fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 12, 2024, 09:12:09 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3

Author Topic: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.  (Read 4888 times)

Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #15 on: September 11, 2010, 02:51:31 pm »

Polecam tez chodzić na jaskinie bo tam czasem sa raiders i można troche broni dostać . Najlepiej to koło necropolis na ghoele chodzić i potem te hunting rifles przerabiać na te z lunetom . Tak samo z desert egle , magnum itd .
Logged
PEJA KRÓL HIP HOPU!
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #16 on: September 11, 2010, 03:43:24 pm »

Prosze Stachi, pokaż mi jakiś dowód że tak się da a nie będę spamował

I tak nie bedziesz spamował, bo cię RJ albo Misiołap ukrócą i się skończy. Mnie przy okazji również. :P
Logged
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #17 on: September 11, 2010, 06:13:25 pm »

Riot, dlatego w tytule posta masz "Dla początkujących", poza tym nawet jak dostaniesz tylko 10 skórek w godzinę, to jest to 10 skórek za które nie zapłaciłeś ani jednego kapsla, więc czysty zysk, jak napisał Rozi.
Logged
It's not a bug. It's a feature!
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #18 on: September 11, 2010, 07:25:04 pm »

Riot, dlatego w tytule posta masz "Dla początkujących", poza tym nawet jak dostaniesz tylko 10 skórek w godzinę, to jest to 10 skórek za które nie zapłaciłeś ani jednego kapsla, więc czysty zysk, jak napisał Rozi.

zysk jest również z tego ( obczajonego przeze mnie wipe temu ) :

Idziesz do Redding do Niebiezpiecznego Dana/Vana/Mana ( nie pamiętam jak się zwie ). On sprzeda ci części do zapalnika za 1-10 caps.

Te części sprzedasz z zyskiem w jakimś sklepie, ja patrzyłem u Renesco, chyba za 50 caps. Masz 40 caps za frajer

Tylko zobacz, takich kwiatków jest mnóstwo, tylko powiem tyle. Zarób tym sposobem na baze, to pogadamy :D
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #19 on: September 11, 2010, 07:35:19 pm »

UUuuuuuuu..... Zaraz ban śmignie tak szybko, że nikt nie zauważy, a ty poczujesz riotku. :) Nie wiesz, że o takich rzeczach się raportuje do Dev/GM teamu? Nieładnie podły nikczemniku....
Logged
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #20 on: September 11, 2010, 07:51:19 pm »

UUuuuuuuu..... Zaraz ban śmignie tak szybko, że nikt nie zauważy, a ty poczujesz riotku. :)

o kurna, who cares? ban w to a w tamto.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #21 on: September 11, 2010, 07:53:21 pm »

A za co ban? Ktoś tanio sprzedaje z powodu nadwyżki, ktoś drożej kupuje bo towar deficytowy. Prawa rynku ;)
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #22 on: September 11, 2010, 08:07:27 pm »

A za co ban? Ktoś tanio sprzedaje z powodu nadwyżki, ktoś drożej kupuje bo towar deficytowy. Prawa rynku ;)

Manero, znam Stachiego. Dla niego wszystko czego on sam nie rozkminił, a rozkminił inny jest bannable i najlepiej spalić takiego na stosie.

Swiatowid

  • Whens WIPE? ... Soon!
  • Offline
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #23 on: December 11, 2010, 07:43:04 pm »

moim zdanim najlepszy enc apropo dropu to Master's army vs Bos
Logged

Profesorek

  • U talkin' to me?! F**K!!! *Pif Paf*
  • Offline
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #24 on: December 12, 2010, 01:01:35 pm »

na poczatek mozna zebrac 22 junku potem za 2 minuty jeszcze 2 w ten sposob macie 300 srutu bb a to jest 1200caps 2 takie wypady po jun i jest na kazda profesje lub na MA MK2
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #25 on: December 13, 2010, 09:19:07 am »

Polecam także encountery Remnants vs NCR Army w okolican NCR Army militar camp. Zapas Laser Rifle + ammo oraz hunting rifle + ammo gwarantowany. Do tego oczywiscie same radia, które u sprzedawcy w NCR mają wartość 300 kapsli. Najlepiej szukać takich encounterów, w których w arsenale NCR Army znajduje się 1 lub 2 m60. Wtedy można liczyc na miniguny i rocket launchery z poległych mutantów.

