuka-cola?

5. Byłem u Wichury na farmie, u niego wszystkie krzaki były harde~ z możliwością pozyskania fiber. Od czego to zależy? To random cecha outpostu, czy z czasem zielone nie ruszone, zrobią się brązowe?
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #646 on: August 24, 2012, 07:56:06 pm »

5. Byłem u Wichury na farmie, u niego wszystkie krzaki były harde~ z możliwością pozyskania fiber. Od czego to zależy? To random cecha outpostu, czy z czasem zielone nie ruszone, zrobią się brązowe?
Bo farma Sierocińca była postawiona jako jedna z pierwszych (mrówcza praca złomiarzy i drwali przyniosła efekty) i mieliśmy na skutek jakiegoś tam wesołego buga coś namotane z roślinnością - fibersy zamiast tytoniu oraz Nieskończona Jabłoń, pod którą stawiało się bota z autoklikerem na wirtualnej maszynie (polecam VMware Player do tych celów) i rwało jabłka na potęgę. Potem te jabłka niosło się do dzieciaka w Hub i autoklikerem karmiło gówniarza do wyczerpania jabłek - 5 XP za jabłko, przy interwale 100 ms i małych lagach można było nastukać dobre kilkanaście leveli w dwa dni i to w niemal całkowicie zautomatyzowanym procesie.
Teraz drzewko uschło, a dzieciak dostał przewlekłej biegunki od tych tysięcy jabłek i nie chce już jeść tak często i chętnie.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #647 on: August 28, 2012, 01:03:52 am »

Witam ponownie Panie i Panowie.
Kolejne pytanie, które się zrodziło w ferworze grania dotyczy Companieros'a.
Otóż zachowuje się normalnie, ale jak przychodzi co do czego, by walczyć, to
ucieka mi z kratki (gram na TB). Jest w pełni sił, ma broń, amunicje, wszystkie kończyny i członki na miejscu. Jedyne co mogę robić żeby nie wyszedł z enco to naganiać go  komendą z pod ALT'a "move to high priorytet" (naganiam dosłownie jak John Wayne jałówkę na prerii). Z pośród dostępnych trybów walki w rozmowie z nim mam ustawione by nie atakował nikogo zanim ktoś mnie nie zaatakuje. Pozostałe opcje są nieprzydatne gdyż gram we współpracy z innym graczem z którym nie mamy gangu i inne opcje kończą się jego atakiem. Taki Companieros jest kompletnie nieprzydatny. Jedynie do noszenia stuffu się nadaje. Jakieś pomysły cóż zrobić by Companieros dobył broni i walczył ze mną ramię w ramię ?  ???
Logged

kompreSor

  • FOnline 3
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #648 on: August 28, 2012, 09:24:13 am »


4. Skąd najlepiej brać większe ilości nuka-cola?

wyexp 5 altów i odpal licznik w BH, później co półgodziny zbieraj jety, fajki, nuki i buffouty. uważaj na BBSów ostatnio w moim BH często bywają. przed zmianią systemu TC to BBS nawet nie miało odkrytego Broken
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #649 on: August 28, 2012, 12:00:27 pm »

wyexp 5 altów i odpal licznik w BH, później co półgodziny zbieraj jety, fajki, nuki i buffouty. uważaj na BBSów ostatnio w moim BH często bywają. przed zmianią systemu TC to BBS nawet nie miało odkrytego Broken
Niepotrzebnie się tak męczysz.
Wysprzątaj zagrodę w naszym BH, a dam ci parę fajek i butelek nuki. Tylko do czysta, albo nie będzie zapłaty.

kompreSor

  • FOnline 3
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #650 on: August 29, 2012, 01:40:01 pm »

Wysprzątaj zagrodę w naszym BH,
Nie byłem w sq. Nie mam pod to postaci. i nie waszym :), wy tam macie tylko wakacje.
« Last Edit: August 29, 2012, 01:41:46 pm by kompreSor »
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #651 on: August 29, 2012, 02:23:42 pm »

Nie byłem w sq.
Potwierdzam, nie przeszedł Próby Szpadla i musiał odejść w niesławie.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Sorisso

  • Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #652 on: August 29, 2012, 05:32:28 pm »

nukifarmisz kradnac a fajki to miedzy nogami tez nafarmisz ^^
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #653 on: August 30, 2012, 08:43:28 pm »

Jest możliwość zobaczenia wiadomości wysłanych przeze mnie?
Nie wiem czy mam coś źle ustawione , ale widzę tylko przychodzące , a można się pogubić przez to :)
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #654 on: August 30, 2012, 09:14:28 pm »

Messages > Sent Items.

Przed wysłaniem wiadomości, trzeba zaznaczyć, aby dodało wysyłaną wiadomość do outboxa.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #655 on: August 30, 2012, 09:15:53 pm »

O dzięki za pomoc  :)
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #656 on: August 31, 2012, 12:10:18 am »

Witam ponownie Panie i Panowie.
Kolejne pytanie, które się zrodziło w ferworze grania dotyczy Companieros'a.
Otóż zachowuje się normalnie, ale jak przychodzi co do czego, by walczyć, to
ucieka mi z kratki (gram na TB). Jest w pełni sił, ma broń, amunicje, wszystkie kończyny i członki na miejscu. Jedyne co mogę robić żeby nie wyszedł z enco to naganiać go  komendą z pod ALT'a "move to high priorytet" (naganiam dosłownie jak John Wayne jałówkę na prerii). Z pośród dostępnych trybów walki w rozmowie z nim mam ustawione by nie atakował nikogo zanim ktoś mnie nie zaatakuje. Pozostałe opcje są nieprzydatne gdyż gram we współpracy z innym graczem z którym nie mamy gangu i inne opcje kończą się jego atakiem. Taki Companieros jest kompletnie nieprzydatny. Jedynie do noszenia stuffu się nadaje. Jakieś pomysły cóż zrobić by Companieros dobył broni i walczył ze mną ramię w ramię ?  ???

ma niskie loyality. musisz mu dac z 50 flaszek booze albo piwa i bedzie walczyl.
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #657 on: September 02, 2012, 03:37:48 pm »

Pytanie z innej beczki, jest po co wracać na serwer po pół roku? Czy są w planach jakieś większe zmiany na serwerze?
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #658 on: September 02, 2012, 04:19:59 pm »

Pytanie z innej beczki, jest po co wracać na serwer po pół roku? Czy są w planach jakieś większe zmiany na serwerze?

Najlepszy system TC ostatnich sezonów. Ogólnie wszystko jest ok z tym, że ludzie uciekli od tej gry kiedy była chujowa na maxa w związku z czym brakuje graczy.

kompreSor

  • FOnline 3
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #659 on: September 02, 2012, 06:01:29 pm »

Najlepszy system TC ostatnich sezonów.
lepszy był by z milicją.
Pages: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 60
 

Page created in 0.109 seconds with 22 queries.