fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 27, 2024, 07:55:49 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2 3

Author Topic: Hraní RPG alone...  (Read 15727 times)

Hraní RPG alone...
« on: February 01, 2010, 06:48:19 pm »

zkouseli jste nekdo a mate realnou zkusenost s hranim samostatne mimo gang?
jak resite preziti bez ochrany? a co realne hrani rpg - jake mate zkusenosti? za sebe mohu rict ze tu po svete falloutu pobiha x blbecku kteri masakruji ostatni...  :-(
« Last Edit: February 13, 2010, 01:41:28 pm by Say »
Logged
Re: hrani rpg...
« Reply #1 on: February 01, 2010, 07:29:07 pm »

zkouseli jste nekdo a mate realnou zkusenost s hranim samostatne mimo gang?
jak resite preziti bez ochrany? a co realne hrani rpg - jake mate zkusenosti? za sebe mohu rict ze tu po svete falloutu pobiha x blbecku kteri masakruji ostatni...  :-(
Zkousel sem. Celkem se to da. Chce to ale opatrnost, brat s sebou jen to, co nutne potrebujes. Taky je otrava jezdit kvuli kazdemu crafteni do mesta, kdyz nemas zakladnu, to mi na tom asi vadi vic, nez ze te obcas nekdo sjede.

Hodne se mi vyplatilo, kdyz sem v encounterech co nejdriv nabehl k vychodu a teprve odtamtud zabijel npc. Kdyz nekdo prijde, ve velke vetsine pripadu mas sanci na utek. Taky zalezi, na jake zbrane se specializujes. Za Big guns s raketometem a se slusnyma hp by si mel neco malo zvladnout. Jinak prizpusobit v pripade jinych hracu v encounteru dalsi postup svemu buildu. S hodne AP casto uteces bez problemu, pokud je vychod daleko, je mozna lepsi pustit se i do zdanlive beznadejneho boje, at uz budes mirit na oci, ruce nebo nohy, nebo za Big guns posles treba raketku (nepritel si lehne a mozna v dalsim kole ani nebude schopen zautocit). Kazdopadne to nevzdavat, pokud si rozhodnut, ze budes hrat sam za sebe, budes to mit asi docela tezky, ale s postupem casu to zvladnes. Chce to jen prekousnout pocatecni neuspechy. Druhy problem je, ze je tezke byt uplne samostatny, pokud nemas x postav, kdy se kazda specializuje na neco.
Logged
Some folks got 'em and some have not
But these are the breaks
Break it up, break it up, break it up
Break down!
..guess who
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #2 on: February 23, 2010, 03:21:01 pm »

Hraju sam, mam charisma 2, cimz sem se odriznul od obchodovani,ale nevadi - obchoduju v NCR s ostatnima hracema. agility mam 9 , ted uz i action boy, tudiz 10 kroku,utect se mi dari skoro vzdy. zacal sem small guns,unarmed, outdoorsman. unarmed parada na vsechny prisery ze startu, da se zabit brahmina, vicemene cokoliv, akorat se clovek ubeha. ted sem na lvl 13,armorer,small guns. mam svuj stan, spoustu kramu a penez .. pohoda.
Logged

Lordus

  • So long and THANKS for all the fish!
  • Offline
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #3 on: February 24, 2010, 04:28:35 am »

agility mam 9  ... agility a endurance se vyplati pouze a jen sude hodnoty. ve tve postave jsi zbytecne ztratil 1 bod do SPECIALU (i s AG 8 a perkem Action Boy by jsi mel 10 akcnich bodu).

 Ted te nechci nejak trapit nebo se nad tebou povysovat, ale jen ti ukazuji priklad toho, co to znamena hrat mimo gang (s voice komunikaci). Takove veci se v dobre fungujicim gangu nestavaji, protoze vymena informaci vteto neustale se vyvyjejici hre je podstatna.

 Jinak VSB nejsou jen PvP hraci, mame i novackovskou bazi ktera slouzi hracum, kteri si PvP postavu ani nevytvori (coz nas samozrejme mrzi) a tak hraci maji alespon komfort vlastniho workbenche a mista na predavani veci, pokud nechcete porusovat pravidla ohledne dual logu a pod.
Logged
So long and THANKS for all the fish!
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #4 on: March 21, 2010, 12:23:53 pm »

Caute,jsem tu novy a celkem me to bavi,ale ty zacatky jsou fakticky o drzku :D. Uz jsem umrel nejmin 5x,ale zase je pravda,ze kdyz umres,tak uz priste vis,co nemas delat. Jinak by me zajimaly nejaky rady do zacatku,treba to jestli me muze nekdo v pustine vystopovat,protoze se me uz parkrat stalo,ze sem byl nekde na mape a nasel me tam nejakej manik co me sejmul. Ted uz sem na 3 lvlu,tak uz je to o neco lepsi :)
Logged
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #5 on: March 21, 2010, 06:49:06 pm »

