fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 27, 2024, 04:27:51 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: Pomoc dla nieogarniętych graczy.  (Read 1723 times)

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Pomoc dla nieogarniętych graczy.
« on: January 08, 2012, 06:44:08 pm »

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w grze - wystarczy napisać do mnie pmkę, lub tutaj, najlepiej także wejść na IRC #2238 i napisać do mnie także.
Mogę pomóc w zebraniu skór na namiot (lub przekazaniu 10 od razu), jakiejś drobnej farmie, expie czy tam czego sobie zapragniecie.
Logged
h
Re: Pomoc dla nieogarniętych graczy.
« Reply #1 on: February 02, 2012, 07:55:31 pm »

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w grze - wystarczy napisać do mnie pmkę, lub tutaj, najlepiej także wejść na IRC #2238 i napisać do mnie także.
Mogę pomóc w zebraniu skór na namiot (lub przekazaniu 10 od razu), jakiejś drobnej farmie, expie czy tam czego sobie zapragniecie.
Witam
Mam FOnline i próbowałem już kiedyś grać ale nie za bardzo mi to szło. Jedyne co umiałem to kidać gnój w NCR a jak wchodziłem do jakiegoś miasta to mnie zaraz zabijali :) . Teraz chciałbym spróbować ponownie tylko nie bardzo wiem jak zacząć. Nie wiem jaka postać zrobić bo nie wiem jakie zdolności się mi przydadzą a jakie nie. Co robić po rozpoczęciu gry? Chodzić po pustkowiach czy popracować gdzieś trochę? Jak zrobić namiot? To takie moje pytania na początek :) Z góry dzięki za opowiedzi.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Logged
Nie biegaj za stadem.

Pages: [1]
 

Page created in 0.039 seconds with 18 queries.