fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 28, 2024, 10:33:43 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 34

Author Topic: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238  (Read 61113 times)

Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #135 on: December 29, 2009, 12:41:49 am »

Więc uwierz mi - są takie szlaki. Jak wiesz gdzie szukać, to naprawdę nie ma na co narzekać ;)
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #136 on: December 29, 2009, 10:09:46 am »

Wichura TY ZAWSZE jesteś mądry . Byle żeby admina się podlizać   ::) . Drugi Drakonis Normalnie.
Weś ty chyba nie grasz wogóle i nie wiesz jakie są realia . daje 50k ,że nie spotkasz KILKANASCIE karawan SF obok siebie albo BH w godzine.
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #137 on: December 29, 2009, 10:56:54 am »

Mi się wydaje, że słabi gracze cześciej trafiają na karawany :] Dziwi mnie tylko jedno, że jak sam chodziłem to trafiłem na armie mistrza ale jak już byłem w grupie to jakoś jej nie było ;)
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #138 on: December 29, 2009, 10:58:26 am »

Wydaje mi się że spotykanie kilkunastu karawan to trochę przesada tym bardziej, że oprócz nich napatoczą się przy okazji raidersi i inni degeneraci. Ekwipunek który z nich leci jest mocno zniszczony więc trochę czasu również można poświęcić na jego naprawę żeby uzyskać za niego lepszą cenę u npc. Gra zaczyna być róznorodna i fajnie, wszystko idzie w dobrym kierunku. Ja bym nic nie zmieniał :)
Logged
Polskie forum Fonline http://forum.newfmc.pl/index.php
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #139 on: December 29, 2009, 11:04:11 am »

Dark Angel na pewno mądrzejszy od Ciebie.... Wichura powiedział, że często spotykał i od razu się podlizuje tak? Weź się człowieku uspokój, jak to albo wyrażanie swojej opinii pozytywnie to podlizywanie się od razu to nie wiem. A co do Drakonisa nie pamiętasz jakim twoim wielkim przywódcą był? Jak bardzo go ubóstwiałeś?
Tak samo piszesz w innym temacie o pk, itp. Nie pamiętasz jak ty wielce PKowałeś i się z tego cieszyłeś? Ale nie sorry... Jak ty zabijasz innych bez powodu to to nie jest PK, tylko ratowanie świata.... Dobra nie będę się więcej nie na temat wypowiadał, chociaż mam ochotę Cię powyzywać.


Co do karawan, gangów, itp. to spotyka się je częściej od zwierząt przynajmniej ja na razie tak miałem...
« Last Edit: December 29, 2009, 11:05:57 am by ToiToi »
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #140 on: December 29, 2009, 12:07:49 pm »

Dark Angel na pewno mądrzejszy od Ciebie.... Wichura powiedział, że często spotykał i od razu się podlizuje tak? Weź się człowieku uspokój, jak to albo wyrażanie swojej opinii pozytywnie to podlizywanie się od razu to nie wiem. A co do Drakonisa nie pamiętasz jakim twoim wielkim przywódcą był? Jak bardzo go ubóstwiałeś?
Tak samo piszesz w innym temacie o pk, itp. Nie pamiętasz jak ty wielce PKowałeś i się z tego cieszyłeś? Ale nie sorry... Jak ty zabijasz innych bez powodu to to nie jest PK, tylko ratowanie świata.... Dobra nie będę się więcej nie na temat wypowiadał, chociaż mam ochotę Cię powyzywać.


Co do karawan, gangów, itp. to spotyka się je częściej od zwierząt przynajmniej ja na razie tak miałem...

Ciekawe Tojku ciekawe , dowodów nigdzie nie masz. A ja nie będę się wypowiadał ,że bardziej świat zwiedziłem niż ty przed wipe . Siedz w jaskiniach dalej.
Tak to jest podlizywanie się . JAKIE TO ADMINI MAJA SUPER POMYSLY WSZYSTKO W 100% SUPER ZGADZAM SIE Z NIMI !!
Czekam na dowody. Dzisiaj znowu testowałem enco i jedna karawana była, potem zero. Gdy sam szedłem dopiero spotkałem kolejną.
Pozdroo Toi wielki znawco!
Logged

Bartosz

  • Rotator
  • There'd better be a killer reason...
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #141 on: December 29, 2009, 12:25:05 pm »

