fodev.net
Other => FOnline:2238 Forum => Archives => Polskie Pustkowia => Topic started by: Gacut on March 04, 2012, 03:11:20 am
-
Witajcie. Mam do was wszystkich wielkie pytanie. Co mam w końcu zrobić żeby Fonline zaczęło działać? Ściągałem Postwipe client, robiłem reinstal chyba z 20 razy i od 3 dni nie mogę sprawić że gra zacznie działać. Nie odsyłajcie mnie do tematu który jest poświęcony temu problemowi bo przestudiowałem od A do Z i nic. Stanęło na tym że Gdy już stworzę postać i chcę się zalogować to mam przez pół sekundy wyświetloną grafikę wczytywania gry po czym pojawia się z powrotem menu główne z informacjami w lewym dolnym rogu: "Connecting to server... , Conection established, authentication..." Nie mam już pomysłów. Załamuję ręcę i liczę na pomoc rodaków.
-
zmien ip na 176.9.105.171, port 2238.
-
2238Client_PostwipeJanuary2012.zip to, jak sama nazwa podpowiada, wersja klienta ze stycznia. Prawdopodobnie, aby uruchomić grę wystarczy dokonać aktualizacji (przycisk UPDATE w launcher, bądź Updater.exe z folderu FOnline). Jeżeli nie zadziała, to zawsze możesz spróbować pobrać już uaktualnioną paczkę:
a) Dropbox (http://fodev.net/forum/index.php?topic=21584.msg178512#msg178512)
b) Another direct download (http://serauqa.tk/FOnline_6th_February_2012.zip)
c) Torrent (http://serauqa.tk/FOnline_6th_February_2012.torrent).
-
Wow, wiedziałem że można na was liczyć. Dzięki bardzo. Pomogło ściągnięcie całego folderu z linków ~Aquare~ oraz zmiana ip w nowościągniętym configu. Jeszcze raz wam wszystkim dziękuję. Widzimy się na pustkowiach!