fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 04, 2024, 11:14:02 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 35

Author Topic: polaczki - wątek do śmiechu, jak widzę, nikt nie odpowie, za to FUN mają.  (Read 89016 times)


kurwa co ci przeszkadza neo ??
jauż ci coś mówiłem, ADRES gnoju to pogadam z twoją starą, ZROZUMIANO, WON.,

Quote
stanał ci alfred?

nie rozśmieszaj mnie, jak będziesz miał w DANYM temacie 14k postów, na jakimś forum i to nt. WIEDZY oczymś, to pogadamy.
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

skejwen chyba chodzilo mu o "gejmplej" ale ta ciota sie gubi jak dziwka w tancu
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline

W jaki sposob gracze moga niszczyc engine? to dla mnie wielka zagadka...

W tym temacie nie znajdziesz odpowiedzi na ŻADNE pytanie ;)

Jezu.. ludzie do mnie dzwonią żebym przyszedł i zobaczył. Ostatni raz, cholera.

Xoen. Człowieku - Ty nie pytałeś o krowę w 1 poście. Ty posłałeś totalny zjeb w kierunku admina, moda czy deva. Postawę miałeś CZYSTO ROSZCZENIOWĄ. Zero dobrej woli. Nie dziw się, że spotkało się to z delikatną odmową. Natomiast w temacie o tym że jest bug z krową i że to się zdarza to na początku przewinęło się to parę razy. Ty po prostu jesteś osobą ksobną i widzisz tylko to co chcesz zobaczyć i wszystko bierzesz do siebie. Jeśli po tym jak wytrzeźwiejesz nie przejdzie Ci, naprawdę, idź do psychologa. Dla dobra siebie przede wszystkim. Etyka zawodowa (Moon, masz bęcki) kazała mi człowieka potraktować poważnie. Dobranoc ekipo.
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

jauż ci coś mówiłem, ADRES gnoju to pogadam z twoją starą, ZROZUMIANO, WON.,

i chuj moge ci podac i nic z nim nie zrobisz myslisz ze jestes kozak bo adres chcesz, ale zrozum ze jestes pojebanym krowo-jebcom
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Jezu.. ludzie do mnie dzwonią żebym przyszedł i zobaczył. Ostatni raz, cholera.

Xoen. Człowieku - Ty nie pytałeś o krowę w 1 poście. Ty posłałeś totalny zjeb w kierunku admina, moda czy deva. Postawę miałeś CZYSTO ROSZCZENIOWĄ. Zero dobrej woli. Nie dziw się, że spotkało się to z delikatną odmową. Natomiast w temacie o tym że jest bug z krową i że to się zdarza to na początku przewinęło się to parę razy. Ty po prostu jesteś osobą ksobną i widzisz tylko to co chcesz zobaczyć i wszystko bierzesz do siebie. Jeśli po tym jak wytrzeźwiejesz nie przejdzie Ci, naprawdę, idź do psychologa. Dla dobra siebie przede wszystkim. Etyka zawodowa (Moon, masz bęcki) kazała mi człowieka potraktować poważnie. Dobranoc ekipo.

Postawa roszczeniowa?
oddaj mi 12 godzin straconego czasu  i mnie nie wkurwiaj swoim przedłuzonym pod publikę postem.
Wiem, kogoś zainspirujesz zapewne, ale chcesz mnie rozśmieszyć na koniec tego gównianego spamu, który robicie, czy jak.
Uważasz, że gdy się skupisz, i słowa ładnie napiszesz, to masz rację czy CO.


Quote
i chuj moge ci podac i nic z nim nie zrobisz myslisz ze jestes kozak bo adres chcesz, ale zrozum ze jestes pojebanym krowo-jebcom
widzisz, chcesz, żebym powiedział, jasne, masz rację, tylko to nie ja ci sie w wątek wpierdalam, DZIECIAKU, i idź SPAĆ już.
« Last Edit: January 09, 2010, 01:02:58 am by xoen »
Logged

Btw xoen musiał naprawdę kochać tą krowę.
Logged
"... I'm a little bit of country, with a little bit of fist in your mug homie..."

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

Postawa roszczeniowa?
oddaj mi 12 godzin straconego czasu  i mnie nie wkurwiaj swoim przedłuzonym pod publikę postem.
Wiem, kogoś zainspirujesz zapewne, ale chcesz mnie rozśmieszyć na koniec tego gównianego spamu, który robicie, czy jak.
Uważasz, że gdy się skupisz, i słowa ładnie napiszesz, to masz rację czy CO.

nie płacz, czy ty w kazdym poscie udajesz zbitego jezusa ?
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Nie stary, poważnie mówię. Z mojej perspektywy tak to wygląda. Ja nie potrzebuję zaistnieć w świecie fonline, mam swoje życie i mi wystarcza. Potraktuj to co mówię serio. Dobranoc.
Logged

A kto Ci kazał tu tule siedzieć? Tymbardziej że odpowiedź na Twoje pytanie padła na początku?

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

Btw xoen musiał naprawdę kochać tą krowę.
Analnie.

Słuchajcie chłopaki, nie żebym tam coś ten, ale bagażnik Highwaymena w F2 mi zniknął. I KURWA MA ZARAZ BYĆ Z POWROTEM, BO GRA BĘDZIE, ALE ROZPIERDOLONA!
Logged
Nie biegaj za stadem.

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

badz kurwa mezczyzna a nie jakims pojebanym komputerowcem co placze bo go gra skrzywdziła widac komputer dla takich jak ty to trucizna
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Ciekawe czy będzie szcześliwe zakończenie i krowa się odnajdzie... może wróci z tekstem http://www.youtube.com/watch?v=ZHExOhik6nQ i zaśpiewa specjalnie dal właściciela http://www.youtube.com/watch?v=ZOkhslPrNPs

Btw xoen musiał naprawdę kochać tą krowę.

boshe, to była moja druga, oddana mi krowa,...ona naprawdę nie powinna śłużyć nabijaniu EGO polaczkom, skoro straciłem ją nie z ICH przyczyny.

Niemniej, zauważmy zmiany w ILOŚCI posów na NOWYM forum FO i oceńmy, PO CO te 2ściakilka stron?
Po to, by dzieci neo sobie nabiły..proste?
I zdążyłem posłuchać już wycieczek osobistych, ten gnój GM i ten gNOJ mod forum nie raczył reagować, mamy ładny fun, każdy sobie moze mnie podeptać, a ja o krowę pytałem tylko na początku.

Ale dzieci neo rządzą, więc nie ma bata.
powodzenia.
« Last Edit: January 09, 2010, 01:08:59 am by xoen »
Logged
Pages: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 35
 

Page created in 0.176 seconds with 22 queries.