fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 09:24:04 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2

Author Topic: Karma i reputacja  (Read 2934 times)

Karma i reputacja
« on: December 30, 2010, 06:02:17 pm »

Chciałbym aby w tym temacie było napisane  ::):

1) Jak można zdobyć dobrą karmę, jakie są sposoby i ile ?

2) Jakie pozytywne skutki ma pozytywna reputacja, a jakie negatywna. Jakie są sposoby na zdobywanie reputacji ?
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Karma i reputacja
« Reply #1 on: December 30, 2010, 06:03:35 pm »

Dobrą karmę zdobywasz poprzez handel z daną frakcją, miastem. Korzyści? Możesz nakurwiać do ludzi np. w NCR bez obaw, że straż Cię zabije  ;D

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Karma i reputacja
« Reply #2 on: December 30, 2010, 06:10:20 pm »

W FO:2238 system karmy nie zostal zaimplementowany -_-
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"
Re: Karma i reputacja
« Reply #3 on: December 30, 2010, 06:12:25 pm »

Reputacja*
Handlem nabijesz reputacje do 1000, a zeby nawalac do ludzi bez kary potrzebujesz 1500. Wtedy jednak jesli ktos ma 900+, za niego nadal zostaniesz zabity.
Logged
Re: Karma i reputacja
« Reply #4 on: December 30, 2010, 07:29:30 pm »

To co trzeba sprzedawac aby miec te 1500 reputacji u NCR ?
Logged
PEJA KRÓL HIP HOPU!
Re: Karma i reputacja
« Reply #5 on: December 30, 2010, 08:52:02 pm »

Zauważ, że Floodnik zdaje się, powiedział, że handlem można osiągnąć MAKS 1k reputacji.
Quote
To co trzeba sprzedawac aby miec te 1500 reputacji u NCR ?
Logged
Re: Karma i reputacja
« Reply #6 on: December 30, 2010, 11:15:23 pm »

1) dołączasz do bossu
2) dołączasz do VC
3) dołączasz do raidersów


i masz karmę taka ze możesz zabijać ludzi w ncr pamiętaj ze musisz się wypisać przed dopisaniem się do nowej frakcji i po wypisaniu zostajesz zabity.
Logged
Re: Karma i reputacja
« Reply #7 on: December 31, 2010, 11:24:18 am »

Chodzi mi co sprzedawac mam jakie itemy . Wiem ze trzeba sprzedawac tylko co konkretnie .
Logged
PEJA KRÓL HIP HOPU!

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: Karma i reputacja
« Reply #8 on: December 31, 2010, 11:51:19 am »

kazixxs , zostajesz mistrzem ! idz na pole walki i pogon te trolle  , jestes nie do ruszenia.   A tak na serio ty tylko udajesz czy to jest na serio ? ;)
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Karma i reputacja
« Reply #9 on: December 31, 2010, 12:03:35 pm »

O co Ci chodzi? Udajesz bystrzejszego w sieci? Zamiast trolować lepiej dokładnie objaśnij tutaj kwestię handlu i zyskiwania reputacji, skoro jesteś taki oświecony na ten temat... a przynajmniej takiego zgrywasz.

Logged
Re: Karma i reputacja
« Reply #10 on: December 31, 2010, 12:21:09 pm »

No nie wiem kazixxs, spróbuj na przykład złom posprzedawać, może nawet na tym zarobisz, ba! a wtedy każdy gang Cię przyjmie. 8)
Logged
Re: Karma i reputacja
« Reply #11 on: December 31, 2010, 12:24:13 pm »

kazixxs , zostajesz mistrzem ! idz na pole walki i pogon te trolle  , jestes nie do ruszenia.   A tak na serio ty tylko udajesz czy to jest na serio ? ;)
Bijesz kazika swoim trollingiem i pisowniooooom ;) SPOX MEN !1!11 JESTEM HARDKOREM !

