fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 10:05:28 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3

Author Topic: Serwery RPG (Role Play Game)  (Read 10854 times)

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #15 on: December 24, 2010, 01:33:48 am »

Może nie z takim entuzjazmem, bo nie wiadomo jak wyjdzie to w praniu, ale 2077 zapowiada się naprawdę interesująco.
Bez cyrylicy, którą nie każdy zna, tylko jedna postać, global karma, stare, piękne Shady Sands, atmosfera Fallout 1, no no.. zobaczymy zobaczymy ;)
Logged

LSD

  • Offline
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #16 on: December 24, 2010, 01:43:00 am »

jak wyjdzie jakis obt to przetestuje z checia ))
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #17 on: December 24, 2010, 09:37:01 am »

Wczoraj został ogłoszony nowy serwer RPG. Jestem taki podekscytowany, że możemy się o nim dowiedzieć, jeszcze w tym roku! To wspaniały prezent świąteczny.
http://fo2077.blogspot.com Wesołych Świąt!  :-*
No no wreszcie coś ciekawszego niżli 2238 - czekam niecierpliwie aż się podnieciłem.
Logged
h

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #18 on: December 24, 2010, 09:55:29 am »

No no wreszcie coś ciekawszego niżli 2238 - czekam niecierpliwie aż się podnieciłem.
Dobra tez sie do tego dopisuje ;)
Logged
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #19 on: December 25, 2010, 03:18:50 pm »

No z takim "player base" to będzie RP że ja pierdolę. Kto to w ogóle robi i czy ma jak udowodnić ludziom że posiada o tym jakiekolwiek pojęcie? Bo na papierze wiele rzeczy ładnie wygląda, ale zbyt często widziałem takie rzeczy TYLKO na papierze ;>
Logged
Don't call me your brother
'cause I ain't your fucking brother.
We fell from different cunts,
and your skins an ugly color!
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #20 on: December 25, 2010, 03:55:47 pm »

Zapewne robi to Janusz2238 - co widać na jego filmikach i Kilgore co było widać na ircu. Na blogu nie zauważyłem informacji kto pracuje nad tym projektem ale widząc że jest przygotowana wersja PL to będzie to rodzimy skład. Pożyjemy zobaczymy, trzymam kciuki.
Logged
"War. War never changes"

Janusz2238

  • forum.newfmc.pl
  • Offline
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #21 on: December 25, 2010, 04:15:42 pm »

No z takim "player base" to będzie RP że ja pierdolę. Kto to w ogóle robi i czy ma jak udowodnić ludziom że posiada o tym jakiekolwiek pojęcie? Bo na papierze wiele rzeczy ładnie wygląda, ale zbyt często widziałem takie rzeczy TYLKO na papierze ;>

Mało osób ma pojęcie o RPG, czy ty się do nich zaliczasz? Pokaż co Ty potrafisz http://fodev.net/forum/index.php?topic=11733.0 :)
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl/
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #22 on: December 25, 2010, 07:49:32 pm »

Coś mi tu chyba nie pasuje. Czym dla was jest "server RPG", bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem i czy nie pomyliłem czasem tematów :P Chodzi o RP? Odgrywanie postaci? Czy może o coś innego? :-x
AKTYWNE odgrywanie, tj. brak używania emotikon w komunikacji z innymi, wczuwanie się w jakiegoś bohatera, konkretny brak metagamingu, jakiś tam wpływ na świat i przykładowe opisywanie czynności postaci w tzw. "emotach" eg. *Śmieje się.*/*Spojrzał na xxx unosząc brwi.* etc.
czy "zwyczajny" server z jakimiś tam swoimi zasadami na którym jest po prostu dużo questów i gameplay'owo bardziej przypomina komputerowego RPG'a niż grę FFA w której używa się 5-6standardowych buildów żeby faktycznie liczyć się w PvP? No ale ze swobodą pisania i brakiem wymogu wczuwania się w swoją postać.
czy jeszcze coś innego? ;] Jeśli tak to napiszcie, bo nie wiem czy kieruje swoje myślenie w dobrą stronę.
Logged
Don't call me your brother
'cause I ain't your fucking brother.
We fell from different cunts,
and your skins an ugly color!
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #23 on: December 25, 2010, 08:19:55 pm »

jestem zainteresowany tym projektem :)
Logged

Janusz2238

  • forum.newfmc.pl
  • Offline
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #24 on: December 25, 2010, 08:33:06 pm »

Quote
Coś mi tu chyba nie pasuje. Czym dla was jest "server RPG", bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem i czy nie pomyliłem czasem tematów  Chodzi o RP? Odgrywanie postaci? Czy może o coś innego? :-x

Tak jak jest napisane w temacie "Serwery RPG (Role Play Game)". Tak - chodzi o odgrywanie.
Jednak swoboda pisania jest. Zdradzę, że posiadamy zaimplementowany tryb wiadomości "out of game", piszesz "/o <tekst>" i wtedy, piszesz to jako Ty, a niejako bohater, którego symulujesz. Ogólnie, nie ma co nad tym się rozwodzić, będą beta testy, to wyjdzie w praniu co z tego wyjdzie.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl/
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #25 on: December 26, 2010, 11:23:53 am »

korzystając z okazji zapytam... na jakim poziomie są prace? tzn ile zostało do otworzenia wstępnej wersji na testy?
Logged

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #26 on: December 26, 2010, 12:45:24 pm »

ważne ze są i to mi wystarcza za odpowiedz na twoje pytanie, znajdź temat Janusza.twojego.przyjaciela a może będziesz w tanie pomóc i wejść do 2077 wcześniej 
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #27 on: December 26, 2010, 04:34:14 pm »

ważne ze są i to mi wystarcza za odpowiedz na twoje pytanie, znajdź temat Janusza.twojego.przyjaciela a może będziesz w tanie pomóc i wejść do 2077 wcześniej 
ze względu na mój charakter, wolałbym konkretniejszą odpowiedź, a sprawa pomocy, to zupełnie odrębny temat...
Logged
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #28 on: December 27, 2010, 02:26:13 am »

Super, ze wyszla taka inicjatywa.
W koncu bedzie mozna naprawde pograc, bo poki co to Role Play istnial tylko w naszej jaskini, w gangu ; )
Czekam ze zniecierpliwieniem
Logged

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: Serwery RPG (Role Play Game)
« Reply #29 on: December 27, 2010, 10:02:21 am »

Może to zbyt szybkie pytanie, ale chciałbym zapytać o frakcje NPC. Będą przewidziane?
Tzn. Czy będzie możliwość dołączenia do Bractwa Stali, Jedności, Policji Hubu, Zwiadowców z Junktown, Regulatorów, Brzytw, czy Khanów?

Rozumiem, że wrócą stare, dobre, duże Radskorpiony, tak?

Przez wzgląd na brakujące animacje, nie będzie możliwości zostania ghulem albo super mutantem?
Logged
Pages: 1 [2] 3
 

Page created in 0.037 seconds with 18 queries.