fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 27, 2024, 05:49:34 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10

Author Topic: FOnline Requiem  (Read 23867 times)

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #30 on: December 17, 2010, 12:18:52 pm »

Wiesz jakie bedzie ? :P pewno wszyscy wroca a potem max po 2 miesiacach pojda sobie na inna sevy czemu ? bo bedzie ze to jest nudne albo cos innego wiec nie masz sie czym podniecac ... jak nie wiezysz to podagac z polska obecnie nie grajaca na 2238
Logged
Re: FOnline Requiem
« Reply #31 on: December 17, 2010, 12:40:18 pm »

W sumie to Marckowi, Saumax, Schwartz (przepraszam, ale nie wiem czy wasze ksywki się odmieniają) trzeba przyznać racje. Wydanie SDK spowodowało rozmnożenie się kopii serwera The Life After, co z jednej strony może być dobre, bo przecież jest coraz więcej serwerów. Z drugiej jednak strony przydałoby się, aby owe serwery były zróżnicowane i oferowały coś innego. Wtedy gracz mógłby wybrać serwer, który najbardziej mu się podoba, a nie co miesiąc przechodzić z kwiatka na kwiatek. Jestem za tym, aby było dużo serwerów, ale niech chociaż będą się od siebie różnić. Jeśli ktoś zna jakikolwiek serwer role play to proszę o kontakt.

Stalojsky Vladimir.
Logged
Fallout New Vegas jest wspaniałe...

Dzięki temu... http://www.newvegasnexus.com/ oraz firmie Obsidian ;)

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #32 on: December 17, 2010, 12:51:45 pm »

Saumax położyłbym kilka twoich minusów z bardzo oczywistych powodów, (Traderowski czytaj to>> (wydają się one nieco na siłę wyszukiwane)) ale nie chcę się pakować w kłótnię.

4Th Requiem to jest po prostu inny serwer od 2238, dlatego postanowiłem go sobie zwiedzić ...i mi się spodobał. Od początku mówiłem, że jest to dla mnie krótkotrwała alternatywa od 2238 ale teraz mój pobyt może się tam przedłużyć. Oczywiście, że zaraz po updacie/changelogu/wipie etc. wpadnę tutaj spowrotem gromem. Powiew świeżości z 2238 jest najlepszy. Zmiany są zawsze odczuwalne i zazwyczaj bardzo przyjemne, tyleże rozgrywka jest nieco wolniejsza. Ogólnie 2238 daje wrażenie najbardziej zadbanego i nieustannie rozwijającego się serwera. To tylko moje wrażenie i moje odczucia na ten temat, nie będę się wykłócał o moje i mojsiejsze racje.
« Last Edit: December 17, 2010, 01:00:06 pm by vilaz »
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: FOnline Requiem
« Reply #33 on: December 17, 2010, 12:58:06 pm »


hmmm ja tu widzę na siłę wymyślone plusy, jeżeli chcesz mogę również na siłę wymyślić dwa razy tyle minusów

vilaz przecież on pisał te minusy na siłe jak plusy ten hardkor :P
Logged

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #34 on: December 17, 2010, 01:12:16 pm »

nie martw się aby ze mną popaść w kłótnie musiał by być gruby flejm, a co do tematu, te minusy są tak samo z dupy wzięte jak te plusy, chociaż według mnie nie wszystkie minusy są wyssane z palca w przeciwieństwie (oczywiście według mnie) do plusów
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.

GuitarGuy

  • LAW
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #35 on: December 17, 2010, 01:35:28 pm »

Najgorzej razi w oczy mnie to
"- od kiedy do craftu plecaka potrzebujemy siekiery czy części stalowych?"
potrzebujemy bo ten plecak służy do założenia obozowiska w jaskini. Inaczej czym byś wywalał rozwalone zewsząd kamienie i ziemie w wybuchu dynamitu w skale ? :P
Logged
There they come to snuff the rooster, yeahh

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #36 on: December 17, 2010, 01:47:34 pm »

na pewno nie siekierą
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #37 on: December 17, 2010, 01:53:35 pm »

Tłumaczenie z ruskiego tego itemza to "backpack with stuff" i z zasypanej jaskini tworzy nam to co pokazał DocAN



Naprawdę qufa nie wiem jak można się do takich pierdół przyczepiać ^^ szczególnie jeśli są całkiem nieźle dopracowane.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl

LSD

  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #38 on: December 17, 2010, 03:37:38 pm »

ale wy pieprzycie, jakie SDK? co z tego?

pierdoły gadacie, te według was ' gówno ' ma więcej graczy niż 2238.

Sam gram na tym serwerze, od niedawna, ale gram.

Pozdrawiam, shh.  ;)
Logged

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #39 on: December 17, 2010, 03:43:44 pm »

czy ma ? na pewno nie ale przy najmniej jest ciekawsze ( sam fakt ze tam grasz oznacza ze jest ciewlawsze bo tak to bys tam nie gral az tygodnia )
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #40 on: December 17, 2010, 03:49:53 pm »

Dlatego nie zakłada się serwera po 2 miesiącach, tylko planuje się i opracowuje świat i inne jego aspekty. Na Requiem grałem tydzień i to powinno wystarczyć do krytykowania. Gdybym tworzył własnego FOnline to na pewno nie uruchamiałbym go po 2-3 miesiącach. Dla mnie to jest kolejny klon i tyle, sprawdze w najbliższym czasie reszte serwerów i założe się, że świat nie będzie w ogóle zmieniony.