Nie róbcie z tego wątku syfu, i tak już jest najdłuższym wątkiem na całym forum. A już jak zaczniecie się nawzajem przezywać(co już robicie) to wiecie gdzie ten wątek poleci.
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #142 on: December 29, 2009, 12:26:15 pm »

Nie sądzę, żeby miało mu zależeć na przychylności adminów. ;)

Jak Wam się podobają ostatnie zmiany (cooldown na surowce 60, można robić w czasie crafting time)?
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #143 on: December 29, 2009, 12:31:41 pm »

To dobrze, że jest najdłuższy - widzisz ile tu aktywnych graczy...
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #144 on: December 29, 2009, 12:35:36 pm »

Jest to na pewno wygodniejsze niż ostatnie pół godziny.

Zauważyłem jednakże chyba buga, muszę jeszcze raz sprawdzić
Crafting zależy od CD rep/science, w odwrotną stronę to już nie działa. Po ludzku mówiąc mogę zrobić Rifle dopiero jak zejdzie CD po zrobieniu gunpowder, gunpowder zaś zaraz po zrobieniu rifli.

Hmm.. Alloys wciąż robi się długo i uciążliwie, i w sumie to chyba dobrze, przedmioty ich wymagające mają swoją wartość. Męczące jest nadal nieco robienie amunicji, szkoda że nie można przerabiać za jednym zamachem np. 2 minerals na 2 gunpowder (ideałem byłaby przeróbka 5 z CD nawet 5 minut, ale już byłoby co z tego pudru robić), no ale to tylko mój subiektywny punkt widzenia.
Logged

Bartosz

  • Rotator
  • There'd better be a killer reason...
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #145 on: December 29, 2009, 12:59:08 pm »

Przez myśl mi przeszło coś takiego - co gdyby timeout blokował gracza dopiero po 'uzbieraniu' 60 minut? (hipotetyczna wartość)

Czyli - wchodzę do gry rano, robię 6 przedmiotów które razem mi kumulują craft timeout do 60 minut (robie to bez czekania), i dopiero po tych 60 minutach działa tak jak teraz (czyli za każdym razem jak przekroczę te 60 minut, muszę czekać aż zejdzie poniżej 60) ?

Jedynie wydaje mi się że przy okazji czegoś takiego trzeba by zwiększyć czas na przelogowanie, alty byłyby jeszcze bardziej kuszące (i tak są).

Taka luźna dygresja, nawet nie dyskutowałem tego w teamie, nasunęło mi się, to rzuciłem tutaj na pożarcie wilkom.
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #146 on: December 29, 2009, 01:09:07 pm »

Hmm.. dorzucić do tego ideę z kosmosu - pool CD na dane IP i by mogło wyjść śmiesznie.. tzn. dzieci neo ze zmiennym IP i tak by to obchodziły w jakiś sposób, ale musiałyby resetować połączenia itd. I by mogło zdać egzamin.

Natomiast zwiększenie czasu na przelogowanie.. hmm.. To jest ryzykowna kwestia. Sporo osób, głównie tych próbujących bawić się samemu, się wścieknie i zrezygnuje. Dobrze, że antyalt nie pozwala już na wojny klonów po miastach w takim stopniu, jak przed wipem. Ale moim zdaniem te 3-5 minut jest czasem optymalnym - ciała nie zdąży się już pozbierać, poza tym random resp-point też tu utrudnia. Moim zdaniem rozwiązanie powinno nie zahaczać jednak o relog time, to większą krzywdę zrobi normalnie grającym introwertykom...
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #147 on: December 29, 2009, 01:11:55 pm »

Hmm, średni pomysł. Tak jak teraz jest działa całkiem sprawnie, ale ten cooldown można by jeszcze troszkę zmniejszyć. :D :-*

Cooldown na IP? Zły pomysł, neostrada zyskała by zbyt wielu klientów. :P
Logged
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #148 on: December 29, 2009, 01:34:07 pm »

Antyalt (relog) działa chyba 10 minut prawda?
Logged

Florek

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Komentarze na temat aktualnej wersji FO2238
« Reply #149 on: December 29, 2009, 01:36:47 pm »

TEORETYCZNIE, he he. ;d
Logged
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 34
 

Page created in 0.033 seconds with 17 queries.