fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 04:25:29 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: Turniej Melee  (Read 1357 times)

Turniej Melee
« on: October 31, 2010, 07:26:46 pm »

Witajcie wastelanderzy!

Organizuje turniej dla twardzieli melee*. Zasady:

-Wszystkie bronie dozwolone (i oczywiście przynieś swoją broń)
-Pierwsza pomoc i Doktor dozwolone
-Narkotyki zabronione
-Pancerze zabronione
-Wąsy zabronione
-Musisz być prawdziwym twardzielem!
-Walka odbywa sie 1vs1, wygrywający przechodzi dalej, przegrywający, hmm, przegrywa.

Event zaczyna się o 21.00 CET dzisiaj (31 październik). Miejsce jest tajemnicą (żeby za dużo trolli nie przyszło), po prostu wyślij mi wiadomość tutaj na forum albo na ircu, taki sam nick. Powiem gdzie to miejsce jest przed rozpoczęciem eventu. Mogę cię podwieźć. Miejsce będzie chronione, także nie myśl nawet o Rambo akcjach ;].

Co do nagród -

Pierwsze miejsce - Brotherhood Armor i 10 000 caps
Drugie miejsce - Metal Armor MK2 i 5 000 caps

Czekam na wiadomości, wastelanderzy!

*Fist fajterzy też mogą wpaść, ale jak przegracie, nie narzekajcie, że fist vs melee jest niezbalansowane ;]
« Last Edit: October 31, 2010, 07:44:11 pm by Samurai »
Logged

Daro

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Turniej Melee
« Reply #1 on: November 01, 2010, 09:25:29 am »

Fajny pomysł. Jak to wyszło? Będzie jakiś reportaż na forum?
Re: Turniej Melee
« Reply #2 on: November 02, 2010, 06:12:08 pm »

Screeny z eventu:
http://img221.imageshack.us/f/65827539.jpg/
http://img215.imageshack.us/f/74345287.jpg/

Jak widzicie przyszło dużo ludzi, wszyscy dobrze się bawili także mogę powiedzieć, że event był udany. Trochę info:

-To był mój pierwszy event, więc nie wszystko było idealne - zrobiłem błąd w liczeniu punktów graczy (nie wiedziałem, że tyle osób wpadnie) i przez to Bary (znany także jako Luohan) ucierpiał, wielkie przeprosiny dla niego. Następnym razem będzie lepiej, uczymy się na błędach.
-Wielkie dzięki dla Samiry za "małą pomoc" - komunikat na serwie, spawn point na ghost farmie, skin kolesia w garniturze jako prowadzącego i inne drobne abuse'y ;]
-Oczywiście podzięks dla mojego teamu Rogues za ochronę i zabijanie trolli
-Wiadomość dla niektórych graczy - następnym razem czytajcie zasady uważnie, na przykład napisałem, że musicie przynieść własną broń, więc nie przeszkadzajcie mi non stop prosząc o to albo tamto, tak jak niektórzy to robili (Katiowa). Następnym razem będzie dyskwalifikacja.
-Sorry za tych, którzy przyszli za późno i nie mogli wziąć udziału w turnieju, ale i tak czekaliśmy już bardzo długo na zbiórkę, inna sprawa, że to by totalnie spieprzyło wyniki strukturę itd. ale mam nadzieję, że zobaczę was następnym razem ;]
-Oczywiście podzięks dla publiczności za dopingowanie
-Ah, i ta wiadomość na końcu eventu "Teraz się wynoście albo Rogues was pozabijają" to był żart, mieliśmy po prostu niezłą beczkę na Teamspeaku kiedy połowa ludzi zaczęła szybko spieprzać har har. Nikomu nic się nie stało.

Niedługo zorganizuje kolejny event, nie wiem czy kolejny turniej, czy coś zupełnie innego. Możecie zawsze napisać mi na PM jakieś pomysły. Do zobaczenie twardziele!
Logged
Re: Turniej Melee
« Reply #3 on: November 02, 2010, 09:33:31 pm »

Jak coś to meele tournament jest mile widziane w BH
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: Turniej Melee
« Reply #4 on: November 06, 2010, 12:54:40 pm »

zrobcie turniej to moze pujde tylko napiszcie kiedy i jak
Logged
PEJA KRÓL HIP HOPU!
Pages: [1]
 

Page created in 0.098 seconds with 21 queries.