fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 15, 2024, 05:17:21 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 60

Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 138298 times)

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #420 on: May 02, 2012, 10:58:08 pm »

musisz miec 50% outdorsman, idziesz do klamath i zagadujesz jakiegos npc w metal armor i on ci daje perka gecko skinning.
tylko na co ci ten perk? lether armory sa gówniane a kase mozna zdobyc szybciej
Logged
dlaczego muzyka black metalowa jest szybka?  bo gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy :)
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #421 on: May 03, 2012, 04:23:52 pm »

A mam jeszcze pytanie, jak można zdobyć jakiegoś kompana?? Chodzi mi o psa, bramiona lub czy da się jakiegoś człowieka :)
Logged

DaroPL

  • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #422 on: May 03, 2012, 04:58:42 pm »

Człowieka możesz kupić jeśli chodzi o merce.
Człowieka rówinież można zdobyć przez złapanie go jeśli chodzi o niewolników.
Człowieka możesz znaleźć w barach (rzadko) jeśli chodzi o kompana
Brahmina możesz złapać linką lub kupić.
Psa możesz kupić w junktown lub u scavengers.
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #423 on: May 03, 2012, 07:03:55 pm »

Mam pytanie nawiązujące, mam brahmina lub psa lub człowieka jako merca i mam perk good natured. Wchodzę do miasta i mnie zabijają od razu. (mam  karme w mieście na plusie)
To przez ten perk mnie zabijają ?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #424 on: May 03, 2012, 07:10:07 pm »

To jeszcze ja się coś spytam, tego psa to u kogo można kupić, za ile i czy się opłaca. I zupełnie z innej beczki jak znalazłem przedmiot (metal Armor) i pisze It`s beyond repair to znaczy że to mogę wyrzucić tak?? bo to mi się nie przyda??

P.S. a ma ktoś może podzielić się 4 skórami braminów ?? :) mam dużo syfu a nie chce tego stracić :)
« Last Edit: May 03, 2012, 07:14:52 pm by Kaliber44 »
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #425 on: May 03, 2012, 07:19:18 pm »

Ad.1
Psa kupujesz w JunkTown koło szyldu Gizmo koleżka po prawko stoi z kilkoma  psiakami. Psiak kosztuje 50,- , czy się opłaca ? hmm , fajna maskotka :) czasami jak uciekasz może odciągnąć bandę zbójów (oczywiście zginie), ma od 21 do 51 HP (przynajmniej ja takie trafiałem). Słyszałem też że wykrywa sneak'erów.

Ad.2
Nie wywalaj. Wiadomo że już go nie naprawisz, ale : jak masz " It`s beyond repair" to używaj 'science' na niego, gdyż przez to udaje się nieraz jakieś części z niego wymontować.

Ad.3 upoluj brahmina
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #426 on: May 03, 2012, 07:33:56 pm »

To w takim razie jeszcze takie pytanko: a bramina się opłaca mieć?? czy też walczy, czy jest dobry i wiem że można sprzedać też ale nie wiem za ile, wie ktoś??
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #427 on: May 03, 2012, 07:46:40 pm »

Mam pytanie nawiązujące, mam brahmina lub psa lub człowieka jako merca i mam perk good natured. Wchodzę do miasta i mnie zabijają od razu. (mam  karme w mieście na plusie)
To przez ten perk mnie zabijają ?
Sprawdz jakie ma ustawienia bojowe twój towarzysz, ponieważ może byćon agresywnie nastawiony do npcow, lub graczy w chronionym mieście, wtedy kończy się to śmiercią twoją i twego towarzysza.

To w takim razie jeszcze takie pytanko: a bramina się opłaca mieć?? czy też walczy, czy jest dobry i wiem że można sprzedać też ale nie wiem za ile, wie ktoś??
Opłaca się go złapać i używać jako muła pociągowego, do dźwigania ciężkich rzeczy, jednak do walki się on nie nadaje bo szybko ginie. Sprzedaż jest w cenie od 100 do 400 kapsli w różnych miastach, ale często npce nie chcą ich kupować ,twierdząc , że ich stodoła jest pełna.
Logged
h
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #428 on: May 03, 2012, 08:01:32 pm »

Sprawdz jakie ma ustawienia bojowe twój towarzysz, ponieważ może byćon agresywnie nastawiony do npcow, lub graczy w chronionym mieście, wtedy kończy się to śmiercią twoją i twego towarzysza.

Brahmin nie ma ustawień bojowych :|
drugi raz to samo,  straż na wejściu do hub'a zastrzeliła krowę i mnie  też.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #429 on: May 03, 2012, 08:13:46 pm »

Reputacja u mieszkańców Hub? Zazwyczaj strażnicy nie strzelają bez powodu.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #430 on: May 03, 2012, 08:18:17 pm »

Reputacja u mieszkańców Hub? Zazwyczaj strażnicy nie strzelają bez powodu.
Właśnie reputacje mam na plusie, (204) i dlatego mnie to zastanawia.
Albo być może perk GoodNatured  zabrania posiadania NPC'tów.
Ale wtedy to było by bez sensu żeby zwiększał szanse przyłączenia się kogoś do drużyny.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #431 on: May 03, 2012, 08:24:33 pm »

Nie pamiętam dokładnie, ale Good Natured zwiększał liczbę punktów party o 50 oraz uniemożliwiał posiadanie niewolników (slave'ów). Jesteś teraz w Hub? Jeżeli wchodzisz sam, bez brahmina/psa/niewolnika, to straż zachowuje się neutralnie?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #432 on: May 03, 2012, 08:29:20 pm »

Nie pamiętam dokładnie, ale Good Natured zwiększał liczbę punktów party o 50 oraz uniemożliwiał posiadanie niewolników (slave'ów). Jesteś teraz w Hub? Jeżeli wchodzisz sam, bez brahmina/psa/niewolnika, to straż zachowuje się neutralnie?

No tak, wszystko się zgadza, tylko czy krowa jest traktowana jako niewolnik ?
Jestem w Hub na markecie. Jak wchodzę sam wszystko jest w porządku.
Jeżeli wchodzę z kupionym psem też wszystko jest ok.
Jak wchodzę z krową którą upolowałem to giniemy oboje.
Jeszcze się zastanawiam czy to może mieć związek z
tym że moja postać należy do frakcji Enclave.
Jak masz z 8 luźnych min to mogę Ci nawet pokazać.
Mam 6 charyzmy.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #433 on: May 03, 2012, 08:35:55 pm »

W porządku. Jestem w Hub - przy karawanie.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #434 on: May 03, 2012, 08:47:34 pm »

Potrzebuje jeszcze pomocy :) poszedłem do gościa z psami, pogadałem, kiknąłem żeby dać mu 50 kapsli i tu nagle rozmowa się kończy, kapsle zostają i psiaka nie mam :/ czego to jest wina?? i co zrobić żeby móc mieć psa?
Logged
Pages: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 60
 

Page created in 0.159 seconds with 18 queries.