fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 15, 2024, 09:23:00 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 60

Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 138279 times)

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #120 on: January 25, 2012, 06:16:44 pm »

Oczywiscie wierutne bzdury...

LP 150%-200% wiekszosc footlockerow z enco stoi otworem bez wytrychow
PP 150%-200% wiekszej ilosci nie ma sensu brac, ani na NPC ani na Playerow
SN 270 i obowiazkowo perka ghost

masz jakiś na to dowód? masz postać z 200 locka i otwierasz czy podajesz statystyki z dupy?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #121 on: January 25, 2012, 07:03:42 pm »

masz jakiś na to dowód? masz postać z 200 locka i otwierasz czy podajesz statystyki z dupy?
'


Statystyki z dupy.
Logged

Super

  • o_O
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #122 on: January 25, 2012, 07:30:19 pm »

Quote from: Super on Today at 04:07:11 pm
    zastrzegam sobie prawo do używania "niebieskich spirytusów" bez mojej zgody
No to wszystko w porządku, bo używamy bez twojej zgody.
Matura w tym roku, o bogowie, o bogowie moi.


mylisz sie to znaczy ze nie mozesz uzywac, tak sie to pisze ;D
poczytaj, oj matura zdana ale widze ledwo ledwo
Logged
nick in game: TakNie, Eric, Craft.

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #123 on: January 25, 2012, 08:24:47 pm »

masz jakiś na to dowód? masz postać z 200 locka i otwierasz czy podajesz statystyki z dupy?

Otworzyłem za pierwszym razem skrzynkę charem z 55% lockpick + wytrychy w łapie; w środku była recepta do SuperStimpacka i jakiś szmelc. Teraz tym samym charem z prawie 200% skilla mam często problem. Przecież to jest jakiś rzut kośćmi, a wyższy skill tylko zwiększa naszą szansę na sukces, no i chyba te skrzyneczki też są zamykane "z różną siłą", więc naprawdę nie potrzeba 300% skilla. To samo dotyczy doliniarzy. Mam 176% steal i z powodzeniem okradałem do tej pory BoS z amunicji, padając nie częściej niż raz na 10 razy.

To tak przy okazji, ale mam inny problem. Wpadły mi w ręce 4 walizeczki od GunRunnersów, więc je pootwierałem, tzn. 3 z nich, bo czwarta pierdzielnęła mi w łapach (ale tylko kciuk mi urwało..), no i w każdej było tylko.. CIASTKO! Takie.. wiecie, Cookie, a chocolate chip cookie. Yum! A gdzie blueprintsy??? Myślałem, że ten quest z kurierem to pewniak, a tu się okazuje, że to może być tylko ileś przypadków na 100. Może ktoś coś wie o tych statystykach?

p.s. Spotkany lockpicker zza Buga (ze skillem nomen-omen 203%) powiedział mi gdy staliśmy nad taką skrzynką, której za Chiny nie mogliśmy otworzyć, że na ok. 200 skrzynek znalazł ok. 20 blueprintsów. Łał, to ok. 10% szansy na sukces i to jest już coś! Ale niepotwierdzone.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #124 on: January 25, 2012, 09:08:04 pm »

super stimpak nie potrzebuje blueprintów - można go kraftować od razu na docu2. to akurat taki fail-bp.

Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #125 on: January 25, 2012, 09:45:05 pm »

p.s. Spotkany lockpicker zza Buga (ze skillem nomen-omen 203%) powiedział mi gdy staliśmy nad taką skrzynką, której za Chiny nie mogliśmy otworzyć, że na ok. 200 skrzynek znalazł ok. 20 blueprintsów. Łał, to ok. 10% szansy na sukces i to jest już coś! Ale niepotwierdzone.
200 otwartych skrzynek oznacza, jeśli dobrze pojąłem mechanikę tego questa od Gun Runnersów, 200 altów na poziomie minimum piątym. Altom na pierwszym nie powierzą tej roboty. Masa pracy dla zaledwie 20 niebieskich spirytusów, z których zapewne spora część to Needler Pistol albo piętnaste LSW, które podobno obsysa po same bile - nie sprawdziłem jeszcze, na razie pracowicie craftuję zapasy.
Trzeba poszukać innych źródeł spirytusów, to jest mocno niewydajne.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #126 on: January 25, 2012, 09:58:39 pm »

super stimpak nie potrzebuje blueprintów - można go kraftować od razu na docu2. to akurat taki fail-bp.

