fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 27, 2024, 05:19:41 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3 4 ... 10

Author Topic: FOnline Requiem  (Read 23866 times)

Re: FOnline Requiem
« Reply #15 on: December 16, 2010, 08:59:35 pm »

Niekoniecznie z New Vegas chociaż ciekawe byłoby zagrać w FOnline New Vegas ;) Nowe lokacje, miasta, inne bronie, nowe przygody etc.
Logged

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #16 on: December 16, 2010, 09:03:41 pm »

marcek bylesz w bazie sierra albo w redding bo ja tak i to sa lokacje innej jakosci .. nawe lepsze niz w 2238 oj mielic to na 2238 wszystkie lokacje z f2 sa nie zmienione ... a lokacje z f1 w nieznacznym stopni a tam nawet lokacja z tla jest zmieniona ... wpier zagraj mistrzu a potem gadaj ...
Logged

DocAN.

  • Testing FO: Reloaded
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #17 on: December 16, 2010, 09:43:14 pm »

Odpowiednik namiotu z 2238:


Do lokacji można przyprowadzić znajomych, będą oni widzieli lokację.

Aby zrobić własną jaskinię potrzebne będą:


Wszystko można znaleźć w sklepach lub na karawanach.

Jak chcemy kogoś wywalić z jaskini wystarczy go w niej ubić :D
« Last Edit: December 16, 2010, 09:48:02 pm by DocAN. »
Logged
FOnline: Reloaded - Post apocalyptic mmorpg
Re: FOnline Requiem
« Reply #18 on: December 16, 2010, 10:08:56 pm »

DocAN., działają Ci poprawnie cooldowny z FOCD na tym serwerze?
Której wersji używasz?
Logged

DocAN.

  • Testing FO: Reloaded
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #19 on: December 16, 2010, 10:19:46 pm »

tak poprawnie, wersja 1.15d
Logged
FOnline: Reloaded - Post apocalyptic mmorpg

GuitarGuy

  • LAW
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #20 on: December 16, 2010, 11:15:37 pm »

Teraz tylko by wystarczyło wyczaić gdzie można zapłacić byleby w Hellu nie zrespawnować się, no i jak dostać się do tego sprzedawcy z tego normalnego Replication Center, nie tego dla dłużników (zwanego Hell). Bić opłaca się najlepiej skorpiony te wielkie. Za strzał z bazooki w całą grupę jest ~2000 xp.
Jak ty zdobyłeś skóry gekona i brahmina ?
Logged
There they come to snuff the rooster, yeahh

DocAN.

  • Testing FO: Reloaded
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #21 on: December 17, 2010, 12:56:45 am »

W Hellu są terminale, tam wpłacasz kasę.
Skóry zdobyłem na karawanach.
Logged
FOnline: Reloaded - Post apocalyptic mmorpg

GuitarGuy

  • LAW
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #22 on: December 17, 2010, 01:24:58 am »

Dzięki, już kończę zbierać ten stuff, tylko mi skór brakuje :>
Co do info można jeszcze dodać że do handlowania itp. wystarczy 1 punkt charyzmy, ale już wtedy nie weźmiesz kogoś ze sobą.
Co do enco z SMG, Hunting Rifle i 10mm Pistol leżącym na takim to zajebista sprawa - wystarczy że masz szczęście i na parę z kolei wpadniesz, to już możesz kupić miniguna i metal armor :)

EDIT:
Dzisiaj wpadłem do Klamath, zobaczyłem żółwie ubrania to z automatu schowałem się za zasłoną, ale ku wielkiemu zdziwieniu rusek poszedł po CA dla mnie (sic!). A już się domyślałem rychłej śmierci. Bardzo mały odsetek PK tutaj jest, co mnie bardzo cieszy :)

« Last Edit: December 17, 2010, 02:32:00 am by GuitarGuy »
Logged
There they come to snuff the rooster, yeahh

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #23 on: December 17, 2010, 08:10:11 am »

zgadzam się z Marckiem i Schwartzem, nic nowego tam nie widzę toż to to samo tyle że kilka dodatkowych feature się pojawiło, co do craftingu odpowiem na słowa "inny znaczy gorszy?" tak w tym przypadku ewidentnie crafting jest straszliwie dupny i nielogiczny

Quote
+ jest inny od TLA , OBT2 i 2238
+ nowe perki
+ nowe bronie
+ bardziej zbalansowane
+ przebudowane lokacje
+ Dev team jest aktywny
+ system wspiera zorganizowane grupy
+ da sie dogadac z rosjanami
+ mozesz spokojnie grac kim chcesz tam nie ma problemu z zalatwieniem troche stuffu
+ jest jakiekolwiek RP
+ wiekszosc organizaji nie wspiera PK i innych zlych uczynkow
+ jest wmiare spokojnie w miastach
+ sa tez dobre akcje PvP ( jest ez wiecej mozliwosci w tym zakresie )
+ sa jaskinie (odpowiedniki namiotow ale bardziej pro i ciekawsze )
+ jaskine z enco sa bardziej zywsze

hmmm ja tu widzę na siłę wymyślone plusy, jeżeli chcesz mogę również na siłę wymyślić dwa razy tyle minusów
« Last Edit: December 17, 2010, 08:22:11 am by Saumax »
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #24 on: December 17, 2010, 08:29:04 am »

Dajesz ,  wymysl ich wjecej niz ja plusow :D
Logged

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #25 on: December 17, 2010, 09:35:47 am »