Wszystko co może być zlootowane z takiego encountera (zależnie od szczęścia) to:
*minugun
*rocket launcher
*laser rifle
*hunting rifle
*ammo .223 (ok 30 z każdego poległego żołnierza NCR)
*MFC (ok 30-40 z każdego poległego mutanta)
*ammo 5mm AP
*flamethrower fuel (ok. 50/mutant)
*flamethrower
*explosive rockets (5-10. Zależnie od długości życia muta)
*radia (7-10 z każdego encountera = 2100 - 3000 kapsli)
*m60 + ok. 100 sztuk amunicji
*FN FAL + ok. 50 sztuk amunicji

Ponadto nie jest tak, że każdy NPC lootuje tylko jednego poległego. Nie wiem od czego to zależy, ale nieraz zdarzało mi się, że ten sam mutant podchodził kolejno do dwóch poległych żołnierzy.

Polecam też dawanie FA dla tych z m60. Niewiele dłużej pożyją, ale może zdążą rozchlapać jeszcze jednego mutanta, z którego będziemy mogli pozbierać pozostałości.
« Last Edit: December 13, 2010, 09:26:13 am by Doctor Sepp »
Logged
Chosen Soldiers.
Haters gonna hate, we will keep on fapping.
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #26 on: January 27, 2011, 08:22:36 am »

Ja raczej preferuję moje metody:
1.Zbieram i craftuję różny stuff.Czekam aż kapsle się zrespawnują u traderów i handluje. Zwykle jest od 6666 do 10000 kapsli więc mamy ładny zarobek (Zwykle respawnuje się o 6:55 i 15:55 czasu polskiego)
2.czekam na encounter Hub patrol vs geckos i mam 6-10 skórek.
3.Broń zdobywam w encounterze Remnants of Masters army vs Regulators. Zawsze zostawiają radia i jakieś bronie z det. 95%
4.Brahminy i Radscorpiony. Nie muszę mówić co trzeba robić prawda?
Logged

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #27 on: January 27, 2011, 11:09:56 am »

Bractwo Stali kontra Mutanci. To już jest klasyk. Szukać niedaleko bo sektor nad Lost Hills. Do wzięcia Flamery, Laser Rifle, Miniguny, Rocket Launchery, amunicja do wcześniej wymienionych oraz radia. Zazwyczaj wygrywają mniej liczebni członkowie Bractwa także z reguły jest dużo do wzięcia.

Armia NCR kontra Mutanci. Występują sektor pod Military Camp. Z reguły pada armia NCR, także do wzięcia są z nich Hunting Rifle, radia, FN FALe, M60 oraz oczywiście amunicja do nich.

Patrole Hub kontra Mutanci. Występują różnie na południe od Hub. Z reguły wygrywają Mutanci także do wzięcia mamy tym razem Assault Rifle, radia, oraz amunicję do nich.

Khani kontra patrole Jedności. Występują nieco na południe oraz południowy wschód od Raiders Base North. Z reguły wygrywają członkowie Jedności także zbierać raczej będziemy Khanów, a do zdobycia M3A1 "Grease Gun", 14mm Pistol, FN FAL, radia oraz oczywiście amunicja.

Centaury kontra Wisielce. Występują stadnie na terenach pustynnych na zachód oraz północny zachód od Lost Hills oraz na południu, między Fortress a the Glow. Może nie ma sprzętu, ale za to można zdobyć dużo punktów doświadczenia dobijając prawie martwe istoty.
Logged
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #28 on: January 27, 2011, 11:58:50 am »

Nie wiem czy ten temat był poruszany, ale warto również pamiętać o wpłaceniu kapsli do banku. Wtedy nasze oszczędności będą rosły i rosły.
Logged
Fallout New Vegas jest wspaniałe...

Dzięki temu... http://www.newvegasnexus.com/ oraz firmie Obsidian ;)

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Dla początkujących - łatwe zdobywanie broni i xp.
« Reply #29 on: January 27, 2011, 01:40:13 pm »

Nie wiem czy ten temat był poruszany, ale warto również pamiętać o wpłaceniu kapsli do banku. Wtedy nasze oszczędności będą rosły i rosły.

Potwierdzam... właściwie to tak zrobiłem kiedyś, dawno temu z jakąś początkową postacią. Kilka kapsli (dosłownie garść w okolicy 100?) na 3% w SF i nieco więcej (dwie garści!) na 3% w Redding. Niedawno na nią wlazłem, patrzę a w SF 80k, w Redding 180k.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Pages: 1 [2] 3
 

Page created in 0.069 seconds with 19 queries.