Ale to chyba nie wpływa na fakt, że otworzyłem skrzynkę niskolevelowym charem z niskim skillem, i nie ma potrzeby hodować sobie 300% skilla, bo raczej o tym była mowa, zawartość podałem przy okazji.

200 otwartych skrzynek oznacza, jeśli dobrze pojąłem mechanikę tego questa od Gun Runnersów, 200 altów na poziomie minimum piątym.

Skrzynki na encounterach, nie walizeczki GunRunnersów. Więc te 10% wydaje się całkiem sensowną proporcją.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #127 on: January 25, 2012, 10:36:03 pm »

Skrzynki na encounterach, nie walizeczki GunRunnersów. Więc te 10% wydaje się całkiem sensowną proporcją.
Sorry, something pojebałem. Najpierw pisałeś o Gun Runnersach i to mnie zmyliło.

Jak wytresuję drwala na 24 poziom, podbiję Lockpick do ~100%, dam mu w łapy wytrychy i wyślę na wycieczkę po ruinach. Złomu na pewno poskubię, a może coś ciekawego wpadnie w rączyny. Expić specjalnego alta z 300% Lockpickiem okropecznie mi się nie chce :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #128 on: January 25, 2012, 10:59:47 pm »

masz jakiś na to dowód? masz postać z 200 locka i otwierasz czy podajesz statystyki z dupy?

'


Statystyki z dupy.


To co sie ostalo na handel.

p&p chlopaki :)

Perteks

  • It's made of vague and to do lists!
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #129 on: January 25, 2012, 11:03:08 pm »

I gdzie te skrzyneczki tak często spotykasz :P?

BTW ktoś się orientuje czy ten perk co daje więcej lootu z skrzynek działa jak się otwiera skrzynkę czy jak się "wchodzi" (tworzy) encounter?
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #130 on: January 25, 2012, 11:28:23 pm »

Tylachna niebieskiego spirytusu i w śmierdzącym namiocie mieszka.
BIEDAK!


:>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Kombajn

  • Ciśnij pompki, paziu.
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #131 on: January 26, 2012, 09:38:13 am »

Jak wytresuję drwala na 24 poziom, podbiję Lockpick do ~100%, dam mu w łapy wytrychy i wyślę na wycieczkę po ruinach. Złomu na pewno poskubię, a może coś ciekawego wpadnie w rączyny. Expić specjalnego alta z 300% Lockpickiem okropecznie mi się nie chce :>

100 % skilla BG flejmer w łapy i do boju palić wieśków, no Wichura, przecież lubisz
Logged
Currently retired.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #132 on: January 26, 2012, 09:58:06 am »

A idź do chuja, jednej maupy bojowej nie chce mi się tresować tą metodą, co dopiero jakiegoś alta-kibla do otwierania pizdryków.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #133 on: January 27, 2012, 01:43:54 pm »

ktos w tych skrzynka coś znalazł bo ja otworzyłem własnie 300 setna skrzynia i same junk ? możecie mi doradzić jak zwiekszyc szanse na BP   

PS: jestem nowy proszę o wyrozumiałość ale jesteście tylko polakami
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #134 on: January 27, 2012, 02:57:53 pm »

Wziąć perka Treasure Hunter u karła w BH. Lecz niewiele to pomoże ponieważ skrzynki z BP są bardzo rzadko spotykane 10% skrzynek zawiera BP.
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 60
 

Page created in 0.095 seconds with 22 queries.