fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 05:21:52 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: BoS - Inicjacja  (Read 2591 times)

BoS - Inicjacja
« on: January 24, 2011, 12:16:44 pm »

Pracuję Dla BoSu. Zebrałem dane z bunkra obok Necropolis i nie wiem z kim mam potem porozmawiac w Lost Hills.
Logged
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #1 on: January 24, 2011, 01:09:29 pm »

Porozmawiaj z Marcusem i przejmij miasto.

Tak na serio to wykonujesz jakieś zadanie?
Logged
Fallout New Vegas jest wspaniałe...

Dzięki temu... http://www.newvegasnexus.com/ oraz firmie Obsidian ;)

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #2 on: January 24, 2011, 01:11:15 pm »

Pracuję Dla BoSu. Zebrałem dane z bunkra obok Necropolis i nie wiem z kim mam potem porozmawiac w Lost Hills.

Zdaje się, że nic więcej nie zrobisz bo jest to quest niedokończony. Napisz do Lexxa PMke może poprowadzi Ci tą przygodę do końca  ;D ;D ;D
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #3 on: January 25, 2011, 02:18:53 pm »

Sam niedawno próbowałem tego questa. Skończyło się na tym, że Gorlak musiał mnie wyciągać z owego bunkra, bo jedne z drzwi na niższym poziomie nie otwierały się od wewnątrz.

Tak jak manero napisał zadania nie da się dokończyć gdyż cały BoS jest nieskończony, jedyne rozwinięte dialogi w Lost Hills da się prowadzić tylko z Jenna i Peterem w pokoju z workbenchem.
Logged
Walk softly, and carry a big gun.

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #4 on: January 25, 2011, 08:45:16 pm »

Lepiej. W Shady Sands, w placówce Bractwa Stali, przez jakiś czas był gość, który zlecał dwa pierwsze questy (Przynieść 10 ogonów Radskorpionów, oraz wyszpiegować działającą Nuka-Cola Machine w Navarro), lecz Gorlak usilnie twierdzi, że tam go nie było. Zniechęcony dalszą karierą w Bractwie poszedłem do Lost Hills, gdzie nauczono mnie z kupy kamyków wyrabiać rakiety przeciwpancerne. Coś mnie pchneło i poszedłem to jednego jegomościa w sali treningowej na pierwszym piętrze, tego odzianego w pancerz wspomagany, który zlecił mi to samo zadanie z ogonami. Miałem przy sobie 10, lecz brak jest opcji dialogowej, którą oznajmiłbym dumnie, iż udało mi się zwalczyć zło Pustkowia w postaci Radskorpionów w liczbie dziesięciu osobników i na dowód przynieść ich ogony. Wygląda więc na to, że to jakiś robak (z ang. bug). Reasumując fakty, zakończyłem karierę w Bractwie zanim się tak naprawdę zaczęła.
Logged
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #5 on: January 25, 2011, 11:06:33 pm »

Wspomniane dwa questy są jak mniemam wszędzie takie same, mi zlecono je w Den. Jegomość z sali treningowej za to twierdził, że jestem taki "ugly", że nie wie co robię w BoS i mam zjeżdżać z jego zajęć :P Mile wyglądały także ze dwa grające radyjka pechowców próbujących wejść do magazynu. Moje było trzecie, od tej pory rozmawiam z każdym cieciem stojącym przy drzwiach, szczególnie z tymi w PA.
Logged
Walk softly, and carry a big gun.

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #6 on: January 26, 2011, 12:52:23 am »

Problem w tym, że instruktor nie prawi mi niewybrednych uwag na temat urody mojej postaci.
Logged
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #7 on: January 27, 2011, 12:29:47 pm »

Problem w tym, że instruktor nie prawi mi niewybrednych uwag na temat urody mojej postaci.

No to tylko się cieszyć, że Ci nie prawi. Gorzej jakby Ci prawił:)
Logged
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #8 on: January 27, 2011, 04:12:52 pm »

a jak mam odejść z bos jak mnie zabijaja gdy probuje do konsoli z komputerem wejsc?
Logged

Daro

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #9 on: January 27, 2011, 04:55:00 pm »

W San Fran jest bunkier, w którym jest terminal i w którym możesz się wypisać z BoS.
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #10 on: January 27, 2011, 06:34:20 pm »

Tylko pamiętaj, że lepiej nic ze sobą nie brać gdyż wypisanie się z BoS doprowadza Twoją reputację u nich do poziomu -2k, a żeby wyjść trzeba minąć dwóch "braci".
Logged
Walk softly, and carry a big gun.
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #11 on: January 27, 2011, 08:11:05 pm »

z np+2k do - 2k? lol to 4k nie warto w ogóle się dopisywać moim zdaniem
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #12 on: January 27, 2011, 08:18:33 pm »

Dla profesji BG 3 poziomu warto.

Zresztą wszystkie frakcje NPC działają w ten sposób, dlatego albo opieprzasz temat altami, albo czekasz cierpliwie aż wzrośnie ci reputacja do sensownego poziomu i w encounterach przestaną do ciebie nawalać.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: BoS - Inicjacja
« Reply #13 on: January 27, 2011, 10:28:25 pm »

Dla profesji BG 3 poziomu warto.

a ja słyszałem ze 3 bg jest niemki warty co najwyżej
Logged

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: BoS - Inicjacja
« Reply #14 on: January 28, 2011, 03:16:04 pm »

Jeśli zależy Ci na wyrobie rakiet ppac. oraz Avenger Minigunów to jest warty i to wcale nie niemki.
Logged
Pages: [1]
 

Page created in 0.102 seconds with 18 queries.