fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 09:45:21 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2

Author Topic: fallout new vegas  (Read 4756 times)

fallout new vegas
« on: November 01, 2010, 10:34:35 am »

gra ktos w nowego fallouta ? ja zbieram kase aby kupic se na swieta tylko nie wiem czy jest taki jak fallout 3 czy lepszy :P dajcie opinie jezeli gracie i jakies skriny to bede wdzieczny ;)  ;D
Logged
PEJA KRÓL HIP HOPU!

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: fallout new vegas
« Reply #1 on: November 01, 2010, 12:00:37 pm »

3x Razy lepszy od 3 .
Muzyka lepsza.
Gra trudniejsza.
Bardziej Wciąga

Minusem jest to że wbijesz ten 30 lvl i dalej nie przejdziesz gry ;p (jak robisz zadania poboczne)
Logged
h

LSD

  • Offline
Re: fallout new vegas
« Reply #2 on: November 02, 2010, 07:23:10 am »

Minusem jest to że wbijesz ten 30 lvl i dalej nie przejdziesz gry ;p (jak robisz zadania poboczne)

serio? dlaczego? ; o może twój pirat tak ma czy coś
Logged
Re: fallout new vegas
« Reply #3 on: November 05, 2010, 10:20:05 pm »


Minusem jest to że wbijesz ten 30 lvl i dalej nie przejdziesz gry ;p (jak robisz zadania poboczne)


No właśnie o co z tym chodzi? Bo zdanie nie wiele mówi. A rodzi wiele pytań.
Logged
Re: fallout new vegas
« Reply #4 on: November 06, 2010, 10:27:06 am »

Polecam zakupić Nowe Vegas z tego względu, że jest to całkiem przyzwoity Fallout i można go postawić obok 2 królów sagi. Dlaczego? Dlatego, że ta gra ma wiele zalet niż wad w porównaniu do poprzedniego Fallouta, który pomimo tej samej nazwy jak i świata zasługuje na miano co najwyżej... średniego "kuzyna".

Plusy New Vegas:
+ ciekawsze zadania oraz fabuła
+ ciekawy świat
+ soundtrack z F1/F2
+ gecko
+ Power Armor Enclavy z F2
+ Plasma caster (plasma rifle) z F2
+ tryb hardcore
+ ciekawy system tworzenia i ulepszania przedmiotów
+ logiczne występowanie zwierząt
+ logiczne umiejscowienie miast i innych lokacji
+ frakcje
+ Fallout Nexus

Są również minusy, ale jest ich o wiele mniej i to bardzo dobrze, a więc minusy:
- silnik gry (engine Oblivion), nie przepadam za tym aby w grze RPG był tryb FPP, preferuję TPP jednak na tym silniku wygląda okropnie
- miasto New Vegas
- stroje frakcji "Legiony Cezara"
- modele kobiet lekkich obyczajów i pozostałych

Pewnie zastanawiacie się dlaczego w minusach znalazło się New Vegas, a to dlatego, że jest tam za bardzo kolorowo i są te dziwne roboty. Roboty w New Vegas nie podobają mi się, sama idea z Mr. House jest bardzo dobra, przypomina mi Mistrza, ale te wszystkie roboty mi po prostu nie pasują. Kolejna sprawa, która mi nie odpowiada to prostytutki i tancerki... Wyglądają okropnie! Ani to seksowne ani ładne, mogli się postarać robiąc kobiece modele, bo dla mnie wszystkie kobitki w grze wyglądają paskudnie.
Legiony Cezara przypominają mi guilde łowców niewolników Metzgera, jednak psują to wszystko strojami.

Dobrze, że jest New Vegas Nexus, dzięki modom gra będzie na pewno lepsza...
Logged
Fallout New Vegas jest wspaniałe...

