fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 10, 2024, 12:27:17 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 60

Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 138054 times)

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #180 on: February 10, 2012, 05:31:06 pm »

Wiekszość support perków w tym awarness nie mają wymogu charyzmy. W sumie nie słyszałem by któreś miało
Właśnie sprawdziłem - da się pogadać z gościem z NCR i wziąć Awareness nawet postacią z 1 Charyzmy, więc mentaty i boost do CH nie jest potrzebny.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #181 on: February 11, 2012, 05:57:51 pm »

Bo awarness wymaga 6 percepcji albo 100 melee/unarmed. Poza tym branie dragow nie dziala na perki. postacia z 5 percepcji nie wezmiesz awarness jak zapalisz fajki.

btw polecam sprawdzic wymagania perkow na fcp.
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #182 on: February 11, 2012, 07:44:48 pm »

Jack Torrance

Uzależnienie od mentantów znika po 24h, nie działają jak jety.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #183 on: February 12, 2012, 12:09:56 am »

Elo nub0pkerzy i nubofraj3rzy, to znowu ja, ze swoimi nuboflejmerskimi pytaniami. trololo make me pro!
a problemik mam następujący: jak stracę walizeczkę, wiecie, tę od GunRunnersów, przez jakiegoś mega-nubo-PKera, w drodze do, powiedzmy, SF to co? ogólna kicha czy jest jakiś bug czy tam exploit w ramach ratunku, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach i w takich grach typu endless_OBT?
konkretnie mam na myśli dostarczenie całkiem świeżej walizeczki nieszczęśnikowi przez jakiegoś naprędce wyekspionego do 5lvl alta, który weźmie ten kurierski quest. miał ktoś takie doświadczenie? zwłaszcza Wichura lubi wszystko sprawdzać na własnej skórze, więc może mi tego oszczędzi?
narta ziomy!
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #184 on: February 12, 2012, 01:14:12 am »

Elo nub0pkerzy i nubofraj3rzy, to znowu ja, ze swoimi nuboflejmerskimi pytaniami. trololo make me pro!
a problemik mam następujący: jak stracę walizeczkę, wiecie, tę od GunRunnersów, przez jakiegoś mega-nubo-PKera, w drodze do, powiedzmy, SF to co? ogólna kicha czy jest jakiś bug czy tam exploit w ramach ratunku, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach i w takich grach typu endless_OBT?
konkretnie mam na myśli dostarczenie całkiem świeżej walizeczki nieszczęśnikowi przez jakiegoś naprędce wyekspionego do 5lvl alta, który weźmie ten kurierski quest. miał ktoś takie doświadczenie? zwłaszcza Wichura lubi wszystko sprawdzać na własnej skórze, więc może mi tego oszczędzi?
narta ziomy!

nic kurwa nie zrozumiałem.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #185 on: February 12, 2012, 10:59:55 am »

Jest na to exploit, daj mi 25k caps to się dogadamy.

Perteks

  • It's made of vague and to do lists!
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #186 on: February 12, 2012, 11:35:25 am »

Ja ci sprzedam to za 20k :P
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #187 on: February 12, 2012, 12:53:00 pm »

nic kurwa nie zrozumiałem.

skoro nie kumasz nie musisz być od razu taki explicite. inni też nie kąsają tej bryły. a tak się starałem, żeby być taki pro i w stylu tego forum. skupcie się na dwóch ostatnich pytaniach, resztę postu pomijając. czy jak stracę walizkę od GunRunnersów i dostarczę sobie nową, to będę mógł dokończyć ten quest???
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #188 on: February 12, 2012, 01:20:24 pm »

Nie udało mi się stracić żadnej walizki na żadnym z dwóch ludzików, którymi taszczę je dla Gun Runnersów. Nie wiem więc, co się wtedy robi.
Przy obecnych lagach lepiej sobie odpuścić tę robotę, głupio byłoby spieprzyć u nich reputację z powodu braku możliwości ucieczki przed grupką mantisów.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #189 on: February 12, 2012, 01:38:58 pm »

eh, czyli że jednak będę musiał wyexpić 2 alty do testu, bo przecież
głupio byłoby spieprzyć u nich reputację z powodu(...)
z jakiegokolwiek powodu, zwłaszcza bez możliwości powtórki questa na swoim głównym charze.

p.s. dzięki za czytanie ze zrozumieniem ;)
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #190 on: February 12, 2012, 02:28:21 pm »

@vitya47
było już o tym na forum, zresztą sam miałem pierwszym charem po wipe taką sytuację, gubisz walizkę to idziesz i mówisz im, spada ci rep ale nie jakoś tam drastycznie, oni bla bla bla coś tak kurwią, a potem bierzesz ten quest jeszcze raz i tyle
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #191 on: February 12, 2012, 04:41:42 pm »

skoro nie kumasz nie musisz być od razu taki explicite. inni też nie kąsają tej bryły. a tak się starałem, żeby być taki pro i w stylu tego forum. skupcie się na dwóch ostatnich pytaniach, resztę postu pomijając. czy jak stracę walizkę od GunRunnersów i dostarczę sobie nową, to będę mógł dokończyć ten quest???

może po prostu pisz po polsku, a nie po polskiemu czy innym englirshu? Idiotów tutaj nie brakuje, uwierz mi.
Logged

Grizzan

  • Trollz0r
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #192 on: February 12, 2012, 07:57:41 pm »

Bonus Ranged Damage

    Ranks: 2
    Generic requirements: Level at least 9, Small Guns or Big Guns at least 150 (rank 1); Level at least 12, Small Guns or Big Guns at least 175 (rank 2)
    Description: Your training in firearms and other ranged weapons has made you more deadly in ranged combat. For each level of this Perk, you do +2 points of damage with ranged weapons.

Spray and Pray

    Ranks: 1
    Generic requirements: Level at least 6, Small Guns or Big Guns at least 125
    Description: You cover your target in bullets... one of them is bound to find a hole. You ignore armour’s Critical Modifier.



1 czy te 2 perki sa dobre dla snipera??
2 oraz czy moglby ktos dobrze przetlumaczyc bo translator to jest porazka ;d
3 oraz z kad wziasc blueprintsy??

odpowiadac ;) ;D
pisze sie skad, i wziac
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #193 on: February 12, 2012, 08:04:28 pm »

pisze sie skad, i wziac
Miesiąc opóźnienia, brawo yeti.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #194 on: February 12, 2012, 09:10:38 pm »

jak wam sie w tym sezonie napierdala? mnie jako melee-loner calkiem zajebiscie, wlasnie robie pozytek z wakizashi blade, niezle ostrze.
Logged
see you in the boneyard
shoot me an infallible kiss
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 60
 

Page created in 0.049 seconds with 18 queries.