fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • September 28, 2024, 11:31:52 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 31 32 [33] 34

Author Topic: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238  (Read 69391 times)

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #480 on: May 26, 2010, 06:59:31 pm »

Już nie (c)histeryzujcie. Nie jest tak ciężko. Ta gra nie jest dla lołnerów - no chyba że się jest hardkorem i się potrafi stać przy skałach ponad 10 godzin. Small gunnerem i Energy Expertem (hybrydami) da się grać i to długo :). Wystarczy pokrzyczeć na bazarku NCR lub w Hub przy karawanach o szukaniu towarzyszy i można iść spokojnie expić - jest zabawa - wrażenia z rozwalenia 14 bandytów w jednym enkounterze robi dużo :).
Logged
h
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #481 on: May 26, 2010, 07:49:53 pm »

Już nie (c)histeryzujcie. Nie jest tak ciężko. Ta gra nie jest dla lołnerów - no chyba że się jest hardkorem i się potrafi stać przy skałach ponad 10 godzin. Small gunnerem i Energy Expertem (hybrydami) da się grać i to długo :). Wystarczy pokrzyczeć na bazarku NCR lub w Hub przy karawanach o szukaniu towarzyszy i można iść spokojnie expić - jest zabawa - wrażenia z rozwalenia 14 bandytów w jednym enkounterze robi dużo :).

Erm...

Ja gram lonerem, nie wykraftowałem nic oprócz paru kurteczek w przerwie pomiędzy polowaniem i nie narzekam.

Serio - jest różnica pomiędzy "Jeszcze nie wykminiłem jak to zrobić" / "Nie umiem w ten sposób" czy "To nie moja działka" a "Nie da się" / "To nie jest gra dla".

Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #482 on: May 26, 2010, 10:07:00 pm »

Ja również jestem lonerem i całkiem przyjemnie mi sie gra. Krafce niewiele, ot czasem amunicje. Co do aktualnej sytuacji - kontrowersyjna zmiana mocy mobków wydaje mi się świetnym pomysłem. Może życie wastelandu przestanie być tak bardzo skoncentrowane w NCR. Jednak idiotyczne jest zmniejszanie zysków z polowania na bandytów (mających znacznie więcej hp). Logicznym by było - przeciwnik bardziej wymagający = wieksza nagroda. Gdybyśmy dostawali więcej xp za mocniejsze mobki, to było by dobre również dla niskolvlowych postaci, które otrzymywały by coś w zamian za trud i amunicję włożoną w ubicie skorpiona koksa.
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #483 on: May 28, 2010, 05:52:07 pm »

Ja również jestem lonerem i całkiem przyjemnie mi sie gra. Krafce niewiele, ot czasem amunicje. Co do aktualnej sytuacji - kontrowersyjna zmiana mocy mobków wydaje mi się świetnym pomysłem. Może życie wastelandu przestanie być tak bardzo skoncentrowane w NCR. Jednak idiotyczne jest zmniejszanie zysków z polowania na bandytów (mających znacznie więcej hp). Logicznym by było - przeciwnik bardziej wymagający = wieksza nagroda. Gdybyśmy dostawali więcej xp za mocniejsze mobki, to było by dobre również dla niskolvlowych postaci, które otrzymywały by coś w zamian za trud i amunicję włożoną w ubicie skorpiona koksa.


Nie, że się czepiam, ale jeżeli na niskim lvl skorpion to był dla ciebie koks to chyba biłeś go energy weps barterem z gamblingiem używając plasma grenade bo tak naprawde to 1 strzał z byle czego aby zabić skorpiona więc nie gadaj głupot :D
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #484 on: May 28, 2010, 06:09:08 pm »

Nie, że się czepiam, ale jeżeli na niskim lvl skorpion to był dla ciebie koks to chyba biłeś go energy weps barterem z gamblingiem używając plasma grenade bo tak naprawde to 1 strzał z byle czego aby zabić skorpiona więc nie gadaj głupot :D
Nie, że się czepiam, ale ostatnio zaroiło się tu i ówdzie od skorpionów z HP na poziomie 100+. Być może są one na jeden strzał z czegoś tam, jak wpadnie instakill na przykład.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #485 on: May 28, 2010, 06:15:40 pm »

Nie, że się czepiam, ale ostatnio zaroiło się tu i ówdzie od skorpionów z HP na poziomie 100+. Być może są one na jeden strzał z czegoś tam, jak wpadnie instakill na przykład.