Jest-li je zde český nebo slovenský hráči z nehostiné pustiny může se přidat k gangu Ego slayers/The thugs of modoc
Stačí mi se zaregistrovat na našem forku http://egoslayers.forumczech.com/
Přijímáme všechny ČS hráče kteří už nechtějí chodit pustinou sami a přidat se do gangu
Logged
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #6 on: April 01, 2010, 01:52:17 pm »

Hraní o samotě je řekněme příliš velká výzva....vždy je bitva o štěstí a množství hp a rychlost střelby...(zbraně) sequence se dokonce hodí... (ikdyž sem tomu z počátku nevěřil...) a člověk pro lehčí postup musí relogovat... craft a hlavní bitkař...
předem navolit perky.... muj craft má ve finale vzdy 253hp 167nosnost(ted už není tak důležitá stačí 147(20mincraftingCD)) ... energy 3....fusion cells .)(platidlo) a pak mám volnou ruku....(jakože jsem schopen přežít dost... a sám) al fonline by měl být o tamu.. gangu... a nadvládě ... o podobně... aby se dalo na co prskat :D
Logged
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #7 on: August 30, 2010, 01:49:16 am »

No a v čem je výhoda gangu? My hrajeme ted ve třech a docela si vystačíme. Pochybuju, že členství v gangu zabrání tomu, aby při nahodném setkání mě sejmul rusak rotačakem  ;D
Logged
Burn the heretic, kill the mutant, purge the unclean!
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #8 on: August 30, 2010, 01:54:27 am »

No a v čem je výhoda gangu? My hrajeme ted ve třech a docela si vystačíme. Pochybuju, že členství v gangu zabrání tomu, aby při nahodném setkání mě sejmul rusak rotačakem  ;D

V gangu si dáváš rusáky s rotačákama k snídani  8)
Logged
Avatar: Equality of rights for ghouls!
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #9 on: August 30, 2010, 04:59:03 am »

No osbně si nedokážu to představit, ono já nejsem vůbec PvP hráč ... Vždy jsme vyznával spíše PvM a RP, ale to po FOnline chtít je asi naivní  :) Navíc vždy mám spíš postavu co stojí na té hodné straně, takže tady by to byl strana civilizace tj. NCR, Vault city či Bratrstvo oceli. Gangy už od nazvu jsou spíše tou špatnou stranou  ;D

Na rusaky s rotačakama bych použil staré dobré GM combo z UO: .kill .jail  8)
Logged
Burn the heretic, kill the mutant, purge the unclean!

Bantz

  • Mao!Mao!
    • Gang VŠB
  • Offline
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #10 on: August 30, 2010, 08:15:03 am »

Kdyby nebylo rusaku s rotacakama, i ti "spravni" pvp hraci by odesli a ve hre by zustalo jen plny namesti v NCR :)
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #11 on: August 30, 2010, 11:58:07 am »

Osobně pochybuju zda nějací správní hráči ve hře jsou ...
Logged
Burn the heretic, kill the mutant, purge the unclean!

KraftikBG

  • New generation of bombs...
  • Offline
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #12 on: August 30, 2010, 01:56:47 pm »

Oni jsou , ale ne tak často ich potkáš .
Logged
Events ,fun,criticals,GvG,PvP,PvE,crafting,trading,(banning),looting  ,talking , lame admins,  ragequits.That all is in this game = FOnline 2238 , now it´s fu**ed GAME !

Enzo

  • Homeless wastelander
  • Offline
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #13 on: August 31, 2010, 05:10:03 pm »

Osobně pochybuju zda nějací správní hráči ve hře jsou ...

já si myslím, že je jich dost, jen ti PK jsou víc viditelnější, ale určitě bych ti teď namátkou dokázal vyjmenovat minimálně osm antiPK gangů nebo gangů, který přímo nováčkům pomáhají...
Logged
Enzo Wolf
former President of Fenix Trading company
former Trading counsellor of former Gray Rock village :D
Re: Hraní RPG alone...
« Reply #14 on: September 01, 2010, 01:20:38 pm »

Jestli je 8 anti PK, tak PK jich je 80. Ještě jsem defakto nepotkal normálního člověka. Každej koho jsem potkal se mě snažil zabít či byl viditelně slabší a tak utíkal. Od wipe co je pomalejší pohyb po mapě a všude na někoho se naráží, dosahuje hra sado maso kvalit. Osobně dost přemýšlím, zda to má cenu vůbec hrát. Ano možná tu brečím, ale přec jen se chci u hry bavit a ne trpět.

Jeden z nutných skillů mi ted příjde outdoorsman :-), protože mít na jednom čtverečku 10 encounterů je síla fakt.
Logged
Burn the heretic, kill the mutant, purge the unclean!
Pages: [1] 2 3
 

Page created in 0.091 seconds with 18 queries.