fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 04, 2024, 08:00:00 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35

Author Topic: polaczki - wątek do śmiechu, jak widzę, nikt nie odpowie, za to FUN mają.  (Read 89005 times)

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline

Jeżeli zobaczę go w naszej bazie, choćby dla żartu, od razu przestawiam wszystkie merce!

Narazie Alan, właśnie cię wymieniłem na Xoena, baw się dobrze z Red Dotami !
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...


Ej, Xoen, moge sobie zrobić z Tobą screena jak serwer wstanie? W NCR oczywiście :)
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

Wieki temu, to musisz być już "trochę" stary... Dobrze mieć znajomych w przedszkolu? Jesteś jebanym pedofilem czy co?


"wieki temu" przenosnia
nie wiesz kto to znajomy ? to sie nie wypowiadaj, to pewnie dlatego nie masz znajomych bo nie chcesz byc uwazany za "pedala" co ?
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

rozumiesz, jak to BOLI...

Per aspera ad astra?
Logged

Narazie Alan, właśnie cię wymieniłem na Xoena, baw się dobrze z Red Dotami !

Ej! Nie zostawiaj mnie z tym złym, brzydkim Havocem!
Logged
Ale jego krowa zagina czasoprzestrzeń zatrzymując serwer, który cofa taktowanie procesora i bateryjki w biosie, dzieki czemu sama znika.

Już nie jestem studentem, udało się obronić pracę magisterską w październiku. Przepraszam.

Co mamy zrobić, jak nie przyjmujesz najprostszych tłumaczeń i ciskasz się jak ukłuta mysza? Pewnie był jakiś rollback, czyli cofnięcie czasu gry o ileś tam, przy okazji wrąbało twoją krowę i kilka tysięcy innych itemów. Straty będzie można oszacować, jak serwer się podniesie, bo teraz - niespodzianka - leży od kilku godzin.
Skup się.

Już to pisali kilkanaście stron temu, ale nie potrafił tego zrozumieć.

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline


"wieki temu" przenosnia
nie wiesz kto to znajomy ? to sie nie wypowiadaj, to pewnie dlatego nie masz znajomych bo nie chcesz byc uwazany za "pedala" co ?

Tak, nie chcę mieć znajomych z przedszkola, ale skoro ty ich szukasz tylko tam...
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...


on z kambodży a Ty mu po łacinie...

To tam krucjata żadna nie dotarła? Argh.. późno, zmęczenie bierze górę, mój błąd. Kajam się.
Logged


"wieki temu" przenosnia
nie wiesz kto to znajomy ? to sie nie wypowiadaj, to pewnie dlatego nie masz znajomych bo nie chcesz byc uwazany za "pedala" co ?
a kim ty kurwa jesteś by słowem wytrychem rzucać co post, siedzisz i pieprzysz, to ma być twój styl? słowo klucz i mamy HERO, lol.

idź już i nie wkurwiaj.

ludzie eliminujcie patologię, inaczej Wasz net po prostu zniknie za lat parę.

PERIOD.
Logged

Panowie uspokójcie się, bo nie nadążam z czytaniem a chciałem się dołączyć do poszukiwań. :(
A tak serio: gdzie byli gm? Gdzie byli rodzice?!
« Last Edit: January 09, 2010, 12:32:48 am by Mystyr »
Logged
"... I'm a little bit of country, with a little bit of fist in your mug homie..."

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

Tak, nie chcę mieć znajomych z przedszkola, ale skoro ty ich szukasz tylko tam...

nie szukam tam znajomych ale pomysl, skoro ty jestes z przedszkola (i nie masz przyjaciol) to w sumie mam tam znajomego z przymusu, bo co jak co ale gdy ktos mnei spyta o jodwiga bede wiedzial o jakiego chuja chodzi pozdro
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline

a kim ty kurwa jesteś by słowem wytrychem rzucać co post, siedzisz i pieprzysz, to ma być twój styl? słowo klucz i mamy HERO, lol.

idź już i nie wkurwiaj.

Jestem na tak! Swoorr wypierdalaj stąd i nie wracaj!
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...


Na forum powinna być nowa sekcja: "Złote Myśli Xoeana - Z poradnika pewnego paranoika"
Logged

a kim ty kurwa jesteś by słowem wytrychem rzucać co post, siedzisz i pieprzysz, to ma być twój styl? słowo klucz i mamy HERO, lol.

idź już i nie wkurwiaj.

Xoen! Jesteś moim Bogiem! Szkoda tylko że jestem ateistą =.=
Logged
Ale jego krowa zagina czasoprzestrzeń zatrzymując serwer, który cofa taktowanie procesora i bateryjki w biosie, dzieki czemu sama znika.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

Już to pisali kilkanaście stron temu, ale nie potrafił tego zrozumieć.
Może jak napisze się to kilkanaście razy, to w końcu dotrze?

Stężeniem wkurwu z tego tematu można by obdzielić ze trzy kibolskie ustawki.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35
 

Page created in 0.035 seconds with 17 queries.