fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 11, 2024, 07:54:39 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 32 33 [34] 35

Author Topic: polaczki - wątek do śmiechu, jak widzę, nikt nie odpowie, za to FUN mają.  (Read 87772 times)


ta ale po co tyle nerwów ?
bo w szkole cię nie uczyli, ale są ZASADY, ROZUMIESZ, CZY NIE.


Pytam krótko i bez agresji, ROZUMIESZ ,czy nie..
i oni mi w wątek włążą i NABIJAJĄ, WON kurwa mi z wątku szakale na piersi ukute.
« Last Edit: January 09, 2010, 02:38:07 am by xoen »
Logged

Ty dalej kłapiesz i kłapiesz tym ryjem? Idź do psychiatry koleś.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

witaj, złodzieju, jak widać ,to NIE PROBLEM, po co tu piszesz, jeśli możesz wyjaśnic?
złodzieju?


pamietajmy, to zwykły naciągacz- złodziej o n mnie ocenia.
godzinę po przyjęciu do bazy skroił 12k caps, potem materiały, potem materiały, potem FOCH, potem znikł, Wicuhr go NIBY zabił w bazie potem nagle pan złodziej chodził po bazie, ile wlezie, kradł i tak jest super gościem w klamie apewne, sukę wykarmiła moja baza z pomocą Pana jaśnie fajnego na POLSKICH FORACH O FO Wichura.

Tak to jest.

i mi ot robią w topicu.

suką jesteś i WON mi.

służ, kurwo, nowym panom, pana nie miałeś to się rozbestwiłeś.

jeden z drugim.

PROSTE?
Ech, tak jak z tą krową, o którą cała heca. Nie ubijałem nigdy wrednego w bazie, bo oddaliłem się (nie zabierając niczego!) jeszcze przed nim. Ubiłem innego złodzieja, który owszem, lubił sprzęt, ale craftowania już niekoniecznie :>

Gwoli ścisłości - nie mam na tą chwilę pana. Ale jakbym miał takiego jak ty, to bym się sam zabił. Z łuku.

Ty pytasz bez agresji? O ja, aż boję się poprosić o wersję agresywną.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

ciebie sie zrozumiec nie da stary
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

zauważyłem ze masz poczucie naruszania twojej godnosci i tego ze ktos cie wykorzystuje przez to ze wchodzi w ten topic i w nim pisze - no to juz jest problem
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Ech, tak jak z tą krową, o którą cała heca. Nie ubijałem nigdy wrednego w bazie, bo oddaliłem się (nie zabierając niczego!) jeszcze przed nim. Ubiłem innego złodzieja, który owszem, lubił sprzęt, ale craftowania już niekoniecznie :>

Gwoli ścisłości - nie mam na tą chwilę pana. Ale jakbym miał takiego jak ty, to bym się sam zabił. Z łuku.

Ty pytasz bez agresji? O ja, aż boję się poprosić o wersję agresywną.

OT.

Posłuchaj, zanim skażesz mnie na-do-rana-się-wyjaśnianie - wiesz, ze krzywdy NIGDY nikomu z NIBYzaufanych nie zrobiłem, nosiłem wam materiały w wolnej chwili, crafting sobie na TWÓJ koszt pan Wrendy robił a było na tego, tamtego, owego i ty i pan wredny znikł, bo chciało się wam gangów, cudów na patyku, mam nadzieje, ze te cuda macie i was sposoruje jakis w pisdu super koles, jak ten, co mi tu sie wcina, zapewne.


Tylko wystarczyło powiedziec.



a Was stać nie było na to i teraz włazicie i kradniecie, tyle na ten temat i jak coś to pw, nie tu mi się wynurzać, Wrdeny to dzieciuch i Wichur, DAJ SPOKÓJ.


Quote
zauważyłem ze masz poczucie naruszania twojej godnosci i tego ze ktos cie wykorzystuje przez to ze wchodzi w ten topic i w nim pisze - no to juz jest problem

no, bo jak taka kurwa, nabijacz postów, jakich znam tysiące, ja ty, stary wbijasz ciągle, dziecko neo, to mam PRAWO.
gnojem jesteś i WON mówiłem, czy nie. co ci do tego topicu, chcesz, by polaczki były sławnebo jakiś idiota(czyli ja) zrobił post i chuj(jak ty) nie da spokoju, choć NIE ROZUMIE?
Nie rozumiesz, o co chodzi, jesteś tu i piszesz a nie maszz o czym i masz fun, bo ci fazka nie zeszła najwyraźniej?
I co, mam ci służyć, dzieciaku?
« Last Edit: January 09, 2010, 02:45:59 am by xoen »
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

widzisz pieskiem jestes moim, poprosilem cie o replay i na zyczenie dostałem, dobry wafel  :-*
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

widzisz pieskiem jestes moim, poprosilem cie o replay i na zyczenie dostałem, dobry wafel  :-*

ale mnie to nie boli, a ciebie kiedys mam nadzieje pozamiatają.
a jeśli nie, to skończ juz TVN studia i dalejże dajesz.
Dla mnie jesteś parchem na KODZIE realu Polski AD 2010,
« Last Edit: January 09, 2010, 02:48:47 am by xoen »
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

ale mnie to nie boli, a ciebie kiedys mam nadzieje pozamiatają.
a jeśli nie, to skończ juz TVN studia i dalejże dajesz.

a ciebie okradli haha  :P
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

a ciebie okradli haha  :P
dremor to ty?
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

Posłuchaj, zanim skażesz mnie na-do-rana-się-wyjaśnianie - wiesz, ze krzywdy NIGDY nikomu z NIBYzaufanych nie zrobiłem, nosiłem wam materiały w wolnej chwili, crafting sobie na TWÓJ koszt pan Wrendy robił a było na tego, tamtego, owego i ty i pan wredny znikł, bo chciało się wam gangów, cudów na patyku, mam nadzieje, ze te cuda macie i was sposoruje jakis w pisdu super koles, jak ten, co mi tu sie wcina, zapewne.


Tylko wystarczyło powiedziec.
Chciało mi się, kolego najmilszy, gry dla rozrywki, a nie nudy na skałkach, bo w bazie nic nie ma i znów trzeba ukopać. Jak tylko zmieniłem barwy, od razu zacząłem się lepiej bawić, o co od początku chodziło - to jest TYLKO GRA.
Teraz znów zmieniłem barwy i gra mi się jeszcze lepiej, ciągle mam co robić. I nie jest to sterczenie z młotkiem w jednym miejscu przez kilka godzin.

O ile wystartować pomogli pewni uprzejmi ludzie, o tyle teraz ja i moje dziewczęta utrzymujemy się sami. Co więcej, radzą sobie nadspodziewanie dobrze, czym jestem mile zaskoczony.

I co ty do cholery masz z tymi studiami? Nie pojmuję nijak.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

dlaczego sadzisz ze to ja jestem Dremor?
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

dlaczego sadzisz ze to ja jestem Dremor?
boś śmieć.
cya, mam robotę.


Wichura, chciałem ci oszczędzić tematu, ale po co na publuku drążysz...mnie oszukałeś , nowym panom co mówisz mi zwisa.
a wystarczyło powiedzieć.
« Last Edit: January 09, 2010, 03:01:16 am by xoen »
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

boś śmieć.
cya, mam robotę.


opierdalanie lasek pewnie
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.
Pages: 1 ... 32 33 [34] 35
 

Page created in 0.144 seconds with 22 queries.