Tyle z mojej strony, grajcie sobie nadal w waszego NOWEGO FO. Pozdrawiam ;)

Ciekawa jaka będzie reakcja jak na 2238 zrobią wipe :) hihihi...
Chcesz czegoś nowego? Zagraj sobie w FOG'a, pewnie też powiesz, że takie samo jak TLA, że ruskie i do dupy. Albo w sumie nie zagrasz i tak, bo na chwilę obecną jest to CBT ;p (ale i tak byś marudził, że nie fajne, że sa ruscy, że nie ma nic po polsku, itp, itd...)
Logged

Re: FOnline Requiem
« Reply #41 on: December 17, 2010, 04:10:12 pm »

Chcesz czegoś nowego? Zagraj sobie w FOG'a, pewnie też powiesz, że takie samo jak TLA, że ruskie i do dupy. Albo w sumie nie zagrasz i tak, bo na chwilę obecną jest to CBT ;p (ale i tak byś marudził, że nie fajne, że sa ruscy, że nie ma nic po polsku, itp, itd...)
Harnasiu a czy ja marudze na sąsiadów ze wschodu? Do nich kompletnie nic nie mam, tylko boli mnie to, że brakuje co niektórym kreatywności. Spoko mogą być 2-3 klony TLA czy Obka, twórcy skupiają się na czymś inny ok, ale nie może być tak, że każdy serwer wygląda tak samo.

Nie twierdzę, że to gówno, bo FOnline nie jest gównem ;) Gównem jest brak kreatywności, oryginalności i pomysłów. Uniwersum Fallouta ma w sobie potencjał, można dzięki temu stworzyć równie ciekawy świat, gdziekolkwiek indziej niż Kalifornia. Dlaczego by nie umieścić akcji na granicy USA-Kanada, albo gdzieś w Europie? Zapewne każdy z was byłby zaciekawiony. Nowe lokacje, miasta, bohaterowie, bronie i co najważniejsze na nowo moglibyśmy odkrywać świat i czerpać z tego wiele przyjemności.

Wszystkie pozostałe "servy" prócz 2238 i oryginalnego TLA nie wnoszą nic nowego pod względem fabularnym. Możecie pojąć, że są gracze, którzy chcą czegoś nowego, a nie ciągłe mielenie tego samego od 10 lat. Brakuje tylko, aby dodano quest "ratuj świat przed złym Mistrzem, albo Frankiem H." :)
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #42 on: December 17, 2010, 04:13:24 pm »

Harnasiu a czy ja marudze na sąsiadów ze wschodu? Do nich kompletnie nic nie mam, tylko boli mnie to, że brakuje co niektórym kreatywności. Spoko mogą być 2-3 klony TLA czy Obka, twórcy skupiają się na czymś inny ok, ale nie może być tak, że każdy serwer wygląda tak samo.

Nie twierdzę, że to gówno, bo FOnline nie jest gównem ;) Gównem jest brak kreatywności, oryginalności i pomysłów. Uniwersum Fallouta ma w sobie potencjał, można dzięki temu stworzyć równie ciekawy świat, gdziekolkwiek indziej niż Kalifornia. Dlaczego by nie umieścić akcji na granicy USA-Kanada, albo gdzieś w Europie? Zapewne każdy z was byłby zaciekawiony. Nowe lokacje, miasta, bohaterowie, bronie i co najważniejsze na nowo moglibyśmy odkrywać świat i czerpać z tego wiele przyjemności.

Wszystkie pozostałe "servy" prócz 2238 i oryginalnego TLA nie wnoszą nic nowego pod względem fabularnym. Możecie pojąć, że są gracze, którzy chcą czegoś nowego, a nie ciągłe mielenie tego samego od 10 lat. Brakuje tylko, aby dodano quest "ratuj świat przed złym Mistrzem, albo Frankiem H." :)
Jak mi powiesz, co wprowadza do "fabuły" serwer 2238 to Ci postawie piwo ;p 2238 nie ma fabuły...
Logged

Re: FOnline Requiem
« Reply #43 on: December 17, 2010, 04:16:15 pm »

Może i nie ma, ale ma "świat". Serwer 2238 różni się od TLA, spójrz na niektóre lokacje i inne aspekty np. piekiełko i dominacja hubologów. Ot mi chodzi, aby "servy" miały w sobie coś innego. Przeczytaj mój post nad tobą i zrozum ;)

Mod.
SLD, mi nie chodzi o napierdalanke z avangerów tylko o to, że Requiem mógłby być bardziej oryginalny.
« Last Edit: December 17, 2010, 04:26:04 pm by marcek1989 »
Logged

LSD

  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #44 on: December 17, 2010, 04:18:39 pm »

marcek ty chyba nie wiesz o czym mówisz, requiem nie jest stworzony dla idiotów którym trzeba powiedzieć ' bierz miniguna i zabijaj ' . Tutaj gracza tworzą fabułę, to jest o wiele ciekawszy serwer pod względem RP niż 2238.

Na requiem są frakcje hubologów, mutantów. Tutaj tego nie ma.
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 

Page created in 0.049 seconds with 18 queries.