- jest taki sam jak TLA i OBT2
- Balans? jaki balans?
- te same lokacje
- system nie wspiera pojedynczych graczy
- nie da się dogadać często z rosjanami
- RP? jeżeli RP nazywasz ruseknick1, ruseknick2, ruseknick4, ruseknick5 itp to faktycznie jest to rp...
- PK... ciekawe ponieważ kogo bym nie spotkał próbował mnie ubić
- Spokojnie? ja tu kombinuję za czym się schować aby nie dorwać bursta
- dobre akcje pvp? bo są worki? ciężko to nazwać pvp jeżeli nawet nie można biegać
- debilne receptury w craftingu
- od kiedy do craftu plecaka potrzebujemy siekiery czy części stalowych?
- jaskinie z enco żywsze... no faktycznie, kilka krzemieni leży i tony gekonów
- ciężko zacząć
- brak segregacji podczas handlu tak jak to jest na 2238
- hell
- cyrylica
- brak jakiejkolwiek angielszczyzny wszystko dosłownie wszystko w cyrylicy, miałem chociaż nadzieje że itemy będą w normalnym języku a tu dupa

Proszę, masz więcej minusów
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.

Kombajn

  • Ciśnij pompki, paziu.
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #26 on: December 17, 2010, 10:19:05 am »

Ja wczoraj zacząłem przygodę z requiem. Podejrzewam, że w sobotę pogram dłużej to zdam relację.

Saumax, na pewno zacząć nie jest trudno. Jest np. powtarzalny quest, gdzie za podróż den>reno>den i rozmowę z 2 npc dostajesz 1000 expa i 500 kapsli. A robi się go w 5-7 minut. Kilka razy taki quest zrobić aby dobić do tego 4 poziomu, wpakować trochę w skill bojowy i można smigać. A broń podobno ławo znaleźć na enco, ew. ktoś Ci może podarować.

Ja na pewno nie zrażę się twoją wypowiedzią, ale rozumiem, że dla Ciebie to nic nowego/fajnego. Ale mnie obecnie 2238 nudzi na śmierć. Jedyną frajdę obecnie czerpię z walk na Hinkleyu.

A tu całkiem zmieniony świat i co z tego, że pa ruski. To jest język prosty jak konstrukcja cepa i da się przyzwyczaić, ba! nawet się poduczyć.
Logged
Currently retired.
Re: FOnline Requiem
« Reply #27 on: December 17, 2010, 11:31:16 am »

Święta racja Saumax, nie wiem dlaczego tak podniecacie się tym serwerem, przecież to już wszystko kurka wodna było, jest i będzie. To, że jest tam kilka innych rozwiązań nie świadczy o zajebistości owego serwera. Z chęcią pograłbym na zupełnie "nowym" serwerze, który jest "inny", który może mi zaoferować nowe przygody. FOnline nie musi ciągle być osadzony w świecie jedynki i dwójki, dlaczego by nie stworzyć nowego świata?

Do 2238 nic nie mam, wszak jest to dobry serwer, który dał mi wiele radości. Grając w TLA czułem się w świecie po wydarzeniach z 2238, który był taki sobie, a grając w Requiem nie odczułem niczego. Kopia TLA z paroma nowymi elementami i sporą liczbą dual logerów ;)

Serwery, które powstają po 3-4 miesiącach opublikowania sdk nie wnoszą nic nowego, trzeba poczekać więcej czasu na "nowe" FOnlines ;)
Logged

Kombajn

  • Ciśnij pompki, paziu.
  • Offline
Re: FOnline Requiem
« Reply #28 on: December 17, 2010, 11:39:45 am »

marcek, najgorsi są ludzie, którzy potrafią krytykować i nic nie wnoszą do dyskusji. Zawsze sam możesz zrobić coś nowego.

Mówię to dlatego, bo już się Ciebie ktoś zapytał ile w to grałeś, co Ci się udało zrobić. Dziwne, że Ci co grali w tla/obt2 a teraz grają na reqiuem dostrzegają sporo plusów i różnic.

 Jeśli możesz to chętnie bym usłyszał, coś bardziej konstruktywnego. A nie coś typu słabe to bo po rusku, bo podobne. Nie wiem czy wiesz ale zrobienie czegoś "INNEGO,NOWEGO" to dla kilkuosobowej ekipy skrypciarzy to kilka miesięcy żmudnej pracy po godzinach spędzonych w szkole czy robocie.

Jeżeli niestety grałeś w to 30 minut czy godzine i wiesz już wszystko, to bardzo bym prosił, żebyś już nie pisał 3 raz tego samego.
Logged
Currently retired.
Re: FOnline Requiem
« Reply #29 on: December 17, 2010, 12:06:35 pm »

Dlatego nie zakłada się serwera po 2 miesiącach, tylko planuje się i opracowuje świat i inne jego aspekty. Na Requiem grałem tydzień i to powinno wystarczyć do krytykowania. Gdybym tworzył własnego FOnline to na pewno nie uruchamiałbym go po 2-3 miesiącach. Dla mnie to jest kolejny klon i tyle, sprawdze w najbliższym czasie reszte serwerów i założe się, że świat nie będzie w ogóle zmieniony.

Tyle z mojej strony, grajcie sobie nadal w waszego NOWEGO FO. Pozdrawiam ;)

Ciekawa jaka będzie reakcja jak na 2238 zrobią wipe :) hihihi...
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
 

Page created in 0.075 seconds with 22 queries.