fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 12:57:39 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 56 57 [58] 59 60

Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 137480 times)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #855 on: March 20, 2013, 08:15:09 am »

Panie Wichura czy moja ortografia jest teraz zadowalająca?
Widzisz, jak chcesz to umiesz. Zuch.

Ciekawi mnie jak długo devsi będą udawać, że nie ma żadnego problemu w tym że, połowa populacji serwera zajmuje się idiotycznymi pierdołami jak ww. okradanie NPC'ów zamiast jakiejkolwiek interakcji z innymi graczami...
A tam zaraz połowa.
No i okradanie NPCów jest do znerfienia, bo
a) niszczy ekonomię (hłe hłe)
b) zaburza interakcję, jak słusznie kolega docent zauważył
Logged
Nie biegaj za stadem.

Rage master

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #856 on: March 20, 2013, 08:49:04 am »

Teraz jov wpadnie na pomysł przymusowego kopania i crafcenia 5mm by była interakcja * pomijając fakt ze skalki szybko sie wyczerpuja.
Patrząc na co niektore jej pomysły to aż chce sie rzec "nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie 2238 dewelopera"
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #857 on: March 20, 2013, 09:50:10 am »

Teraz jov wpadnie na pomysł przymusowego kopania i crafcenia 5mm by była interakcja * pomijając fakt ze skalki szybko sie wyczerpuja.
<xenom/xeon style>Nic nie jest ważniejsze niż kupa w zagrodzie! NIC! Rozumiesz?! NIC!</xenom/xeon style>

Rage master

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #858 on: March 20, 2013, 10:01:13 am »

A co ma xenom do 2238?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #859 on: March 20, 2013, 03:48:19 pm »

Teraz jov wpadnie na pomysł przymusowego kopania i crafcenia 5mm by była interakcja * pomijając fakt ze skalki szybko sie wyczerpuja.
Patrząc na co niektore jej pomysły to aż chce sie rzec "nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie 2238 dewelopera"
A dlaczego to 5mm AP ma się różnić od .223, 10mm, BB czy kurde kartdridży do Needlera? Bo jest ulubioną zabawką BG pseudopr0 plejerów, czyli tępych czosnków którym nie chce się ruszyć tyłka do kopalni? Wiadomo że głównym źródłem i tej, i każdej inne amunicji/broni/pancerza itp. powinno być albo crafcenie, albo ew. farmienie.
Inna sprawa - i tu się zgadzam w 100% i właściwie nie dziwię nikomu - to fakt, że crafting jest totalnie nieopłacalny, żmudny, ogólnie z dupy (o dragach/Superstimach to już zupełnie szkoda gadać, zabawa dla masochistów) i wymaga znaczącego kopa (po prostu zwiększenia produkcji/obniżenia materiałów - na jedno wyjdzie). Tak samo jak to, że o ile NCR Army można sobie przyjemnie pofarmić, to z Enklawy/BoS'u zrobiono jakichś turbopółbogów i trzeba się uciekać do mniej lub bardziej abuserskich metod.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #860 on: March 20, 2013, 06:02:15 pm »

Używanie złodzieja do okradania jest abuserskie? Na demony Chaosu, czegoś ty się nażarł?
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #861 on: March 20, 2013, 06:08:44 pm »

Makaron z jajkiem (+ przysmażona cebulka i wkrojone trochę kiełbasy), zajebioza.

Przeciwko tępym NPC, w obecnej, masowej skali - jak najbardziej.
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #862 on: March 20, 2013, 07:25:43 pm »

Makaron z jajkiem (+ przysmażona cebulka i wkrojone trochę kiełbasy), zajebioza.

Przeciwko tępym NPC, w obecnej, masowej skali - jak najbardziej.
Widzę że jesteś zwolennikiem zrobienia ze "steala" kolejnego gamblingu, no bo przecież, jak można kogoś okradać...
Logged
h
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #863 on: March 23, 2013, 05:43:51 pm »

Dawno nie grałem i mam pytanie czy coś się zmieniło, mianowicie chodzi mi o to, że przyjechałem samochodem do chronionej kopalni a po jakims czasie on zniknął... można ukraść samochód? bug? zakładam, że ukradziony, ale nie weidziałem , że się da
« Last Edit: March 23, 2013, 05:56:20 pm by Janus »
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #864 on: March 23, 2013, 06:07:55 pm »

Dawno nie grałem i mam pytanie czy coś się zmieniło, mianowicie chodzi mi o to, że przyjechałem samochodem do chronionej kopalni a po jakims czasie on zniknął... można ukraść samochód? bug? zakładam, że ukradziony, ale nie weidziałem , że się da

Pewnie jest już w Polsce

Lockpickiem mozesz go otworzyć.
« Last Edit: March 23, 2013, 06:09:52 pm by Mtax »
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #865 on: March 24, 2013, 09:36:22 am »

Jeszcze jedno pytanko, pewnie już nie raz było, ale nie mogę się dokopać. Kiedy u handlarzy "odnawia" się kasa? Kiedyś było tak, że o 24 chyba, ale nie jestem pewien czy dobrze pamiętam i może coś się zmieniło?
Logged

Swiatowid

  • Whens WIPE? ... Soon!
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #866 on: March 24, 2013, 10:18:38 am »

Nie jestem pewien to Ci nie powiem jak jest wszędzie SF 14:00 to na pewno Hub zdaje się 16:00, albo 16:30 reszty grzechów nie pamiętam wszystkie miło wspominam.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #867 on: March 24, 2013, 11:02:09 pm »

Mam pytanie odnośnie Special ecounerów, Otóż na swej drodze spotkałem special Ecountera z Fire truckiem. Niestety żeby móc nim jeździć musiałem użyć lockpicku na nim przez co jak wiadomo działa bez klucza. I zastanawia mnie czy dało się nim ruszyć z Ecountera bez używania lockpicka na nim (Czyli gdzieś tam leżał sobie klucz którego mimo długich poszukiwań nie znalazłem).
Logged
TBH - The Black Hearts...
Future of wasteland

WildChild...PL

  • Ty i Ja jeden świat!
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #868 on: April 02, 2013, 02:50:19 pm »

Zrobiłem zadanie w Gun Runners jakieś 10-12 razy ( paczka do NCR) i cały czas gość nie chce mnie wpuścić do fabryki. Czytałem troche forum i trzeba mieć przynajmniej 1000 reputacji z czego wynika, że już dawno powinienem mieć dostęp do adv. workbencha. Nie wiem o co biega.
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #869 on: April 02, 2013, 05:00:57 pm »

Musisz pogadać z Marszalem o dostępie do fabryki, wtedy gość będzie Cię (w)puszczał.
Logged
h
Pages: 1 ... 56 57 [58] 59 60
 

Page created in 0.087 seconds with 23 queries.