fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 05:40:48 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: Odezwa*  (Read 1642 times)

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Odezwa*
« on: January 09, 2011, 03:06:29 pm »

Witam. Jako, że mam  już ochotę rzucić tą grę w chuj stwierdziłem, że spróbuje zrobić ostatnią rzecz której jeszcze tutaj nie zrobiłem. A mianowicie przyczynić się do powstania grupy graczy zajmującej się wędrówką poprzez pustkowia w poszukiwaniu zarówno pvp jak i rp. Reasumując:

1. Jeśli masz ochotę radośnie ponakurwiać w piksele na Hinkleyu przy współpracy z w miarę doświadczonym graczem przy użyciu komunikatora głosowego.
2. Jeśli masz ochotę na radosne wypady z pukawkami przeciwko innym graczom na skalę mniejszą niż TC przy użyciu komunikatora głosowego.
3. Jeśli masz ochotę stworzyć historię swoją oraz swojej kompanii dając upust  role playowej złości.
4. Jeśli masz ochotę stworzyć zgrany zespół.

Napisz PMke bądź odezwij się na IRCu w celu uzyskania konkretniejszych informacji. Jedynym warunkiem który stawiam jest chęć i zapał do gry. Ja go straciłem, ale przy was planuje go odzyskać.

Pozdrawiam.



*Powyższe ogłoszenie nie ma ŻADNEGO związku z The Rogues albo BBS.

Daro

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Odezwa*
« Reply #1 on: January 09, 2011, 03:49:47 pm »

2. Jeśli masz ochotę na radosne wypady z pukawkami przeciwko innym graczom na skalę mniejszą niż TC przy użyciu komunikatora głosowego.

Z przykrością muszę stwierdzić, że poza TC, areną i walkami na encouterach PvP nie istnieje. O jakich wypadach tutaj mówisz?

Avoral

  • "... to anioły kiedyś zaśpiewały mi ta pieśń..."
  • Offline
Re: Odezwa*
« Reply #2 on: January 09, 2011, 03:57:25 pm »

Pm'ed :>

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Odezwa*
« Reply #3 on: January 09, 2011, 04:03:09 pm »

Z przykrością muszę stwierdzić, że poza TC, areną i walkami na encouterach PvP nie istnieje. O jakich wypadach tutaj mówisz?

Choćby o takim którego niestety wczoraj nie udało nam się zorganizować, wiesz o czym mówię. Poza tym non stop słyszę, że ktoś obstawił kopalnie mercami i NIC nie można z tym zrobić. Wierze w swoją kreatywność, a zanim powstał Hinkley właśnie z niej korzystałem np. walki w waterworks czy prywatnych bunkrach, samotne wypady do new reno. Poza tym nie szukam tutaj trybików do machiny tc tylko ludzi podobnych sobie. Tych z wyobraźnią. I nawet jeśli znajdzie się ich raptem kilku to i tak uznam, że było warto założyć ten temat. Bo gra w obecnej formie nie oferuje mi kompletnie nic.
« Last Edit: January 09, 2011, 04:13:47 pm by manero »
Logged
Re: Odezwa*
« Reply #4 on: January 09, 2011, 05:58:05 pm »

Locknięte na prośbę autora tematu.

DocAN.

  • Testing FO: Reloaded
  • Offline
Re: Odezwa*
« Reply #5 on: January 09, 2011, 07:02:12 pm »

Wlasnie skonczylem alta robic, ilu ludzi nazbierales?
Logged
FOnline: Reloaded - Post apocalyptic mmorpg
Pages: [1]
 

Page created in 0.076 seconds with 18 queries.