fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 03:06:58 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą  (Read 3447 times)

Agerom

  • Nemesis-Type in game
  • Offline
prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« on: December 12, 2010, 03:10:30 pm »

tak jak w temacie! Kompletnie nie wiem jak wyexpic nie walcząc na początku. Ogolnie chce być demolition expertem, wiec walka bedzie dopiero potem.
Logged

Agerom

  • Nemesis-Type in game
  • Offline
Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #2 on: December 12, 2010, 03:43:36 pm »

Slyszalem ze FA jest dobrym sposobem, jak to dziala? :P
Logged
Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #3 on: December 12, 2010, 03:44:21 pm »

demo robisz z 9 PE 10 IN i skilled..
Wtedy majac okolo 3 - 4 lvl ( wbija sie na questach ) mozesz miec 2 lvl profesji.
Logged

Agerom

  • Nemesis-Type in game
  • Offline
Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #4 on: December 12, 2010, 03:54:23 pm »

ale ja sie pytalem o expienie a nie o poradnik demolition experta
Logged
Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #5 on: December 12, 2010, 04:25:39 pm »

Masz powieszony poradnik Riota jak wbić 3 level na questach. Listę wszystkich questów znajdziesz na FOnline wiki.
Logged

Majer

  • Someone to hear your prayers, someone who cares.
  • Offline
Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #6 on: December 12, 2010, 05:05:29 pm »

Questów jest tak mało i tak kiepskie nagrody są za nie, że na dłuższą metę to nie ma jakiegokolwiek sensu.
Logged
Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #7 on: December 12, 2010, 05:14:45 pm »

ale na kłeścikach można spokojnie zrobić 4-5 lvl a o ile się nie myle krafter  3 lvl profki moze brac na 6 ;)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #8 on: December 12, 2010, 05:26:46 pm »

Questów jest tak mało i tak kiepskie nagrody są za nie, że na dłuższą metę to nie ma jakiegokolwiek sensu.
Ale tu nie chodzi o dłuższą metę, tylko natłuczenie tych kilku pierwszych poziomów. Poza tym 2000 xp za quest od Dangerous Dana w Redding nie jest chyba kiepską nagrodą?
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #9 on: December 12, 2010, 06:31:17 pm »

A do expienia zlodzieja spotkaliscie moze jakies wiecznie "busy" NPC?
Logged
Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #10 on: December 12, 2010, 06:52:54 pm »

ale ja sie pytalem o expienie a nie o poradnik demolition experta

Poleciłem ci jak musisz go zrobić, żeby NASTĘPNIE mieć ten 21 lvl. Po tym jak wbijesz już te pierwsze poziomy i kupisz profesje to spokojnie na craftingu wbijesz 21.
Logged

Profesorek

  • U talkin' to me?! F**K!!! *Pif Paf*
  • Offline
Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #11 on: December 13, 2010, 12:31:21 pm »

Poleciłem ci jak musisz go zrobić, żeby NASTĘPNIE mieć ten 21 lvl. Po tym jak wbijesz już te pierwsze poziomy i kupisz profesje to spokojnie na craftingu wbijesz 21.
najlepiej expic na mole ratach i mutainted mole ratach lykaja kryty az milo a exp jest niekulawy

Majer

  • Someone to hear your prayers, someone who cares.
  • Offline
Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #12 on: December 13, 2010, 04:43:25 pm »

Poza tym 2000 xp za quest od Dangerous Dana w Redding nie jest chyba kiepską nagrodą?
Relatywnie kiepską, ze względu na to jak dochodowe są np. moleraty. Współczynnik (czas+ryzyko+koszt)/nagroda jest po prostu niski.
Ponadto musisz mieć te 5cha. Wymóg ten akurat spełniam, a jednak nie mam zamiaru zapieprzać do Redding. Gdyby czekało mnie tam z 15questów po 200-400xp każdy to może chciałoby się robić dla samej przyjemności robienia questów + świadomości, że tego czasu nie marnuje się całkowicie. A tu nie licząc noobquestów to ile jest takich wartych wykonania? Starczy palców jednej ręki myślę.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #13 on: December 13, 2010, 05:06:39 pm »

najlepiej expic na mole ratach i mutainted mole ratach lykaja kryty az milo a exp jest niekulawy
Tak, postać niewalcząca unicestwia moleraty aż miło, na przykład poprzez krytyczne ciosy zestawem wytrychów. Brawo yeti.
Relatywnie kiepską, ze względu na to jak dochodowe są np. moleraty. Współczynnik (czas+ryzyko+koszt)/nagroda jest po prostu niski.
Ponadto musisz mieć te 5cha. Wymóg ten akurat spełniam, a jednak nie mam zamiaru zapieprzać do Redding. Gdyby czekało mnie tam z 15questów po 200-400xp każdy to może chciałoby się robić dla samej przyjemności robienia questów + świadomości, że tego czasu nie marnuje się całkowicie. A tu nie licząc noobquestów to ile jest takich wartych wykonania? Starczy palców jednej ręki myślę.
To prawda, ale była mowa o postaci niewalczącej - doktorku, crafterze, złodzieju etc. Swojego ciecia pod SG2/BG2 wytrenowałem na kilku questach właśnie i taśmowym ruchaniu SECów.

Po questy opłacałoby się latać nawet za Glow, gdyby "prędkość" poruszania się po mapie była przynajmniej sensowna, ale niestety teraz jest "urealniona". Sugerującym to rozwiązanie stałym bywalcom bazaru w NCR i tak jest wszystko jedno, bo nigdzie poza NCR nie chodzą, ogarniętym gangom jest wszystko jedno, bo mają samochody i namioty/bazy-parkingi pod każdym miastem. Tylko tym, którzy naprawdę chcieliby sobie w to niezobowiązująco pograć godzinę czy dwie dziennie, zwiedzając Pustkowie, ciśnienie się podnosi od oglądania wiader gówna na Youtube w czasie epickiej wyprawy z Necropolis do Gecko i z powrotem, żeby zataszczyć holodyski w zamian za 500 xp. Tak, jest taki quest, zrobiłem raz, jak jeszcze nie wiedziałem co dostanę w nagrodę. Potem już tłukłem moleraty dzidą, łatwiej i znacznie szybciej.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Majer

  • Someone to hear your prayers, someone who cares.
  • Offline
Re: prosze o sposoby expienia postacią niewalczącą
« Reply #14 on: December 13, 2010, 05:27:57 pm »

No właśnie, w tym rzecz, że postacią z defnicji niewalczącą najszybciej i najłatwiej jest zdobyć doświadczenie... walcząc.
Ja w jedną noc nabiłem prawie cztery tysiące XP na naprawach śmieci (po dołączeniu do gangu, bo sam nigdy bym tyle zużytych pukawek nie znalazł) z tym komicznym 60s cooldownem, więc wiadomo, że można - pytanie jaki ma to sens?
Logged
Pages: [1]
 

Page created in 0.096 seconds with 22 queries.