No nie pie*dol  :o

W takim razie zwracam honor bo nie grałem od jakiegoś czasu, ale jeżeli to prawda to skorpiony z hp na poziomie 100+ to lekka przesada :D
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #486 on: May 28, 2010, 07:27:32 pm »

Nom skopriony z 100 hp zniknęły . BTW gra ktośz was na laptopie z touchpadem ? :D:D ale nie polecam :P

Szczerze FOnline jest git  czekac tylko na 2.5d
Logged
h
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #487 on: May 30, 2010, 04:48:34 am »

No ja od zawsze gram na laptopie i ciesze sie ze chociaz ten touchpad jest bo inaczej to juz w ogole byloby slabo. I polecam. Ale w turach ;)
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #489 on: June 03, 2010, 01:40:18 am »

Od ostatniego updata mam dość duży problem, a mianowicie po około 5-10 minutach gry obraz na monitorze rozjeżdża się, kolory zaczynają fiksować i jedyne co pozostaje mi zrobić to restart kompa. Wcześniej wyskakuje jakiś komunikat o błędzie, problemy ze sterownikami karty graficznej czy coś w tym stylu. Nie zdarza mi się to w trakcie surfowania po necie czy w podczas wykonywania innej aplikacji na kompie. Moja karta to ATI Radeon 9250. Nie jestem specem od komputerów, ale wydaje mi się, że to na 99% ma związek z tą konkretną grą. Czy jakiś posiadacz tej karty, poza mną, ma podobny problem? W obecnej sytuacji nie jestem w stanie niestety grać.
« Last Edit: June 03, 2010, 02:20:53 am by manero »
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #491 on: June 03, 2010, 10:48:36 am »

manero, ja po ostatnim updacie też mam problemy ze stabilnością gry i systemu (GeForce 8500 GT). Czasami mam podobne objawy jak Ty, z tym, że na ogół udaje mi się odwiesić komputer.
Logged

Marszalek

  • Param Pam Pam ...
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #492 on: June 03, 2010, 12:19:08 pm »

Heh Jako dumny posiadacz karty ATI radeon 9550 PRO i procesora AMD Sempron 3000+ :D nie odczuwam żadnych problemów .
Co innego starsze wersje bo wtedy gra prycinała lub wywalała się bez ostrzeżenia :/ Na drugim kompie (nowszym o niebo) gdzie mam windows 7 to nie chce mi się nawet włączać :/
Ogólnie najnowsza wersja dużo poprawiła.
« Last Edit: June 03, 2010, 12:37:06 pm by Marszalek »
Logged
-:-:- Nie rozumiem jak można czegoś nie rozumieć -:-:-

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #493 on: June 03, 2010, 12:57:02 pm »

Windows XP proffesional, wersja 2002, service pack 2

Bartosz

  • Rotator
  • There'd better be a killer reason...
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #494 on: June 08, 2010, 11:28:07 am »

Od ostatniego updata mam dość duży problem, a mianowicie po około 5-10 minutach gry obraz na monitorze rozjeżdża się, kolory zaczynają fiksować i jedyne co pozostaje mi zrobić to restart kompa. Wcześniej wyskakuje jakiś komunikat o błędzie, problemy ze sterownikami karty graficznej czy coś w tym stylu. Nie zdarza mi się to w trakcie surfowania po necie czy w podczas wykonywania innej aplikacji na kompie. Moja karta to ATI Radeon 9250. Nie jestem specem od komputerów, ale wydaje mi się, że to na 99% ma związek z tą konkretną grą. Czy jakiś posiadacz tej karty, poza mną, ma podobny problem? W obecnej sytuacji nie jestem w stanie niestety grać.

Może karteczka się przegrzewa? Podejrzewam, że ten model nie posiada czujnika, wybadaj palcem :D Chociaż karty graficzne wytrzymałe są w tej kwestii raczej, a FOnline nie jest jakimś tam demonem jeśli chodzi o wymagania. Popróbuj pobawić się różnymi opcjami grafiki (vsync?).
Logged
Pages: 1 ... 31 32 [33] 34
 

Page created in 0.099 seconds with 24 queries.