Dzięki temu... http://www.newvegasnexus.com/ oraz firmie Obsidian ;)
Re: fallout new vegas
« Reply #5 on: November 06, 2010, 12:54:06 pm »

a on ile kosztuje to se kupie bo pobierac to za duzo wazy a ja mam slaby net i nie chce pobierac xD
Logged
PEJA KRÓL HIP HOPU!
Re: fallout new vegas
« Reply #6 on: November 06, 2010, 02:24:24 pm »

« Last Edit: November 06, 2010, 02:37:54 pm by Floodnik »
Logged
Re: fallout new vegas
« Reply #7 on: November 08, 2010, 06:49:06 pm »

Całkiem dobra gra tylko trzeba wgrać pare modów według upodobania i bedzie git majonezzzzz  ;D
Logged
Re: fallout new vegas
« Reply #8 on: November 09, 2010, 07:52:54 pm »

Spoko to se kupie chyba tego new vegas , bo ogladalem pare filmikow na youtube i nawet fajnie sie gra.
Logged
PEJA KRÓL HIP HOPU!
Re: fallout new vegas
« Reply #9 on: November 14, 2010, 12:02:35 pm »

Mnie się tam new vegas podoba właśnie skończyłem całą grę i teraz gram od nowa łącznie z wykonywaniem wszystkich questów pobocznych jeśli podobały ci się F1 i F2 to polecam ci NV może wygląda tak samo ja F3 ale ja trochu pograsz to zmienisz zdanie gra warta uwagi
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: fallout new vegas
« Reply #10 on: November 14, 2010, 05:44:55 pm »

Fallout New Vegas jest fajne - ale nie pasuje mi ten klimat westernu ? Co do cholery ma western z latami 30 XX wieku?!?! Jeszcze do czego się czepiam to, to że fabuła troche rozwalona na dużo kawałków (idź tu przynieś tamto pomóż tym itp), nie lepij możnabyło zrobić dwie drogi? zła i dobra - zła rozpier***sz wszystko po kolei na swojej drodze a dobra to że pomagasz i ...... pomagasz no!
Logged
h

Profesorek

  • U talkin' to me?! F**K!!! *Pif Paf*
  • Offline
Re: fallout new vegas
« Reply #11 on: December 07, 2010, 11:25:06 am »

wie ktos ile ma wyjsc DLCkow do tego fallouta i mniej wiecej kiedy??? i czy ukaze sie game of year edition jak to bylo z 3 bo prawde mowiac to jak bedzie tych dlc 5 i kazdy po 20-30 blaszek to ta gra bedzie kosztowac majatek.... a wydaje mi sie, ze plasma rifle i APA z dwojeczki to raczej za malo zeby klimatem nawiazac do jedyneczki i dwojeczki

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: fallout new vegas
« Reply #12 on: December 07, 2010, 02:52:43 pm »

Fallout New Vegas jest fajne - ale nie pasuje mi ten klimat westernu ? Co do cholery ma western z latami 30 XX wieku?!?! Jeszcze do czego się czepiam to, to że fabuła troche rozwalona na dużo kawałków (idź tu przynieś tamto pomóż tym itp), nie lepij możnabyło zrobić dwie drogi? zła i dobra - zła rozpier***sz wszystko po kolei na swojej drodze a dobra to że pomagasz i ...... pomagasz no!

Ze az zapytam: o co chodzi z latami 30 XX wieku? :E
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"

Profesorek

  • U talkin' to me?! F**K!!! *Pif Paf*
  • Offline
Re: fallout new vegas
« Reply #13 on: December 08, 2010, 06:54:00 pm »

a wie ktos ile dlckow ma do tego wyjsc????? moim zdanie granie w to teraz to strata czasu gra na bank jest jeszcze mega zbugowana(bethesda softworks z tego slynie od lat, pamietacie taka gre bugerfall?), kraszuje sie, i przedewszystkim niekompletna bo na bank wyjdzie jeszcze z 5 DLC z 5 updateow
Re: fallout new vegas
« Reply #14 on: December 09, 2010, 08:59:47 am »

Szkoda że jest ten engine z 3 :( Powinni zrobic Fallouta tak że widzi sie z góry i można dowolnie obracać i przyblizać kamere.
Logged
Pages: [1] 2
 

Page created in 0.125 seconds with 21 queries.