fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 10, 2024, 11:33:20 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 60

Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 138069 times)

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #510 on: May 28, 2012, 10:07:51 am »

Kolejne pytanie.
Jak naprawić broń - pancerz?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #511 on: May 28, 2012, 01:02:03 pm »

Używając repair, ale żeby naprawić jedną broń, musisz mieć jej 2 sztuki, i poświęcasz jedną sztukę broni żeby naprawić drugą. Czyli z dwóch broni masz jedną, naprawioną.
Logged
TBH - The Black Hearts...
Future of wasteland
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #512 on: May 28, 2012, 01:09:01 pm »

Co się stało na serwie że takie cofki są? Naprawia to czy tak już zostanie? Bo nie wiem czy wracać.
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #513 on: May 28, 2012, 01:42:20 pm »

Od 3 miesięcy jest niegrywalny. Nie wracaj.

ToxiCAVE

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #514 on: May 29, 2012, 11:32:04 pm »

manero placze ;D
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #515 on: June 02, 2012, 10:36:32 pm »

Dawno mnie nie było i widzę sporo nowości więc pytam. Jak funkcjonuje Spray and Pray? Podnosi szansę na krytyka w klatę? Jest jakiś sens brania tego przy 1LK i fast shoot?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #516 on: June 02, 2012, 10:48:58 pm »

Mi ta gra sie już znudziła bo nic nigdzie sie nie dzieje, co chwile cofki serwera i nie ma co tutaj robic w tej grze przeszlem na inne gry i jest duzo ciekawiej polecam znalesc innym inne gry i sie przezucic nie ma co marnowac na to czasu :P mialem swoja baze doszlo paru polakow z tego forum i co po 2 tygodniach baza pusta ogolocona do zera, nie dosc ze malo ludzi gra to bedzie jeszcze mniej nudy nudy i jeszcze raz nudy smutne ale prawdziwe
« Last Edit: June 02, 2012, 10:50:51 pm by Evil Genius »
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #517 on: June 02, 2012, 10:54:43 pm »

Dawno mnie nie było i widzę sporo nowości więc pytam. Jak funkcjonuje Spray and Pray? Podnosi szansę na krytyka w klatę? Jest jakiś sens brania tego przy 1LK i fast shoot?

nie ma sensu. s&p jedynie likwiduje to ,że armor obniża szanse na krytyka.
Logged
dlaczego muzyka black metalowa jest szybka?  bo gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy :)
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #518 on: June 02, 2012, 11:13:03 pm »

Zastanawiałem się nad pewną kombinacją. LK5 + even more criticals + Spray and Pray. W takim wypadku powinienem mieć 15% szansy na krytyka z pięcioma atakami (pistolety) na rundę. Zakładam, że chociaż jeden bądź dwa krytyki wejdą na te 5 strzałów tylko jaka będzie róznica w dmg między tym krytykiem a bez? Btw. Needlera można tylko znaleźć w grze?
« Last Edit: June 02, 2012, 11:14:42 pm by Jaszczomb »
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #519 on: June 03, 2012, 02:41:32 am »

Btw. Needlera można tylko znaleźć w grze?
Można też zrobić, jeśli znajdziesz blueprinta na niego. Jeśli dawno cię nie było i nie wiesz, co to blueprint - losowo znajdowany schemat do produkcji danego fanta, szuka się ich w skrzynkach w encounterach miejskich ruin. Niektórych schematów i fantów nie ma w ogóle, inne występują w obfitości, a do samego szukania najlepiej mieć wysoko wyspecjalizowanego alta typu kibel. Aż tyle się nie zmieniło :>

No i raczej nie wyexpisz obojętnie jakiego ludzika przy tych rollbackach co godzinę. Ja się poddałem już jakiś czas temu, granica powtarzanych mechanicznie, monotonnych i nudnych ale niezbędnych czynności żeby zaznać trochę radochy została przekroczona.
« Last Edit: June 03, 2012, 02:44:42 am by Wichura »
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #520 on: June 03, 2012, 04:41:56 am »

O, znajomy nick ;) Z tego co pamiętam to prowadziłeś kiedyś sierociniec dla noobków. Szkoda, że taka kicha teraz na servie (ponoć jakiś exodus był czy coś) bo miałem ochotę znów się trochę wkręcić :) Z tego co oglądam to sporo fajnych rzeczy wprowadzili. Ciekawe tylko czy dalej jest taka masakra z przemieszczaniem się po mapie.
Co to jest ten "outdoorsman camp" i czym się różni od namiotu?
Zanosi się na jakąś poprawę na serwie czy nikt, nic nie wie jak zawsze?
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #521 on: June 03, 2012, 05:21:37 am »

O, znajomy nick ;) Z tego co pamiętam to prowadziłeś kiedyś sierociniec dla noobków.
To się nie zmieniło, ale nie pamiętam, by pojawił się ktoś nowy od dobrego miesiąca.

Szkoda, że taka kicha teraz na servie (ponoć jakiś exodus był czy coś) bo miałem ochotę znów się trochę wkręcić :)
Exodusy i "oficjalne odejścia" ogłaszają płaczliwe nabzy z obesranymi piętami, którym wydaje się, że kogokolwiek obchodzi co robią. Niespodzianka - nikogo nie obchodzi, a już najmniej dev-teamu.

Z tego co oglądam to sporo fajnych rzeczy wprowadzili.
Ta, niektóre pomysły (support perki chociażby) są zajebiste.

Ciekawe tylko czy dalej jest taka masakra z przemieszczaniem się po mapie.
Jest lepiej, a ja nadal nie rozumiem po co było to całe ślimaczenie w poprzedniej erze. Wygląda na to, że już się tego nie dowiem.

Co to jest ten "outdoorsman camp" i czym się różni od namiotu?
Ma warsztat, skrzynkę i półeczkę, żeby go zbudować trzeba mieć perka Ranger i użyć Science na 10 skórach krowy, jak w przypadku namiotu.

Zanosi się na jakąś poprawę na serwie czy nikt, nic nie wie jak zawsze?
Jak zawsze, Rotatorsi są lepsi niż Templariusze, jeśli chodzi o pilnowanie swych tajemnic.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #522 on: June 06, 2012, 10:34:42 pm »

Jest jakiś błąd na serwie czy u mnie coś nawaliło? Po włączeniu mam czarny ekran. Dostaję komunikat o połączeniu, u góry tyka zegarek a poza tym czarny ekran. 5 minut wcześniej działało a teraz już nie. Usunąłem cache, przeinstalowałem grę i dalej to samo. Ma ktoś coś takiego?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #523 on: June 07, 2012, 11:15:54 pm »

Gdzie można znaleźć perk "Stealth Girl" ?
przewertowałem forum i nigdzie nie jest napisane :|
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #524 on: June 08, 2012, 11:42:05 pm »

@Project_Alfa nie mozna, npc jest zbugowany
@Jaszczomb podal bys ten build pod 5 burstow?
Pages: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 60
 

Page created in 0.079 seconds with 22 queries.