Kaziu, sprzedawaj combat armory (te zielone) to nabijesz sobie dużo reputacji u NPC, ba! a nawet u graczy.
Logged

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: Karma i reputacja
« Reply #12 on: December 31, 2010, 01:18:23 pm »

mhmm widze ze marckowi i florkowi tez dzis cos nie idze z mysleniem , jakbyscie nie zauwazyli ze odpowiedz na pytanie  kazixxsa byla juz nawet powtorzona ... a on i tak tego nie zauwazyl . Byle tak dalej to bedzie coraz smieszniej :P
Ale dobra to powtorze : handlem mozna dobic tylko do 1k rep. u danej frakcji . Mhmm mozesz poprobowac poszukac sobie innych sposobow . A dla tych co niewiedzia to : biezesz jakis stuff(lub kapsle) , idziesz do handlarza , wchodzisz z nim w dialog(inaczej rozmowa) , potem szukasz opcji handlu(dla niektorych pewno jest to trudne),potem wybierasz przedmity (chodzi o te na sprzedaz ) ,wybierasz co chcesz kupic (wybierasz stuff lub kapsle) i kupujesz ( ew handlarz stwierdzi ze masz zamalo kapsli lub stuff-u wtedy trza albo dodac troche czegos od siebie albo odlozyc troche kapsli lub sprzentu) i tak o to masz ptk rep u danej frakcji ....
Prosze bardzo opisalem co chcialesz florek teraz bedziesz mogl sobie (wkoncu) cos kupic :P
Marcek: wiesz , takie rzeczy sie leczy .  ::)
Logged
Re: Karma i reputacja
« Reply #13 on: December 31, 2010, 01:26:47 pm »

mhmm widze ze marckowi i florkowi tez dzis cos nie idze z mysleniem , jakbyscie nie zauwazyli ze odpowiedz na pytanie  kazixxsa byla juz nawet powtorzona ... a on i tak tego nie zauwazyl . Byle tak dalej to bedzie coraz smieszniej :P
Ale dobra to powtorze : handlem mozna dobic tylko do 1k rep. u danej frakcji . Mhmm mozesz poprobowac poszukac sobie innych sposobow . A dla tych co niewiedzia to : biezesz jakis stuff(lub kapsle) , idziesz do handlarza , wchodzisz z nim w dialog(inaczej rozmowa) , potem szukasz opcji handlu(dla niektorych pewno jest to trudne),potem wybierasz przedmity (chodzi o te na sprzedaz ) ,wybierasz co chcesz kupic (wybierasz stuff lub kapsle) i kupujesz ( ew handlarz stwierdzi ze masz zamalo kapsli lub stuff-u wtedy trza albo dodac troche czegos od siebie albo odlozyc troche kapsli lub sprzentu) i tak o to masz ptk rep u danej frakcji ....
Prosze bardzo opisalem co chcialesz florek teraz bedziesz mogl sobie (wkoncu) cos kupic :P
Marcek: wiesz , takie rzeczy sie leczy .  ::)
Nie było odpowiedzi jaką sobie życzył Kaziu. Kaziu doskonale wie, że trzeba handlować tylko nie wie co ma sprzedawać ;) więc napisałem mu aby sprzedawał CA.
A ty HARDKORZE nie trolluj, bo bolą mnie oczy od twoich marnych prowokacji.
PS. Jakie rzeczy się leczy lol? Od kiedy można leczyć jakieś rzeczy? :D może wyleczysz mi mój pancerz wspomagany? :D
PS2. To nie forka.pl czy gadu-gadu aby pisać takim, jakże potocznymi wypowiedziami.
Logged
Re: Karma i reputacja
« Reply #14 on: December 31, 2010, 01:31:09 pm »

Hadcrore odczep sie i nie zaczepiaj bo wkurza mnie to  smianie sie . Pytalm sie tylko co mam sprzedawac a ty sie smiejesz a sam nieumiesz odpowiedz mi . Dzieki innym za odpowidzi i pomoc . Bede sprzedawal combat armsors tylko zbiore dzo surowcow :D :D
Logged
PEJA KRÓL HIP HOPU!
Pages: [1] 2
 

Page created in 0.092 seconds with 21 queries.